Starożytna Biblioteka

Osada 'Pazur Behemota' » Starożytna Biblioteka » Bibliotekarze

Biblioteka

Bibliotekarskie mechanizmy

BibliotekarzeBibiotekarze opiekują się zawartością Starożytnej Biblioteki, mają dostęp do wszystkich pomieszczeń, w których składowane są cenne zwoje i pergaminy. Mogą dodawać nowe regały usuwać już istniejące, a także swobodnie przenosić pergaminy wedle swojej wiedzy i uznania. O tym, kto zostanie wpisany w poczet bibliotekarzy decyduje szef Biblioteki w porozumieniu z Grododzierżcą Osady. Nowo przyjęty adept po przejściu okresu próbnego zostaje mianowany Pomocnikiem bibliotekarza a jeśli wyrózni się swoją pracą na rzecz biblioteki może uzyskać kolejne awanse. W bibliotece przyjęte są nastepujące stopnie wtajemniczenia:
  • Pomocnik bibliotekarza
  • Bibliotekarz
  • Starszy Bibliotekarz
  • Maester
  • Wielki Maester

Poniżej znajduje się lista osób pracujących aktualnie w Starożytnej Bibliotece:Crazy

Główny architekt Starożytnej Biblioteki
Dzięki wytrwałej pracy i umiejętnościom Kasztelana Crazy'ego bogaty księgozbiór Osady doczekał się należytego miejsca, odpowiadającemu swojej wartości.


Moandor

Szara eminencja Starożytnej Biblioteki
Moandor, jako wielki entuzjasta starych książek i magicznych pergaminów, dogląda całości księgozbioru, dużo czasu spędzając w Bibliotece.


Tullusion

Opiekun działu Literatura
Tullusion opiekuje się wszystkimi pergaminami dotyczącymi Osadników i ich sygnatur, publikacji "Czasu Imperium" oraz pisarzy fantastycznych.


Dirhavana

Wolny Strzelec
Dirhavana pomaga opiekunom poszczególnych działów w zachowaniu porządku w całym księgozbiorze Biblioteki.Artykuł czytany 40601 razy, liczba komentarzy: 0. Ostatnia edycja: 9 kwietnia 2010, 14:22 przez Moandor.

Historia zmian, zobacz komentarze (0).