Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Puchar Jaskini w Dyscypliny Kurnikowe - sezon drugi"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Puchar Jaskini w Dyscypliny Kurnikowe - sezon drugi
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Silveres

Silveres

24.06.2015
Post ID: 80393

Zbliżają się wakacje, więc - wzorem roku 2012 - pojawia się możliwość zorganizowania reedycji Pucharu Jaskiniowego. Pod warunkiem oczywiście, że znajdzie się całkiem przyzwoita liczba chętnych osób.

O co właściwie chodzi?
Głównie o dobrą zabawę. I trochę o przerabiania swoich wrogów na krwawą papkę. Ale głównie o dobrą zabawę oraz sprawdzenie swoich umiejętności na tle innych Jaskiniowców.

Jakich dyscyplin będzie dotyczył Puchar?
Standardowo może to być makao, warcaby, piłka, czy monopol(monopoly). Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać w cokolwiek, co oferuje nam wspomniana strona. Jeśli, oczywiście, zgłosi się odpowiednia ilość osób.

Jak będą wyglądać rozgrywki?
Po wylosowaniu przeciwników w danej dyscyplinie należy rozegrać z nimi partię, bądź więcej - zależnie od podanych wcześniej zasad. Umawiać należy się między sobą, a następnie o terminie starcia poinformować jednego z sędziów (będzie ich odpowiednio dużo, by zawsze znalazł się przynajmniej jeden aktywny), który wystąpi w roli obserwatora.
Każdy może zagrać w każdej kategorii, choć nie musi jeśli - na przykład - nie umie. Za zwycięstwa będą przyznawane punkty tak, by na końcu wyłonić jednego Mistrza Jaskini.

Co muszę zrobić?
Założyć konto na stronie Kurnik.pl, a następnie wpisać swój nick (tak, ten z Kurnika) w odpowiedzi poniżej. Mile widziane również pieśni ku czci założyciela tematu propozycje gier, którymi jesteście zainteresowani.

Mateusz

Mateusz

24.06.2015
Post ID: 80394

Proponowałbym warcaby, kości, makao, pana i piłkę. Zamiast monopoly sugeruję monopolowy z jakimś dobrym cydrem.

Osobiście mogę nieco popykać, nick: Livefree.

Ymir

Ymir

25.06.2015
Post ID: 80403

Po weekendzie chętnie zagram.
ymir1906

Bychu

Bychu

28.06.2015
Post ID: 80418

Mogę w sumie kogoś skopać w piłkę. W inne też chętnie pogram.

Crazy

Crazy

2.07.2015
Post ID: 80434

Mogę zagrać w piłkę. Ewentualnie w monopol. Nick jakiś mam, ale go nie pamiętam.

Morglin

Morglin

2.07.2015
Post ID: 80435

Mogę zagrać w kości i monopol. W warcaby i piłkę, od biedy, też.

Kammer

Kammer

4.07.2015
Post ID: 80439

Zgłaszam akces do kości. Do scrabble też bym mógł. I do piłki, muszę sprawdzić Bycha.

Ignis

Ignis

5.07.2015
Post ID: 80440

Makao, monopol - czemu by nie? Nie odmówię przyjemności, płynącej z niemyślenia podczas tych rozgrywek. Mogłabym jeszcze ewentualnie zagrać w kości (zwykłe lub x3) albo scrabble, gdyby istniała taka możliwość. Do gry w piłkę wprawdzie się nie nadam, ale za to chętnie sobie popatrzę, pomacham pomponikami i może poproszę zwycięzcę o autograf na mojej piersi.

No dobrze, z autografem żartowałam, ale z resztą bynajmniej już nie. Zgłaszam się w ten bardziej lub mniej zawoalowany sposób.
Pieśni ku czci założyciela można wznosić w godzinach od 4 do 6 rano, lub po ciszy nocnej, tuż pod kościołem?

Wilczek

Wilczek

25.07.2015
Post ID: 80576

Wchodze! I gram w tysiąca i w piłke i w makao i w monopolowego!
Nick: sirwilczek
(nie wiem czemu z małych)

Thanathos

Thanathos

27.07.2015
Post ID: 80583

Jako kurczak zwę się karsh

Poza monopolem, siły wyższe skierowały mnie także na piłkę ;)

Silveres

Silveres

27.07.2015
Post ID: 80584

Zupełnie dobrowolnie i bez żadnego przymusu do rozgrywek zgłosiło się 10 graczy. Najpopularniejsze (czyt. jedyne dość popularne, żeby coś zorganizować) dyscypliny to: monopol, piłka, kości oraz makao. Gdzie było nie do pary, zgłosił się zawsze pomocny Silveres, któremu wszyscy serdecznie dziękujemy.

Ponieważ Bychu dodał klauzulę: "w inne też zagram", a Ymir stwierdził, że po prostu chętnie zagra, to z automatu zaliczam ich do wszystkich dyscyplin. Nie dziękujcie. :*

Zasady są następujące:
- gracze mają dogadywać się między sobą co do terminów rozgrywek;
- w razie braku odpowiedzi ze strony partnera należy zgłosić to organizatorom (mua);
- jeśli jeden z graczy prosi o rozgrzewkę/partię treningową przed rozpoczęciem, drugi ma obowiązek się zgodzić;
- rozgrywkę toczy się do trzech wygranych partii, wyjątkiem jest monopol, gdzie wystarczy jedno zwycięstwo;
- po rozegraniu meczu zwycięzca odpowiada w tym temacie wstawiając: nicki uczestników (te z Jaskini, nie z Kurnika!), wynik, nazwę gry oraz screen (bądź kilka) obejmujący przebieg całej rozgrywki (czat Kurnika)*;
- runda pierwsza kończy się w piątek (31.07.15) o godzinie 23:59;

MONOPOL:
Silveres - Laxx
Ymir - Ignis
Bychu - Thanathos
Crazy - Morglin
Kammer - Wilczek

PIŁKA:
Kammer - Hellburn
Morglin - Ymir
Bychu - Crazy
Ignis - Silveres
Laxx - Thanathos
Wilczek - Kvothe

KOŚCI(standardowe, nie te potrójne):
Ignis - Kammer
Morglin - Ymir
Bychu - Laxx
Silveres - Kvothe

MAKAO:
Ignis - Bychu
Morglin - Ymir
Wilczek - Kammer
Kvothe - Silveres

* mecze, które oglądam osobiście są zwolnione z wrzucania screenów.

Bychu

Bychu

27.07.2015
Post ID: 80585

Pierwszy mecz w piłkę już za mną i Gnomem. Z trudem, ale udało mi się wygrać 3:2.
Wygrałem pierwszą partię, druga i trzecia padła łupem Gnoma. Pozostałe dwie udało mi się wygrać.
Screenów nie wrzucam, bo Silv z nami siedział. #potwierdzone info - Silv.
GG WP Crazy.

Mateusz

Mateusz

27.07.2015
Post ID: 80586

Zgłaszam mocne utrudnienia z dostępem do internetu. Wilczek i Silv. Dacie radę w środę albo w piątek koło 22:30?

Ignis

Ignis

28.07.2015
Post ID: 80589

Makao - Ignis vs (edytowane: Wcześniej była tu kropeczka, ale Bychu mędził, że kropeczki ma nie być, więc dla świętego spokoju zmieniłam.) Bychu 3:1.

Bychu dobrze prawił. Wszystko się zgadza.
- Silv.

Silveres

Silveres

28.07.2015
Post ID: 80590

Mateusz

Wilczek i Silv. Dacie radę w środę albo w piątek koło 22:30?

Pasują mi oba terminy, więc dogadaj się najpierw z Wilczkiem. Najlepiej przez gońca, jakby tu nie zaglądał. Ja się dostosuję.

Łamiąca wiadomość: Wilczek przekazuje, że jemu też pasują oba. Piłka znajduje się po stronie Mateusza.

Morglin

Morglin

28.07.2015
Post ID: 80591

Jakże emocjonująca walka mnie i Gnoma w monopol zakończyła się moim zwycięstwem (zrzutu ekranu nie ma, bo Silveres wszystko widział).

W rzeczy samej.
- Silv.

Wilczek

Wilczek

28.07.2015
Post ID: 80592

Monopol ja vs Kammer. Wygrana moja

poprawiam, bo za duży

Wszystko w porządku. Lista zaktualizowana.
- Silv.

Kammer

Kammer

28.07.2015
Post ID: 80593

Sponsor:

https://shefunistudents.files.wordpress.com/2014/11/i-have-no-idea.jpg

1. Wilczek vs ja - makao. Wygrałem ja, za potwierdzenie robi Silv.
2. Wilczek vs ja - mono dipol. Wygrał Wilczek, Potwierdzenie:
w sumie wstawiam jako link, przyjemniej mi się przegląda potem stronę :P
3. Hellburn vs ja - piłka. Wygrał Włodarz. Potwierdzenie: Słowo Włodarze, Słowo Bycha, albo to:
jak wyżej

Wszystko ładnie, hurtowo.
Silveres i 299 innych Spartan lubią to!

Zmiana planów. Lubiliby, gdyby autor trzymał się regulaminu. To wygrani mają pisać posty informujące o swoich sukcesach. Nie spiskuj próbując wprowadzić mnie w błąd. :P
- Silv.

Wygrałem pierwszy mecz, nie czepiaj się. :P
- Kamm

Bychu

Bychu

28.07.2015
Post ID: 80594

Laxx oddała walkovera w kości.
klik!

Niefajnie. Lista zaktualizowana.
- Silv.

Laxx

Laxx

28.07.2015
Post ID: 80595

"PIŁKA:

Laxx - Thanathos"

Ktoś to ze mną ustalał? Bo nie przypominam sobie. Btw, wypiszcie mnie z tego grajdołka bo nie mam na to czasu :P