Imperium

[Heroes III] Tworzenie jednostek

@Cyrax: Jednostki z logicznego punktu widzenia są bezsensowne...

Gladiator na lwie - Widziałeś kiedyś gladiatora na lwie?

Celtycki jeździec lwa - Celtowie z lwami? Bzdura.

Rozbójnik na lwie - już dosyć, błagam! Oswój lwa, a potem rób jednostki.

Zmumifikowany jeździec wilka - mumia jeżdżąca na wilku? A jak weszła na grzbiet i jak WoGóle go oswoiła?

Oczywiście te jednostki nijak się również mają do serii HoMM. Również nigdzie nie ma wzmianek o istnieniu lwów w uniwersum Enroth.


Koniec może być początkiem.

Konstruktor

Oczywiście te jednostki nijak się również mają do serii HoMM. Również nigdzie nie ma wzmianek o istnieniu lwów w uniwersum Enroth.

Tu się nie zgodzę

Tu, tu, tu i tu masz dowody na istnienie lwów w świecie Might and Magic.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.06.2009, Ostatnio modyfikował: Irydus


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Te jednostki stworzyłem z WoG ,,Archiwum Alfa". Jak chcesz Konstruktor to ci prześle obrazy, tylko podaj pocztę.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.06.2009, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Irydus

Tu się nie zgodzę

Tu, tu, tu i tu masz dowody na istnienie lwów w świecie Might and Magic.

1. Mówię tylko o uniwersum Enroth.
2. Nie wiadomo do końca kiedy zostały stworzone te artefakty ani z kiedy pochodzą symbole na nich przedstawione (zasada swastyki, nikt do końca nie wie kiedy i przez kogo została stworzona, ani w jakich okolicznościach lecz ile organizacji używało tego symbolu).

Jak przedstawisz mi dowody "pisemne" to faktycznie uznam, że się pomyliłem.

PS Polecam jak Fentrir wstawić obrazki na imageshacka.


Koniec może być początkiem.

@Konstruktor:
A wilk to też nie jest w serii HoMM? Był w I i II.

Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 28.06.2009, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Cyrax

@Konstruktor:
A wilk to tesz jest nie do serii HoMM był w I i II

1. Ortografia!
2. Nie wiem o co Ci chodzi, twój post jest niezrozumiały.

PS W twoim przypadku konieczne, nim moderatorzy popełnią zbiorowe samobójstwo...


Koniec może być początkiem.

Dwie sprawy:
1. Ortografia - proponowałbym słownik, tudzież to co polecił Konstruktor - Firefox.
2. Poprawiłem ostatni post Cyraxa, aby dało się go odczytać i mam nadzieję że o to chodziło. Proszę pisać porządnie i zrozumiale. Następne niechlujnie napisane posty, bez ładu i składu będą kasowane.

Cyrax

@Konstruktor: A wilk to też nie jest w serii HoMM? Był w I i II.

A gdzie ja napisałem, że wilków nie ma w serii HoMM?


Koniec może być początkiem.

Witam, nie wiem czy ktokolwiek jeszcze się tym zajmuje ale jak tak proszę o pomoc.
Zrobiłem sobie jednostki ale mam problem ponieważ chciałbym zmienić ich dźwięk bo mają dźwięki tych z których podmieniłem(gdzie znajdę te dźwięki?)
Dziękuję za pomoc.

O nareszcie znalazłem! :D Jakby co daje link: http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=118&page=58

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 21.02.2011, Ostatnio modyfikował: Nevrax