Imperium

[WoG] Multiplayer przez neta

Czy w wog przez multiplayer przez internet (TCP/IP) często trafiają wam się jakieś problemy, błędy ?
Np. jak gracze mają inne ustawienia w Wogu.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

To dobre pytanie. Sam nigdy nie grałem online w WoGa, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Ziell: No to czemu się wypowiadasz? ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.06.2007, Ostatnio modyfikował: Zielevitz


Guns N Roses 4ever!

Błędy trafiają się właściwie tak samo często jak podczas normalnej gry, ale zdarza mi się, że podczas walki jeden gracz wykonuje ruch, drugi go nie widzi i w tym momencie trzeba wszystko restartować, bo się nie ruszy. Co do innych ustawień - nie próbowałam. Pewnie liczą się te od hostującego, ale jeśli grałam to korzystaliśmy z takich samych, na wszelkich wypadek.


...In our life theres if...
...In our beliefs theres lie...
...In our business theres sin...
...In our bodies theres die...

U mnie czasami gra ma zwiechę gdy gracz komputerowy atakuje gracza ludzkiego.


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

czy hamachi jest programem dobrym do gry przez sieć?


Dragon is the kinght world Ethar und Ashan

Tak.


...In our life theres if...
...In our beliefs theres lie...
...In our business theres sin...
...In our bodies theres die...

Jednak jeśli chodzi o Hamachi, to zalecałbym ostrożność. Jest to program omijający wszelkie zabezpieczenia (firewalle itp.) i zostawiający komputer praktycznie bez ochrony przed tym, z kim się łączymy. Szczerze mówiąc to do końca nie ufam tej opcji blokowania dostępu do newralgicznych punktów windowsa. Dlatego radzę łączyć się tylko z tymi, do których mamy absolutne zaufanie ;)


Fight the fear
Find the truth

dzięki za ostrzeżenie.


Dragon is the kinght world Ethar und Ashan

Wojo ty żyjesz?


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III