Imperium

PAH3

Eru

Gwynbleidd - to że jednej mapki nie przysłałeś, nie znaczy że nie moższesz przysyłac następnych...

Wiem, wiem... nie udało mi się ukończyć na 200%, a nie miałem już czasu próbować na trudności 160%.
Winszuję zwycięzcy.


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Niestety na nadmiar czasu nie narzekam, i dlatego nie ma mnie w turnieju, ale postaram rozegrać się jakiś scenariusz jeszcze w tym turnieju. :)


(podpis w fazie testów)

Wyniki 7 tygodnia, oraz nowa mapka już są, mam nadzieję że w końcu Ktoś przyśle sejwa z drugiej mapki miesięcznej...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.10.2006, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

Proponuje przedłużyć termin oddania mapki miesięcznej :) Nie wiem czy się opłaca w nią grać bo już była ona w PA jakieś 2 lata temu z tego co pamiętam i na 200% mogą być dla 100% graczy problemy. Bo ja wtedy ledwo ją zmęczyłem. No chyba że ktoś ją na 130% zrobi to ma większą szansę :)


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

Terminu mapki nie przedłuże - zabiłoby to całą koncepcję regulaminową - jeśli ktoś nie może sobie na 200 poradzić, to zawsze może spróbować na 130 ;)

Przynajmniej wiem jakich mapek NIE dawać ;)

A to że ta mapka już kiedyś była na PAH3, znaczy to, że mam dobry gust ;)


The Road goes ever on and on

Tak tylko mapka jest strasznie czasochłonna i jak pamięc mnie nie myli to 1 osoba ją oddała nick bym sobie przypomniał jakby było archiwum. :)

Co do gustu? A arbiter chociaż gra w te mapki choćby na 100% :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.10.2006, Ostatnio modyfikował: Thant


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

Boję się, że do końca turnieju, nie uda mi się już oddać żadnej mapki.
Nadarzyła się dobra okazja, aby powalczyć o lepsze stanowisko w pracy, i muszę ją wykorzystać. Muszę jednak poświęcić na ten cel, resztki wolnego czasu jakie mi jeszcze pozostały.

Wypada mi więc przeprosić rywali, że nie dostarczyłem należytej konkurencji.


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Szanowny rywalu Gwynbleidd:)
Śmiało mogę polecić Ci mapkę 08 :)
Do niej na prawdę nie trzeba wiele czasu aby przejść :)
Powodzenia w pracy :)


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

W mapki nie grywam, co to to nie - ja jestem tylko sędzią, w sumie z braku innych chętnych ;)

A na ów mapce mam już jednego sejwa - jeszcze go nie oglądałem, ale jeśli już go dostałem to ufam że jest poprawny :)


The Road goes ever on and on

Jeżeli ktoś faktycznie przeszedł tą mapkę, to byłbym wdzięczny za relację z przebiegu rozgrywki(oczywiście po ogłoszeniu wyników). Jeśli dobrze pamiętam, to mi samemu udało się bez większych przeszkód opanować Twierdzę i Inferno. Niestety na więcej już nie miałem czasu, ale jestem ciekawy w którym momęcie nadchodzą największe trudności.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.10.2006, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Generalnie nie ma trudności :) Jak dla mnie może są pewne kłopoty ( zależy od umiejętności ) Generalnie po 3 nockach chyba dziś ja skończę :)

[scalenie: Pt Oct 20, 2006 7:39 pm]

No właśnie wysłałem m2 do sędziego wynik pewnie można było zrobić z jakieś 10-15 dni lepiej ale i tak się cieszę że tak szybko się postarałem :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.10.2006, Ostatnio modyfikował: Thant


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

Mapka m2 może nie tyle co trudna ale długa. Ciekaw jestem jaki wynik zrobił Thant ?


frezerino

Co do wyniku to powiem że wiele osób w więcej dni przechodziło mapki tygodniowe :)


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

News już jest, sejwy też

Nigdy więcej takich prostych mapek - za dużo liczenia ;) i na dodatek zabawa w bitwę...

Thant: Widzę że mamy nowego mistrza ;) ale za późno wziałeś się do roboty - frezerino i McGregor musieliby nie przysyłać w ogóle żadnych mapek żebyś mógł ich wyprzedzieć


The Road goes ever on and on

Nowy mistrz?? Hmm ja już tytuły zdobywałem pare lat temu :) Po prostu gram dla zabawy i podciągnięcia poziomu PA. Jak ktoś chce niech łapie mnie na gg chętnie pogadam :)


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...

O co ja widze...stary weteran PAH3 (i nie tylko PAH3) wraca do walki :)
Co prawda ciężko Ci będzie wspiąć się na 1 miejsce, ale na podium (top3) masz szanse się dostać.


Ostatnie pojedynki Ligi Masters:
Wielki Finał - Razer vs Black Moses 2-0
Półfinał - Razer vs Ginterlen 1-0
Półfinał - Black Moses vs Dawidu 1-0

Faktycznie... może i nie nowy ogólnie patrząc, ale nowy w tym sezonie ;)


The Road goes ever on and on

Gratulacje Thant świetne wyniki. Szczególnie w m2 103 dni to super wynik. Teraz wiem, że mogłem zrobic swój wynik o 70 dni szybciej - no cóż jeszcze raz wielkie uznanie i gratulacje.


frezerino

Zgadza się 103 dni to mistrzostwo! Wynik pokazuje, iż powinienem zapisać się na wykłady do profesora Thanta. Jednak jest to też pozytywne, że jeszcze sporo w heroskach do zgłębienia.

P.S. Gdzie mogę sobie sptawdzić twoje GG szanowny Panie Thant? Chyba
że napiszesz swój numer na mój gg ( 5281293) i jak będziesz miał czas to bym chętnie pogadał.

Jeszcze raz gratulacje!!!

Panowie bez przesady :) Na upartego to pewnie by się dało z 90 dni stuknąć, ale tak bywa jak się źle bohatera wyszkoliło. Aby dodać smaczku napiszę że arbiter nie musiał walczyć bo tak sprawę zmiękczyłem iż wystarczyła auto walka drugim moim bohaterem :) Pierwszy dość konkretnie zmiękczył obrońców zamku :)
Dla ciekawskich może arbiter udostępni mój sejf końcowy.

Mort będę cię łapał na gg. Generalnie mam czas po 18 i niekiedy rano :)

(blue) hm... on chyba nie ma nicka Mort, conajwyżej Mozatr ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.10.2006, Ostatnio modyfikował: Eru


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...