Gorące Dysputy

Pędzel i grafit - sztuki wizualne - "Uwagi dotyczące Galerii"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Pędzel i grafit - sztuki wizualne > Uwagi dotyczące Galerii
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Darkena

Darkena

9.12.2009
Post ID: 50933

Nikogo nie uraziłeś, a prace, o których mowa (w moim poście) akurat zostały szybko przez autorów usunięte, wisiały w galerii najwyżej po 2 dni.

David Gryphoeart

David Gryphoeart

13.12.2009
Post ID: 50978

Ja proponuje możliwość oceniania prac. Z komentarzy nie zawsze można tak do końca wywnioskować czy praca się podobała czy nie. Na razie mam tylko tyle pomysłów. Jak jeszcze coś przyjdzie mi do głowy to dam znać :)

Darkena

Darkena

13.12.2009
Post ID: 50983

Ja proponuję wybranie dodatkowej osoby na moda w galerii. 2 osoby to chyba trochę za mało.

EDIT:

A chodzi mi dokładnie rzecz biorąc o kwestie do dyskusji. Dwie osoby mogą mieć dwa różne zdania (na tematy np. usuwania/nie usuwania), trzecia zawsze przeważy szalę na jedną lub drugą stronę.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

13.12.2009
Post ID: 50994

Na tym właśnie polega wyjątkowość Galerii, na braku ocen gradacyjnych. Mowa była kiedyś o antywyróżnieniach (moim zdaniem jedyny sensowny sposób wybrania ziaren od plew), temat przepadł, zatem wygląda na to, że zmian w kwestii oceniania spodziewać się w najbliższym czasie nie należy.

Darkena

Darkena

16.06.2011
Post ID: 63166

Mam pewną sugestię dotyczącą Galerii. Widziałabym w niej dodatkową kategorię. Zauważyłam, że wśród Jaskiniowców są i tacy, których zakres działania wykracza poza ramy pod tytułem "grafika" i "fotografia". Zapewne są wśród nas osoby robiące figurki, instalacje i inne tego typu rzeczy. Moja propozycja: dodatkowa kategoria pod nazwą "inne" lub bardziej klimatyczna - "rzemiosło". No nie ukrywam, że pomysł na tą kategorię uknułam głównie pod siebie ;). Ale pewnie znajdzie się parę osób, które by coś do niej załadowało. Już nieraz miałam dylemat w stylu: kurna, gdzie to wrzucić. Myślę, że ten mały zabieg rozbudowałby Galerię i pomógł uniknąć bałaganu, który powoli zaczyna się robić. Co o tym myślicie?

Sawyer

Sawyer

16.06.2011
Post ID: 63167

Jestem za! Sam jak nie mam co robić w wakacje wstaje przykładowo rano by gdzieś do północy tworzyć
figurkę z żywicy czy drzewa, nie próbowałem jeszcze z green stuffu ale myślę że to się zmieni (z modeliny też by się przydało :P).
Wracając, świetny pomysł, ktoś chce się pochwalić swoim smokiem zrobionym z puszek... Okej!
Ktoś chce pokazać Zamek Ładu z H4 zbudowany z zapałek (z pomocą kleju ;]), proszę bardzo!
Myślę więc że dział "rzemiosło" potrzebuje pojawienia się w galerii.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

16.06.2011
Post ID: 63181

A może od razu nowa lokacja - Majestatyczne Robótki Ręczne...

I większość miejsca w niej byłaby zarezerwowana dla Defa, który był mistrzem trzaskania fot paskudnym figurkom.

Darkena

Darkena

16.06.2011
Post ID: 63191

Świetny pomysł, zróbmy to.

A tak serio - Def nie był autorem tych figurek i akurat przywoływanie jego przykładu jest potrzebne, jak psu trąba.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

17.06.2011
Post ID: 63209

No tak, Galeria tylko dla tych, co w pamięci przeliczają przysłony pierwiastkując je przez czas naświetlenia, a kompozycją łamaną przez ekspozycję zawstydzają World Press Photo...

Pomysł dobry. W końcu od czego są moderatorzy, by interweniować w razie czego. Zresztą to dobra okazja do zreformowania nieco Galerii jako takiej. Tylko, że...