Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Silveres

2015-08-05 23:49

Przyznam, że udało Ci się stworzyć ciekawy chaos. Bo uporządkowany w pewien wymagający skupienia się sposób. Udało Ci się także połączyć rysunek techniczny z artystycznym tłem. Całkiem mi się podoba. Gratuluję, Aniu. :)

Ignis

2015-08-05 23:57

Bogiem a prawdą nigdy bym nie pomyślała, że może mi się spodobać tak prozaiczna, codzienna rzecz, jak krzesło, ulokowane gdzieś pomiędzy skrzynkami. A to mi się jakoś tak swoją drogą skojarzyło z tym milutkim bałaganem, charakterystycznym dla Oberży. Nawiasem mówiąc, to krzesło zdaje się zapraszać, żeby ktoś sobie na nim usiadł.
Proste, przejrzyste linie twojego rysunku to miód dla oczu. Nie męczą tak oczu jak niektóre rysunki; nie ma tu niepotrzebnych detali. Podoba mi się ten oszczędny styl.

Jedyne, co mi trochę przeszkadza, to róg tła, które się wciska w rysunek, z drugiej strony, nie jest aż tak istotny w odbiorze całokształtu. Cholibka, piknie.

Yuber

2015-08-21 16:04

Wyjątkowo przyjemny rysunek, który moją uwagę zwrócił szczególnie dzięki pewnemu wrażeniu miękkości i wzajemnego przenikania wszystkich elementów. Wszystko stapia się w profesjonalnie wyważoną całość na której nie ma niczego "przeszkadzającego".

Pozostawione na każdym z pudełeczek i krzesełku linie przecinają się, co przypomina trochę jakąś rycinę ze złudzeniem optycznym. Jak na przykład schody Penrose'a lub niemożliwe sześciany. Bardzo fajny efekt.

Kajbel

2015-08-21 19:32

Jak dla mnie studium natury martwej jest nudne jak podgrzana kiełbaska przy braku musztardy. Co też wszystko studenci za kary nie muszą ponieść malując prostopadłościany a z nich stołki. Brak fantazji w tym jest - mimo wszystko koncepcja jest prawie porawna...

Infero

2015-09-29 20:45

Uff… Niezły kawał roboty zrobiłaś :) podziwiam… To, co jest pod spodem, to jest takie moje małe „czepialstwo”. ;)

Zwróć uwagę na oparcie krzesła (poprzeczka dolna? coś zaburza). Zastanów się która część ma być bliżej – ona powinna być odrobinę większa. Ta bardziej oddalona jest odrobinę mniejsza. Warto też popracować w tym miejscu nad cieniem.
Chyba, że wszystko ma być w tej samej odległości wówczas sprawdziłabym, czy oparcie jest równoległe do siedziska.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz