Gorące Dysputy

Pędzel i grafit - sztuki wizualne - "Wielki Początek - FotoBitwa"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Pędzel i grafit - sztuki wizualne > Wielki Początek - FotoBitwa
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Darkena

Darkena

9.04.2009
Post ID: 43055

Równolegle z konkursem graficznym startuje kolejna FotoBitwa. Jej temat to "Wielki Początek" (nazwa zaproponowana przez Aerilien). Oczywiście cała bitwa zainspirowana jest wiosną, ale to wy decydujecie o tym, co rozumiecie przez początek.

Garść zrzędzenia organizacyjnego ;) :

-> Termin zgłaszania prac trwa od dnia dzisiejszego, do końca maja.

-> Każdy może zgłosić jedną pracę, ale dopuszcza się powiązane ze sobą tematycznie dyptyki i tryptyki.

-> Prace konkursowe wrzucamy do Mistycznych Obrazów w dziale "Zdjęcia", w nazwie umieszczając w nawiasie litery FB. Przykład:

Tytuł (FB)

-> Osoby nie posiadające konta w galerii, a które chcą wziąć udział w konkursie powinny zgłosić się do Aerilien lub Dinah po kluczyki do swej własnej komnaty w Mistycznych Obrazach.

-> Dopuszcza się obróbkę komputerową, jednak nie powinna ona dominować nad całym zdjęciem, a być jedynie delikatnym i wyważonym akcentem. Praca może być fotomontażem.

-> W celu ułatwienia organizacji można wrzucać linki do prac w tym temacie

-> Zdjęcia istniejące już w galerii nie biorą udziału w konkursie

-> No i na końcu oczywiście należy trzymać się ogólnego regulaminu galerii ;)

No to chyba wszystko, zapraszamy do wspólnej zabawy oraz polowania z aparatem w ręku ;). Liczymy na zdjęcia pełne pozytywnej energii, wszak wiosna dookoła ;).

Opiekunami konkursu są:

Aerilien, Dinah, Tullusion no i ja oczywiście ;).

Edit: a...i w razie pytań walcie tutaj ;)

Mirabell

Mirabell

13.05.2009
Post ID: 43935

No i gdzie są te wszystkie super zdjęcia z FB, które miałam zamiar dzisiaj obejrzeć? Nie ponaglając autorów oczywiście ;)

Sulia

Sulia

18.05.2009
Post ID: 44117

Ja zaś zaproponuję, by newsować o zdjęciach pojawiających się w Mistycznych w ramach FB :) Miejsca na głównej mnóstwo, a i na linka do zdjęcia chętni by klikali, by być na bieżąco z propozycjami. Po prostu nawet nie zauważyłam, iż Seva zdjęcie nagle pojawiło się w Galerii ;)

Darkena

Darkena

24.05.2009
Post ID: 44321

Wszystkie zdjęcia podam w wątku już po terminie zgłoszeń prac, kiedy będę otwierać głosowanie. Prace będą w jednym miejscu, żeby ludziki mogły je sobie pooglądać i wybrać najlepszą.

Darkena

Darkena

30.05.2009
Post ID: 44544

Przypominam, że jeszcze jutro (niedziela) do północy można wrzucać prace, także jeśli są jeszcze jacyś spóźnialscy, to nic straconego.

W Dzień Dziecka :P zostanie otwarte głosowanie.

Sevorn

Sevorn

1.06.2009
Post ID: 44595

Ja tak tylko chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę, iż tyle osób zdecydowało się wziąć udział w kolejnej edycji Foto Bitwy :)

Darkena

Darkena

1.06.2009
Post ID: 44597

Mnie też to szczerze mówiąc mile zaskoczyło. Czułam się, jak złoczyńca, wybierając tylko te trzy prace i rozdzielając punkty między nie. Jest tyle dobrych zdjęć, że decydowałam się z ciężkim sercem...to najlepsza edycja FB, jak do tej pory.

(z drugiej strony jestem w sumie organem władczym w tym konkursie, mogłam ustawić głosowanie pod swoje widzimisię :P No ale sprawiedliwość sprawiedliwością ;) )