Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' >
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka

Właśnie przekroczyłeś próg Gorących Dysput. Zapraszam, wejdź dalej, usiądź wygodnie przy którymś ze stolików i posłuchaj o czym rozmawiają zgromadzeni tutaj mieszkańcy. Budynek ten wybudowano ze szczególnym przeznaczeniem dla wszystkich, którzy pragną w zaciszu, z dala od zgiełku porozmawiać na ciekawe tematy związane z szeroko pojętą kulturą. Stoliki ustawiono nieprzypadkowo, z myślą, by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Słowo Pisane - stolik umiejscowiony nieco na uboczu (jednak mający szczególne znaczenie) poświęcony jest literaturze, mistrzom słowa i ich dziełom - s-f, fantasy i nie tylko.

Ruchome Obrazy to stolik miłośników filmu, obrazów o smokach i rycerzach, miotaczach laserowych i gwiezdnych podróżach i innych.

Dalej znajdują się stoliki poświęcone kolejno sztukom plastycznym (Pędzel i Grafit), tajemnicom historii (Zakurzone annały), muzyce (Świątynia Mahadevy) oraz (Pod)stolik o tematyce dowolnej.

Nad każdym ze stolików czuwa opiekun, którego zadaniem jest dbanie o właściwą tematykę rozmów oraz poprawność postów. Postaraj się zatem, by Twoja wypowiedź była na temat i składała się przynajmniej z kilku zdań połączonych w logiczną całość.

Z pewnością znajdziesz jeden (lub więcej) stolik miły Twemu sercu. Siądź więc wygodnie i podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Pamiętaj, że drzwi Gorących Dysput są zawsze otwarte. Czekamy na Ciebie!

Brak danych