Starożytna Biblioteka

Osada 'Pazur Behemota' » Starożytna Biblioteka » Dzień narodzin Smoków - konkurs bożonarodzeniowy

Biblioteka

Bibliotekarskie mechanizmy

Dzień narodzin Smoków - konkurs bożonarodzeniowy


Dzień narodzin Smoków -

konkurs literacko-bożonarodzeniowyNiniejszym ogłaszamy Konkurs na bożonarodzeniowe opowiadanie związane z Herosami!

A teraz szczegóły: konkurs skierowany jest przede wszystkim do członków Jaskini Behemota i Kwasowej Groty, Osadników i nie tylko. Osada to miejsce, gdzie spotykają się wszystkie opowieści, i gdzie one biorą swój początek, by żyć w naszym Imperium. W tym konkursie macie nie tylko szansę stworzyć opowieść, która zawędruje daleko w świat (również do Ubisoftu), ale także wygrać wspaniałe nagrody - autor najlepszego opowiadania otrzyma figurkę Michała Archanioła z limitowanej edycji Might & Magic: Heroes VI.

Oprócz tego do wygrania jest również kopia gry, a także T-Shirt z nowej serii, który pewnie mogliście podziwiać już na facebooku ;)

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać te nagrody? Sprawa jest prosta - napisać opowiadanie, którego akcja związana jest bezpośrednio z obchodami Dnia narodzin Smoków w Ashanie - odpowiednika naszego Bożego Narodzenia. Jak taki dzień wygląda? Jak się go obchodzi? Jakie związane z nim wyzwania stoją przed zamieszkującymi ten świat istotami? Opowiedzcie nam o tym, pokażcie nam ten świat. To wy włączycie się w tworzenie Ashanu!


A teraz kwestie formalne:


1. Konkurs trwa od 25 XI do 18 XII 2011 r.


2. Opowiadanie powinno liczyć od 3.000 do 10.000 znaków (ok. 2,5-11 stron znormalizowanego tekstu w wordzie) i zostać wysłane w formacie rtf, doc, docx lub pdf.


3. Opowiadanie powinno być związane z tematem konkursu ;)


4. Opowiadanie powinno być spójne z dotychczasowymi informacjami, jakie mamy nt. Ashanu (czyli: grajcie, grajcie, grajcie :)). Nie oznacza to, że musicie świetnie się orientować w dynastiach Imperium, czy też zawirowaniach politycznych. Z drugiej jednak strony nie możecie np. wprowadzić jakichś technologii laserowych, czy też nagle zmajstrować dodatkowe słońce na niebie lub nowe Smocze Bóstwo. Po prostu - keep the flavor. W zorientowaniu się pomożemy wam chętnie na obu stronach - po prostu zajrzyjcie do odpowiednich działów w Kwasowej Grocie oraz Jaskini Behemota.


5. Aby wziąć udział w konkursie, należy założyć konto w którymś z serwisów - jest to bezpłatne i trwa chwilę, a pomoże przy ogłaszaniu wyników. Pomoże również w zadawaniu pytań w przypadku wątpliwości co do kwestii związanych z punktem 4. regulaminu.


6. Prace prosimy wysyłać na adres field@heroes.net.pl.


7. Prace prosimy wysyłać z dopiskiem w temacie: Konkurs bożonarodzeniowy.


8. Trzy zwycięskie prace zostaną opublikowane w serwisie z podaniem nicka wybranej osoby oraz, jeżeli sobie tego zażyczy, imienia i nazwiska.


9. Najlepsza praca zostanie przetłumaczona na język angielski oraz wysłana Ubisoftowi.


10. Wysłanie pracy jest jednocześnie rozumiane jako zgłoszenie się do konkursu.


11. Zgłaszając się do konkursu osoba potwierdza zapoznanie się z regulaminem i jego akceptację, jak również zgodę na wykorzystywanie opowiadania do wyżej wymienionych celów, jak również celów promocyjnych Jaskini Behemota i Kwasowej Groty, jeżeli tylko nie będą one naruszać godności osobistej autora oraz nie będą godzić w jego dobre imię.


12. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 XII między godz. 00:00 a 12:00 (z możliwością przesunięcia o 24 godz.).


W kapitule oceniającej opowiadania zasiądą:

Grododzierżca Moandor, Acid Dragon, Tullusion, Tabris, Tristan oraz Field.


Artykuł czytany 1814 razy, liczba komentarzy: 0. Ostatnia edycja: 28 listopada 2011, 12:08 przez Field.

Historia zmian, zobacz komentarze (0).