Imperium

Artworki, screeny, czyli o grafice w H6

Niestety nie dowiemy się niczego nowego z tego obrazka. Nie operuję imionami rodziny "Gryfonów/Gryfitów/Gryfów", ale możemy domyślić się, że ten "niebieski pan" to duch rycerza z trailera, a z nim reszta ferajny (przedstawiciele Przystani/Inferna/Nekropolii x2).

P.S. Przepraszam za tak krótki komentarz.
P.P.S. Obrazek całkiem ładny ;).

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.12.2010, Ostatnio modyfikował: Darkem

Nie nie nie. Ta zagadka została już dawno rozwiązana. To postacie z fabuły gry. Rodzina w komplecie.
Duch po lewej to ojciec kolejnej trójki rodzeństwa. Zginął w trailerze H6.
Bohater Haven
Bohater Inferno
Bohaterka Nekro
i kolejna bohaterka Necro (ich ciocia a siostra Ducha)
imiona też są znane ale nie chce mi się szukać ;)

Duch Pawła (dziadek pięciorga rodzeństwa)
Antoni (Przystań)
Cyryl (Inferno)
Anastazja (Nekropolia)
Sveltana (siostra Pawła i "ciotka" rodzeństwa)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.12.2010, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Trochę się boję, że skończy się na bisie Disciples III - trzy rasy w podstawce i dowalanie kolejnych w add-onach... Nie wiem, czy to dobrze.

Podali przecież że w podstawce będzie 5 ras, chociaż osobiście uważam że trochę mało:-/ W dodatkach zapewne zobaczymy nowe miasta.


HVI moderator

Znalezione przed chwilą na AoH!

Czyżby nowy boss? Czy też może ten dowódca archaniołów o którego się rozchodzi cała akcja HoMM6? Albo jedno i drugie?
Identyczny Anioł był dołączony w Edycji Kolekcjonerskiej HoMM5, w książeczce z artami. Czyżby Ubi Soft tak dawno powymyślał już niektóre postaci i wątki?
Powiem, że się rozentuzjazmowałem ;P


"Granicę między łowcą a potworem, zbyt łatwo przekroczyć"

Wygląd jednostek w samej grze - jak widać mamy kobiety-zebry (centaur), szamanów (shaman), amerykańskiego futbolistę na sterydach (orc slayer) i cyklopy strzegące Twierdzy (cyclops).

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.12.2010, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Nowy art pokazujący Bękarta Gryfa w walce z piekielną istotą.


"Granicę między łowcą a potworem, zbyt łatwo przekroczyć"

Artworki brzydali wreszcie normalnej rozdzielczości, proszę bardzo, oto i one:
Rozbójnik, Harpia, Goblin
Edit: Wziąłem magiczną zmiotkę i wysprzątałem ten temat :P

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.12.2010, Ostatnio modyfikował: Nicolai


"Znani są ze swej wielkiej inteligencji i doświadczenia. Ci szamani wiedzą jak grać na tamburynie!" :o

http://www.youtube.com/watch?v=l2FhAIsIsT4 - Video Game Live PARIS 2010. W 3:05 zaczyna się "chwila" Heroesa VI. A w niej? Śnieżny teren! Pełzający bohater! I oczywiście: utwór muzyczny Przystani (Haven).

Moi mili, da ist Zyklopen: http://i.imgur.com/dwDlB.jpg


"Znani są ze swej wielkiej inteligencji i doświadczenia. Ci szamani wiedzą jak grać na tamburynie!" :o

A to jest filmik z cyklopem :-)
http://www.youtube.com/watch?v=TXGgJ2F-8AY


HVI moderator

Cyklop w trochę lepszej jakości.

Edit
Mamy portrety części bohaterów
Anton
Kirill
Anastasia
Sandor

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 23.12.2010, Ostatnio modyfikował: Morghan Grin


"Granicę między łowcą a potworem, zbyt łatwo przekroczyć"

Mały wyciek (ponoć prawdziwy): http://heroes.ag.ru/heroes5/news/pic/New_Year_tree.jpg

Górna i dolna niebieska postać to zapewne jednostka i jej ulepszenie (czyli raczej nie neutralna a z jakiegoś zamku. Hmm.. niebieska? woda? nagi?
Pod duchem (po lewej) może to siostra głównych bohaterów i bohaterka kampanii sanktuarium?
Po prawej - meduza? albo jakaś wodorostowogłowa ;)
edit: A po środku jakaś fioletowa kobita z muszlami we włosach - jakaś wiedźma może?
Wszystko powyżej pasuje na sanktuarium/nagi - YEEEEEEEEAH!

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 31.12.2010, Ostatnio modyfikował: Kafi

Cóż, link już nie działa, więc raczej nie ma o czym mówić :)

Nieprawda.


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Na facebooku pojawił się poszerzony opis "Twierdzy", także nowe arty:
Centaur
Marauder Centaur

EDIT: Naprawione (dzięki Nightin). Gobliny są na tyle wredne, że wepchną się wszędzie ;).

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 10.01.2011, Ostatnio modyfikował: Darkem

Nie wiem czy ten screen już był pokazany, ja go nie pamiętam:
http://www.heroesofmightandmagic.es/portal/index.php?module=Multimedia&imagen=./mediashare/dz/lndu3ku5z9wx7oqf2zpwsmn2oel455-org.jpg


HVI moderator

Nie, nie było go jeszcze.
Na co zwróciłem uwagę to combat-log. Bardzo ładny i czytelny, a to dobrze bo nie kojarzę w żadnych herosach żeby był zrobiony porządnie. Najlepiej to chyba w H3, ale i tam wiele brakowało mu do ideału.
Swoją drogą nie wiem czy już wspominałem, ale z tego co widać, interfejs H6 zapowiada się wręcz rewelacyjnie!

A tak z innej beczki to screen cyknięty w idealnym momencie. Sroga poza tego Ghula... W ogóle sam Ghul prezentuje się niesamowicie! Wszystkie te haki... podkreślają fakt, że ta istota nie jest w pełni zrównoważona. No majstersztyk ten Ghul! xD


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

No to co? Trochu artów? No dobra... Niektóre już były, jak Ghul co go dopiero co Tristan podesłał, ale co mi tam. A więc do dzieła:
Kompilacja już znanych obrazków
Smok Morski, czyli boss z filmików
Coś na luzie, czyli komiks
Mordka Slawy Gryfity
Rodzinka w komplecie
Bohater Twierdzy
Tradycjne pasowanko... zaraz, ja tamtego anioła skądś znam
Cyryl i Anioł po Ciemnej Stronie Mocy
Smok Morski raz jeszcze
I jeszcze raz
Zamek Ludzi innymi słowy Przystań
Miejscówka rogatych, czyli Inferno
Siedziba truposzy czytaj Nekropolia
Wolverine budzący śpiącego Kusznika
Pretorianin lansi się swoim pozłacanym oszczepem
A kościor walczy z Gryfem na stereo dwiema włóczniami
Zjawa w trakcie walki z Kusznikiem
I tuż po niej
Wampir miał dosyć popisywania się ogromniastą piką
Edit: Dzięki Avonu, już poprawiłem.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 11.01.2011, Ostatnio modyfikował: Nicolai


"Znani są ze swej wielkiej inteligencji i doświadczenia. Ci szamani wiedzą jak grać na tamburynie!" :o