Gorące Dysputy

Ruchome obrazy - film - "Transformers"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Ruchome obrazy - film > Transformers
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sawyer

Sawyer

3.06.2012
Post ID: 69547

Miał ktoś styczność z tą marką? Uniwersum jest świetne, bardzo lekkie i śmieszne G1. Większość fanów Transformujących robotów pamięta, bądź sprawdziła tą świetną kreskówke.

Duch Gwiazdokrzyku :P

Były jeszcze tak świetne kreskówki i animacje jak: Armada, Energon, Cybertron i obie serie "Beast", pojawiło się jeszcze pare dobrych, ostatnie "Transformers Prime" aspiruje również na kolejny świetny sezon. Transformers to głównie zabawki, ale ostatnio marka stworzona tylko dla linii zabawek zaczyna zmierzać na bardziej ambitniejsze działy, takie jak filmy i gry, być może kiedyś książki. (Warto wspomnieć że kosmiczne roboty posiadają też już od jakiegoś czasu swoje komiksy, które spokojnie trzymają poziom tych z Marvela/DC a może i nawet wyższy.) Wracając, filmy w roli głównej z Transformersami pojawiły się w 2007 roku, do dziś powstały 3 części. "Transformers", "Transformers 2: Revenge of the Fallen" i "Transfromers 3: Dark of the Moon" to filmy które zbiły mnóstwo pieniędzy, szczególnie ostatnia część trylogii. Skoro już jesteśmy przy trylogii to warto dodać że fani nazywają zbiór tych trzech filmów "Bayformersami" z powodu znaczących różnic w fabule jak i pewnych detalach, takich jak dizajn niektórych robotów. Wszystko oczywiście wymyślił reżyser Michael Bay. ;)
Denerwuje mnie i pewnie jeszcze wielu innych fanów fakt, że Ludzie są zanaczącą pomocą dla Autobotów pod względem militarnym, gdy oglądałem trzecią część trylogii to chwytałem się za głowe gdy widziałem ze oddział jakiejś tam grupy specjalniej armii USA powoli ale skutecznie wyniszcza drony, cony i nawet same Deceptikony! Co raczej normalnie(komiksy/kreskówki) nie byłoby normalne, no ale okej.
Ogólnie to jestem ciekaw czy ktoś kiedyś oglądał jakieś kreskówki albo filmy o Transformersach, są tu tacy?

Infero

Infero

5.06.2012
Post ID: 69583

Ja bardzo, bardzo dawno temu oglądałam "Kosmiczne Wojny". Bardzo uboga komputerowa animacja, ale mimo wszystko serial w tamtych czasach robił wrażenie. Coś sprawiało, że dziewczynka siadała przed telewizorem i oglądała (brat nie znosił :p). :D
Za transformersami nie przepadam. Coś tam ostatnio obejrzałam w tv, ale bez większego zachwytu, nawet bez większej uwagi. Zdaję sobie sprawę, że może się to podobać. Ja jedynie miło wspominam pewną "baje" na dobranoc. ;)