Gorące Dysputy

Słowo pisane - literatura - "[Quentin Oakwood] - twórczość"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Słowo pisane - literatura > [Quentin Oakwood] - twórczość
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Guinea

Guinea

18.07.2010
Post ID: 56854

Witam.

Po dość długiej nieobecności powracam, aby zaatakować wszystkich tu zebanych miłośników literatury bezwstydną reklamą. Otóż popełniłem książkę Lost in Glory ;). Pobrać można stąd: www.lostinglory.com

Zaklasyfikować toto można jako humorystyczną powieść fantasy. Kto czytał moje opowiadania w Osadzie, ten wie, czego mniej więcej się można spodziewać. Tyle że po angielsku.

Zapraszam do lektury :P.

Erin

Arcymag Erin

19.07.2010
Post ID: 56868

A dałoby się zrobić PDFa z czcionką szeryfową nieco mniejszych rozmiarów? Próbowałem czytać, ale tekstu w takiej formie nie bardzo jestem w stanie, ani z kartki, ani z ekranu.

Guinea

Guinea

19.07.2010
Post ID: 56879

Zaprawdę, na czcionkach znam się jak kozioł na wierzbach, lecz zmiany zaproponowane wykonałem ku zwiększeniu komfortu korzystających z utworu miejmy nadzieję.

Erin

Arcymag Erin

20.07.2010
Post ID: 56888

Czcionka dużo lepsza, da się czytać. Jakby jeszcze było wyjustowane... Ale może nie, to wygląda na robione jakimś zafajdanym pakietem biurowym, a one tragicznie justują tekst.

Guinea

Guinea

20.07.2010
Post ID: 56913

Prawdę rzeczesz, w pędzie do rozpowszechnienia swego dzieło niestety zaniedbałem zapoznanie się ze sztuką tworzenia PDFów. Upgrade jest w planach, ponadto sądzę, że to nie musi aż tyle ważyć. Jeśli masz jakieś konkretne narzędzie do zasugerowania, to się nie krępuj.

Erin

Arcymag Erin

21.07.2010
Post ID: 56926

LaTeX. Całą typografię załatwi automatycznie, nic innego nie zrobi tego tak dobrze.

Tarnoob

Tarnoob

21.07.2010
Post ID: 56932

Jeżeli pracujesz na Windowsie, jako kilkumiesięczny użytkownik szczególnie polecam TeXnicCenter.