Imperium

PAH3

W związku z tym, że wyjeżdżam, to sejwy już są w kopalni, a wyniki 3 tygodnia będa w poniedziałek wieczorem.

W związku z tym ze nie bardzo wiem dlaczego, ale nie mogę wrzucić tych sejwów(nie widze ich...) to ma je Kumbat i jak je wrzuci, to mam nadzieję że Was poinformuje

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.09.2006, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

Zrobione...chyba, spróbujcie ściągnąc ale u mnie wszystko w porządku.


Ostatnie pojedynki Ligi Masters:
Wielki Finał - Razer vs Black Moses 2-0
Półfinał - Razer vs Ginterlen 1-0
Półfinał - Black Moses vs Dawidu 1-0

Niestety ja widze, że znikły jedynie poprzednie mapy oraz mapa 3 tygodnia 130%, natomiast żadne nowe się nie pojawiły.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.09.2006, Ostatnio modyfikował: Frezerino


frezerino

Nie ma map:( - przeszłość

Teraz wszystko gra:)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.09.2006, Ostatnio modyfikował: McGregor


Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.

A teraz?
Próbowałem jako niezalogowany, dawałem kilku osobom z ligi i teraz mówią żę już widać.
Sprawdźcie to, za te usterki najmocniej przepraszam.


Ostatnie pojedynki Ligi Masters:
Wielki Finał - Razer vs Black Moses 2-0
Półfinał - Razer vs Ginterlen 1-0
Półfinał - Black Moses vs Dawidu 1-0

Wyniki już są... szkoda że tak mało osób - dobrze by było trochę rozreklamować turniej...


The Road goes ever on and on

Jako, że mnie nie było ostatnimi czasy to i turnieju nie zauważyłem :/

P.S. Co z poprzednimi wynikami?


(podpis w fazie testów)

Właśnie kogoś mi brakowało:P Wyniki są na pierwszej stronie i pod batonikiem Turnieje na głównej. Tse-tse, kogo jeszcze nie ma?


Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.

Przyłącz się do walki w turnieju Tse, bo coś mało zawodników.


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

O tse tse jestem spokojny Gwyn, na pewno już machnął 4kę i miesięczną. Może pamięta jeszcze kogoś ze starych zapaleńców? W każdym razie doszedł groźny przeciwnik.

I dobrze:)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 21.09.2006, Ostatnio modyfikował: McGregor


Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.

Kumbat

Terminy:
-tydz 3-16.09.2006 23:59
-mies 1-23.09.2006 23:59

Z niecierpliwością czekam na wyniki a co ważniejsze na kolejne mapki miesiąca 2 i tygodnia 5. Widzę, że doszedł kolejny przeciwnik - pozdrawiam tse tse.
P.S. tak przy okazji : Jak to zrobiłeś tse tse, że mogłeś się zalogować z małej litery?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.09.2006, Ostatnio modyfikował: Frezerino


frezerino

Wyniki już są, mapka tyg5 też, miesięczna wyląduje dzisiaj po południu

A tse tse ma taki nick, bo rejestrował się pewnie zanim były takie rygorystyczne wymagania co do nicków ;)


The Road goes ever on and on

Eru

Zgodnie z sugestią Kumbata, mapka mieś01 zostanie podsumowana na starych zasadach.

A zasady nie mają nic do grala! Żeby nie było później z tym problemów, ja będę odpowiednio ustawiał mapki,

czy ta mapka (miesiąca1) nie powinna być oceniona na starych zasadach czyli w pierwszej kolejności wynikiem higscores


frezerino

hmm... faktycznie... ehh... same problemy z tym turniejem... grr...

nastąpiła edycja wyników; ja uważam że powino byc inaczej, ale słowo się rzekło...

sejwy mieś02 już wylądowały, czekają na autoryzację - mapka jest... hmm... żmudna; i pamiętajcie - lepiej mieć jednego super(od 15 w górę) we wszystkich statsach, niż kilku(nastu) średnich - taka moja rada ;)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 24.09.2006, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

Gratulacje dla "Łysego" ;), 6 dni... hmm. Troszkę się zawiodłem na tej miesięcznej mapce, myślałem że będę wyżej w tabeli. Niestety, zapomniałem że obowiązywały stare zasady. No, ale trzeba się cieszyć z tego, że dołączyli nowi gracze.


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Ja wiem, że wyniki są na początku, ale co ze starymi wynikami z poprzednich turniei? Co z Akademią?


(podpis w fazie testów)

No tu jest problem, ale jeśli nie będziemy grać w turniejach to nie będzie sensu ożywiać, bądź tworzyć nowej AW.


Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.

Na razie śa tylko dwa tunieje, w tym jeden stały, w którym bierze udział niewiele osób - w sumie z turniejem h5 online jest ok 20 uczestników - jak się trochę rozwinie, Kumbat będzie miał więcej czasu wolnego i teknicy też, to mooże coś się zorganizuje.

Na razie gramy w PAH3 i tyle!

A stare wyniki są chyba w backupie, do którego nie bardzo można się dostac ;)

[scalenie: Nd Oct 01, 2006 8:00 pm]

Wyniki już są, mapa też - czeaka na autoryzację Kumbata

Znowu mało osób przysłało sejwy... czyżby mapka była za trudna?

@tse tse - dlaczego nie bierzesz udziału w turnieju?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.10.2006, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

Tyle namęczyłem się z tym piątym tygodniem i go nie wysłałem.
Wszystko przez zawodność dyskietek. Kak żal.


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Wyniki już są, mapka też

Znowu mało osób... chyba faktycznie mapki za trudne :/ Z związku z tym nowa mapka jest, mam nadzieję, prosta. Pamietajcie jednak że mapki można przechodzić także na niższym poziomie trudności - raczej się nie wygra danej mapki, ale mozna zdobyć punkty, i podciągnąć się w rankingu

Gwynbleidd - to że jednej mapki nie przysłałeś, nie znaczy że nie moższesz przysyłac następnych...


The Road goes ever on and on