Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Grenadier

2009-03-15 23:01

Kurcze... te rogi. Pierwszy raz widzę niesymetryczne... Zaiste noc diabelska Ci podsunęła Piekielnico tę myśl. I jeszcze te puste oczy... Miecz sam wychodzi z pochwy, chociaż już myślałem, że zardzewiał.

Dinah

2009-03-16 14:10

Te Rogi są super!
*przytakuje Grenowi, jednocześnie rozmyślając o co chodzi z tym mieczem*

W końcu nowe dzieło Iskrzącej! *ogląda i podziwia*
Warto było czekać. Ciekawe :)

DruidKot

2009-03-16 19:19

Demon ten musi mieć grubą skórę, skoro nie boi się przecięcia tej jakże wąskiej szyi ;>. Podoba mi się, ale wrażenie psuje chyba jednak ten miecz. Wolałbym oglądać demona bez oręża... ale może tu nie chodzi o względy estetyczne, a o względy bezpieczeństwa? :D

Mirabell

2009-03-17 08:32

Afrykańscy Nuerowie obwiązują swoim ulubionym bykom (a każdy młody wojownik ma takiego) rogi w taki sposób, by lewy rósł gorzej i krzywo, najlepiej w dół. Jest to związane z symboliką lewej (biernej, kobiecej, złej) i prawej (dobrej, męskiej, wojowniczej) strony. Widocznie armia piekielna robi tak samo na sobie. Muszą być postrachem okolicy! :)

Szyja zaiste cienka.

Infero

2009-03-17 09:18

To jest jeszcze bardzo młody demon. W pierwszej wersji ta praca nosiła tytuł: "młody wojownik", po namyśle uznałam, że to mało klimatyczne i tytuł zmieniłam.
Jak się przyjrzycie postać jest dość "drobna" i nie chodzi tu tylko o szyję, ale o twarz i tors także.

MiB

2009-03-17 20:59

Tull na jednym ze swoich poprzednich avików miał takiego diabła z nierównymi rogami :>
Ten tutaj ma śmieszny wyraz twarzy- początkowo myślałem nawet, że to kolejna wariacja nt. Krzyku ;)

Ale w całej pracy i tak najbardziej urzekły mnie ramiona i tors- a dokładniej te miękkie pociągnięcia ołówkiem w celu uzyskania efektu cieniowania... o tak, są świetne :D

Czekam na kolejne prace :>

Pozdrawiam

Darkena

2009-03-18 22:07

Fajno. WoGle Świetny pomysł z tym porożem, dobrze oddany charakter twarzy, mam tylko jedno zastrzeżenie:

mianowicie wygląda to trochę tak, jakbyś nie mogła zdecydować się nad działaniem graficznym. Z jednej strony kładziesz mocne, kontrastujące plamy, a z drugiej niektóre partie próbujesz delikatnie zakreskować ołówkiem, skutkiem czego zestawiasz całkiem udane (chociaż nieco puszczone) obłe ciało z niemal papierowo płaską głową. Myślę, że jakbyś złożyła ten rysunek z samych mocnych czarnych plam, to wiele by zyskał. Masz do tego predyspozycje, fajnie operujesz kształtem i jesteś dokładna w tego typu rzeczach. Myślę, że jakbyś spróbowała pobawić się tuszem, albo dobrze kryjącym pisakiem to mogłoby z tego wyjść coś naprawdę fajnego. Chyba najlepiej wtedy prezentowałyby się cienkie linie przy większych czarnych płaszczyznach, jak jest to w przypadku czoła, podstawy rogów i wzorów otaczających oczy.

Powodzenia.

Hubertus

2009-03-30 17:53

Ciekawe wykonanie twarzy, rogów i elementów ozdobno-zbrojnych pokrywajacych ramiona. Mocne kontury i geometryczne, ale nie symetryczne kształty robią wrażenie. Razem z Drusilem czekamy na więcej piekielników :)

Silveres

2014-12-20 23:14

Twarz nieco zbyt płaska i dolna część tułowia wydaje się niedokończona. Ostrze miecza jest trochę dziwne (dziecinnie wygląda?). Poza tym praca, jak zwykle, jest na pewnym poziomie. Całkiem wysokim.

Tullusion

2014-12-21 21:24

Począwszy od kręgów szyjnych łamie się symetria wprowadzona oddolnie przez korpus - to nadaje obrazowi dynamizmu. Lewy róg zdaje się być przygnieciony - tak jakby pewnej demonicy nie przypadła do gustu jego nieodległa przeszłość.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz