Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1 2
Tristan

2007-07-13 17:41

Widać, że napracowałaś się przy tym obrazku pół roku to dużo czasu.
Dziewczyna na pierwszym planie widać że trochę przestraszona; ma również bardzo ładne włosy :-)
Jedynie ta postać w oddali z dynią zamiast głowy trochę zbyt chuda mi się wydaje :-)

Cyber

2007-07-16 11:04

Miałem ochotę skrytykować, ale nie wiem co
może taką pustą twarz dziewczyny w pierwszym planie, czy też niebo jakieś bez wyrazu.
Jeśli chodzi jednak o szczegóły to jest super, ja bym tak nie potrafił, ba ja prostej linii w photoshopie nie narysuję ;)

Grenadier

2007-07-16 21:06

Gratuluję i współczuję. Szop do tego się tak średnio nadaje. Pomęcz się w ilustratorem raczej.

Infero

2007-07-17 21:58

Ta praca wydaje mi się bardzo swojska, coś mi przypomina i głowiłam się co, ale nie mogę dojść z czym mi się kojarzy. Ważniejsze jest to, że mi się po prostu podoba. :)
Jeszcze jedno, nie pisz nigdy we wstępie, że nie jesteś zupełnie zadowolona z pracy – według to zniechęca odbiorcę. Podejmij później dyskusje.

Darkena

2007-07-29 20:24

Podoba mi się, ciekawa i szczegółowa (chociaż trochę nawsadzane za dużo tych szczegółów jak dla mnie), ale....

Jak przeczytałam, że stworzenie tego zajęło pół roku to nie robi już to na mnie takiego wrażenia. Miesiąc czasu jeszcze by wzbudzał respekt, ale pół roku...długo. Tak prawdę powiedziawszy powinnaś podać czas rzeczywisty, bo nie sądzę, żebyś ślęczała nad tym codziennie przez 6 miesięcy po 5 godzin. Bo jeśli tak się naprawdę działo, to....wybacz....widziałam masę dobrych, szczegółowych malarstw cyfrowych zrobionych w 2 dni.

Mimo wszystko pokłony w stronę autorki za wkład pracy włożony w ten digital pic. Ode mnie wyróżnienie.

Narida

2007-07-30 10:41

Nie no, oczywiście, że nie siedziałam nad tym przez bite pół roku non-stop. Wtedy pisałabym chyba to wszystko z zakładu psychiatrycznego ;] Trudno mi podać rzeczywisty czas, bo było to ponad rok temu. Może fktycznie coś koło miesiąca? Trochę czasu na pewno zajęło mi projektowanie każdego z elementów. Wersji nieba miałam sporo, dziewczynę z przodu też robiłam kilka razy, tak samo faceta z dynią zamiast głowy. To przedłużało. No w każdym razie dziękuję za wyróżnienie :)

DruidKot

2007-07-30 13:27

Tak jak w przypadku Infero: coś mi ta praca przypomina, ale nie do końca wiem co. Pewnie jakaś stara gra albo kreskówka, której teraz nie mogę skojarzyć.

Ale do rzeczy. Co za klimat! Mmm, aż czuję własną tęsknotę za takimi obrazami, kiedy na to patrzę. Nie powiem "piękne", bo to nie wrażenia wizualne są w tym dziele dla mnie najlepsze (chociaż to przecież one są przyczyną pojawienia się pozostałych wrażeń). Powiem - inspirujące. Wciągniesz mnie w ten świat, Artystko? :)

Postanowiłem być surowym i wymagającym odbiorcą, dlatego mimo że galeria jest już całkiem spora, nie dałem jeszcze żadnego wyróżnienia. Czekałem na coś, co poruszy mnie na trochę dłużej. I doczekałem się.

Wyróżniam.

Bubeusz

2007-08-29 13:59

Ja również wyróżniam :)

Ta dziewczyna ma zabójcze włosy :) A klimat obrazu i ta charakterystyczna hmm... plastyczność, wypukłość bardzo mi się podobają. DruidKot ma rację, w takim stylu wychodziło dużo starych gier :] Kochałem tą graficzkę, prostą, a piękną... I za te miłe wspomnienia wyróżniam.
No i za pracę w to włożoną.. Naprawdę powinnaś być dumna, nie wiem czemu ta praca Cię nie cieszy, może ze względu na czas, jaki w to włożyłaś.

Jedyne, do czego się doczepię to światło ze świeczki po prawej - wydaje mi się takie sztuczne. Bez oddania faktur, ot plama jasnego nałożona na rysunek. To światło nie powinno oświetlać wejścia koło tego pana z głową-dynią.

MiB

2007-09-05 21:19

Abstrahując od kwestii jak długo tworzyłaś tą grafikę, uważam, że jest świetna.

O ile w pracach ręcznych dokładność i skrupulatność mnie troszkę odpychają (vide "Arael" Aerilien) o tyle chaotycznych prac komputerowych nie lubię oglądać. Nie wiem z czego to tynika, ale dla mnie praca komputerowa powinna być przemyślana i dopracowana do najdrobniejszego szczegółu.

Dlatego właśnie jest to kolejna świetna praca w Galerii. Ode mnie bezwarunkowe wyróżniene.

p.s. Bubi i Infa: mi ta praca również się z czymś kojarzy ;)

Narida

2007-09-27 23:25

Dziękuję za wyróżnienia. DruidKocie, nawet nie wiesz jak mi miło, że uznałeś moją pracę na tyle dobrą, aby przyznać wreszcie wyróżnienie :) No i diable! Miło widzieć Cię komentującym prace w Galerii ;)

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1 2
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz