Imperium

Szukam osób

Witajcie! Szukam osób które grały by w WoG'a przez hamachi ,powinna być jeszcze co najmniej jedna osoba ponieważ gramy jeszcze z 2 kumplami.Dziekuję za wszystkie zgłoszenia proszę pisać tutaj na forum bądź od razu na gadu-gadu


"Gdy nadchodzi zło nie lękaj się,i stań do boju lecz gdy nadchodzi dobro ukłoń się w pokorze"

Chętnie bym zagrał, ale nie wiem czy się nadam. To zależy na jakich zasadach i "dopalaczach" z WoGa gracie. napisz może coś więcej na temat ustawień i samej gry - czy to ma być gra 2 na 2 czy free for all itp itd.


H3 - świetne, WoG - boski, H5 - tandeta, szmelc i wszystko co najgorsze...

ja też sie zgłaszam , odezwijcie sie na gg 3101755 jak będziecie chcieli zagrać ;]

Też bym pograł mój nr gg 6318320 piszcie naet jak niedostepny

Nie chcę Cię martwić Halabardzisto, ale(dwaj) panowie którzy tutaj się ogłaszali chyba nie do końca są zainteresowani grą... ja ew. mogę pograć w okolicach ferii zimowych, wcześniej raczej nie dam rady, ale uprzedzam, że lata mej świetności w graniu w Hirki są już dawno za mną...

Edit. Po tym, że mimo, że jeszcze bodaj przez letnie wakacje mieliśmy grać, ale stwierdziłeś, że w danym dniu nie masz czasu i że się odezwiesz później co jednak nie nastąpiło...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.01.2008, Ostatnio modyfikował: Filus


H3 - świetne, WoG - boski, H5 - tandeta, szmelc i wszystko co najgorsze...

Po czym wnosisz, że nie jestem zainteresowany ? ;]

Sorki, mogłem zapomnieć, jestem tylko człowiekiem ;) Jakbyś mi przypomniał na pewno byśmy zagrali :)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 2.01.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Ja też mogę się sprawdzić z graczami online tylko potrzebny mi link programu, bo nigdy nie grałem przez neta w Hereosy.


Z popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice!
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę!
__________________________________________