Imperium

Czego mi brak w H3?

Zdecydowanie potwierdzam - działa, włącznie z grą przez sieć (chociaż do tego potrzebne jest kilka zabiegów natywnymi z bibliotekami DirectPlay, bo nikomu się jeszcze nie udało tego ohydztwa rozpracować), edytorem i wszystkimi dodatkami.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Uruchamiałem to na dwóch różnych wersjach wine (w różnych odstępach czasu) i na obu działało tak samo. Bez żadnych udziwnień - oczywiście instalację też przeprowadzałem spod wine. Jedyne co mi się nie podoba to to, że muszę grę włączać z pod konsoli przechodząc wcześniej do katalogu z grą - inaczej nie działa (ewentualnie można ją też uruchamiać z tego cosia co się nazywa chyba Program manager, ale to też nie jest szczyt wygody).


Pióro bywa ostrzejsze od miecza...

WoG zlikwidował większość moich ewentualnych postulatów, pozostawiając jeden- żeby w zależności od terenu zmieniało się tło i w jakimś stopniu wygląd miasta.^^ Zamarznięte bagna Tatalii... :-)


Aż odczytałem pismo gwiazd,
Rękę, co tknęła mnie, poznałem.
Pojąłem, skąd mam to, co mam
I wtedy głos mój odzyskałem!

Jak dla mnie w Herosach jest zbyt mało zamków - dodałbym jeszcze jeden - coś w klimatach "Tolkienowskiego" Haradu lub Rhun.
Po drugie nie podoba mi się pewna sprawa w cytadeli - dlaczego ma tylko 3 poziomy gildii?
Całą resztę oceniam 10/10

Wszystko fajnie,tylko brakuje:
-karawan z HoMM4
-więzień w miastach też z HoMM4;-)
- lepszych specjalności (tych z HoMM5)


Jedyne,co mnie pociąga bardziej od godziny grania w Heroesy,to...druga godzina grania.

Mi nie brakuje niczego. HoMM III jest idealne ;-) a to, że nie ma np. karawan jak w HoMM IV to inna sprawa. W takim razie po co wydawać kolejne części sagi? Lepiej dodatki robić :-P

mi brakuje nowych zamków i jednostek. niczego więcej. chyba że troszke czarów


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III

Mnie tylko denerwuje wygląd bohaterów, np. gram bohaterem, który jest mężczyzną, a na mapie wygląda jak kobieta. Powinni zrobić po dwie grafiki dla każdej profesji dla mężczyzn i kobiet.

Cedric

Mnie tylko denerwuje wygląd bohaterów, np. gram bohaterem, który jest mężczyzną, a na mapie wygląda jak kobieta. Powinni zrobić po dwie grafiki dla każdej profesji dla mężczyzn i kobiet.

I akurat będzie na mapie coś widać.


Koniec może być początkiem.

Cristao

[...] szybkiej walki, the Forge.

Szybka walka jest dostępna, co prawda jako opcja (włączając ją niestety rezygnujemy ze zwyczajnej walki).

A mi brakuje... hmm... może to głupie, ale lepszej grafiki na mapie przygody. Ta obecna jest jakby trochę... symboliczna? :)

Chcecie:

1. Poprawienie tłumaczenia w jednostkach
2. Poprawy jednostek i ich ulepszenia, bo niektóre nie mają racji bytu
3. Brak niektórych ważnych zdolności w różnych zamkach
4. Większa liczba czarów
5. The Forge
6. Nowa fabuła, coś nowego. Świe[color=#CC0000]ż[/color]ość
7. Lepsza grafika gry
8. Brak niektórych ulepszeń z heroesa IV
9. Zrobienie towera i ramparta bardziej klimatycznego
10. Nowa muzyka, bo stara po paruuuu latach już się nudzi:)

W sumie to dużo wam brakuje, te punkty co wymieniłem, można by rozbudowywać i byłoby wiele tekstu. Ale głównie zauważyłem, że zmian chcecie, nie z powodu usterek gry, ale czasu, który już minął.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.02.2009, Ostatnio modyfikował: Filus


Mam do czynienia z fantastyką od urodzenia i mam niesamowitą wyobraźnię, efekty zobaczycie sami. I staram się być zawsze śmiertelnie poważny :)

Artarion

Chcecie:
Poprawienie tłumaczenia w jednostkach

To nie brak, tylko błędy;P

2. Poprawy jednostek i ich ulepszenia, bo niektóre nie mają racji bytu

Nie rozumiem do końca, ale masz WoGa jeszcze.

3. Brak niektórych ważnych zdolności w różnych zamkach

To przecież istnieje, choć nie w takim stopniu jak w H4 czy H5, ale przez to lepszy balans gry jest zachowany.

6. Nowa fabuła, coś nowego. Świe[color=#CC0000]ż[/color]ość

To też brak? Nie wydaje mi się;]

7. Lepsza grafika gry

TO też nie brak, na czas wydania gry grafika biła wszystkie inne gry:P

9. Zrobienie towera i ramparta bardziej klimatycznego

To a co może być w nich jeszcze bardziej klimatycznego?:P

10. Nowa muzyka, bo stara po paruuuu latach już się nudzi:)

Zawsze możesz sam podmienić mp3ki:P, a pokaż mi inną grę, w którą muzyka po tylu latach, jest nadal tak dobra?:P

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.03.2009, Ostatnio modyfikował: Filus


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Haav Gyr

(...) a pokaż mi inną grę, w którą muzyka po tylu latach, jest nadal tak dobra?:P

Prosty przykład. Praktycznie każda gra Blizzarda muzyka klimatyczna i wpadająca w ucho nawet po wielu latach. A wśród tych tytułów IMHO Warcraft 2 ma najlepszy stosunek (starość gry do jakości muzyki (zresztą nie tylko;p)). To jest oczywiście tylko moje zdanie, możesz się z tym nie zgodzić. Pozdrawiam.


H3 - świetne, WoG - boski, H5 - tandeta, szmelc i wszystko co najgorsze...

Fakt, niezgodze się;P niemniej znam inne gry z wiecznie klimatyczną muzyką np: Fallout, jednak nadal uważam, że po tylu latach narzekanie na muzyke jest nietrafione;P


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Mnie najbardziej brakuje alternatywnych ścieżek w kampaniach.Chcę mieć wybór czy naprzykład Przestraszliwy Artefakcior oddać swojemu szefowi , wykorzystać samemu lub odsprzedać konkurencji.I żeby dalsze scenarki były następstwem moich decyzji.
Namiastka tego była w H2 ale później z jakiegoś powodu zarzucono takie rozwiązanie.I więcej się już nie pojawiło.

Piochu

Mnie najbardziej brakuje alternatywnych ścieżek w kampaniach.Chcę mieć wybór czy naprzykład Przestraszliwy Artefakcior oddać swojemu szefowi , wykorzystać samemu lub odsprzedać konkurencji.I żeby dalsze scenarki były następstwem moich decyzji.
Namiastka tego była w H2 ale później z jakiegoś powodu zarzucono takie rozwiązanie.I więcej się już nie pojawiło.

Bynajmniej pomysł nie jest zły, lecz zakończenie musi być jedno dla każdej alternatywnej ścieżki.


Koniec może być początkiem.

Ja tak sobie myślałem i stwierdzam, że akurat niedociągnięcia HoMM3 są 'dociągnięte' w HoMM4, ale za straszną cenę. Naprawiając detale zaniedbano ważniejsze rzeczy. Ups! :o Trochę schodzę z tematu, ale gdyby tak połączyć H3 i H4... No to by było coś... Ekstra :p.( przynajmniej dla mnie )


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Brakuje mi HoMMIII jednostek neutralnych bez dodatku. :(

A mi brakuje miejsc na nowe umiejętności jak nabijam za dużo lvli xD
Brakuje mi również Rakszasy Kszatriji i zamku krasnoludów.
I brakuje mi oczywiście Starożytnych ;( (głupia cisza xD)

Haav Gyr

Pokaż mi inną grę, w którą muzyka po tylu latach, jest nadal tak dobra?:P

Mario? xD

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.07.2009, Ostatnio modyfikował: Setish


Członek Gildii Kowali HoMM3.

Brakuje mi karawan, i tego żeby artefakty przechodziły do następnych misji.


Kto potrafi przeciwstawić się złu?