Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Tabris

2015-02-24 20:08

Wydaje mi się, że powinieneś bardziej uciąć zdjęcie z góry. Generalnie bardziej wyeksponować centralną strukturę, która dopiero po przybliżeniu wygląda bardziej... cmentarnie, a nawet monumentalnie.

Hellburn

2015-02-24 20:42

Zwykle nie komentuję zdjęć, ale tutaj nie mogłem się oprzeć. :)
Fenomenalny klimat, bardzo przypomina mi rzeczone Inferno. Brakuje tylko budowli zamiast drzew w tle, ale cóż... nie można mieć chyba wszystkiego, prawda? :) Gratuluję udanej fotki.

Hubertus

2015-03-11 21:33

Tak, tu zdecydowanie obcięcie tych drzew u góry zwiększyłoby wymowę i monumentalność piekielnej budowli.

Architectus

2016-03-14 18:02

Świetnie mi widzieć jak kontynuujesz zamieszczanie zdjęć cmentarzy! Na miarę poprzedniej pracy z tej serii podoba mi się zawarty przez Ciebie motyw uwzględnienia drzew przypominających energię magiczną, który został wzmocniony miejską poświatą. A propos miejskiej poświaty, przykładowo dostrzegam ją jako źródło oświetlenia demonicznego miasta, rozłożonego za wrotami. Cieszę się, że wybrałeś śnieżną aurę podczas fotografowania, gdyż gra świateł jest dzięki temu wyrazistsza. Zwróciłem także uwagę na interesujący drobiazg w Twojej pracy, kierujący mnie do wspomnień z czytania "Boskiej komedii" Dantego Alighieri. Jest nim to, że świetnie dobrałeś ujęcie, aby była widoczna tabliczka, niczym czerniejący napis na bramie do piekła w tym utworze.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz