Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8459

Tak sobie myśle....... może Orami powinien coś zadziałać(czyli kochany MG powinien coś wymyślić), ew. powinni nas zaatakować ludzie Isandofila i/lub inne stwory (może wilki?) ... DK - podałem ci dwa pomysły....może Ghost coś wymyśli........ ale uważam że powinien teraz(lub w najbliższej prezyszłości) pokazać się Orami i powiedzieć nam coś niecoś o płaszczy i co mamy robić(czyli poniewąż MG zamotał sprawę z płaszczem i kryształem to niech teraz coś napisze sensownego :wink: )

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8460

Przygoda się rozpoczęła. W przypadku jakichkolwiek wątpliości zapraszam na priv. Enialis, Nami i Ghost zapraszam :D.

Ingham

Chorąży Ingham

4.03.2007
Post ID: 8461

Ech, to wszytsko poszło w innym, niż planowlaiśmy, kierunky. W zasadach napisane jest, że ballada powinna byc w miarę krótka i szybko rozgrywana.
A chcieliście epopeje pisać. Kończ balladę, bo ludzie rozdrabniają się na kilka. W toku powinna być tylko JEDNA ballada!

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8462

Nie koniecznie Ingham masz rację, ale co do Smoczego Kryształu to chyba faktycznie trzeba kończyć.

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8463

Ech, podli jesteście ]:>

Ale jak sobie chcecie...

Spodziewajcie się metorytów latających nisko nad ziemią ]:>>> >:]

Pozdrawiam,
DruidKot

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8464

[quote:a016a59a1a="DruidKot"]Spodziewajcie się metorytów latających nisko nad ziemią ]:>>> >:][/quote:a016a59a1a]

Jeśli ktokolwiek z drużyny zginie - zginiesz i ty ]:-]>

Zakończ historię jako walkę z tym całym gościem, który chce skompletować kryształ... Takie trudne? :P

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8465

No i już :]

Iście apokaliptyczne zakończenie ;>

A co do śmierci postaci... Zawsze byłem tego przeciwnikiem, i nic jasno nie zostało powiedziane... ;>

Jeszcze tyko słowo na koniec, i temat zamknięty...

[size=9:5146ed929c]Teoretycznie zamknięty jest już teraz, ale oficjalnie stanie się to za jakieś dziesięć minut :)[/size:5146ed929c]

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8466

Ingham: wszystko popsułeś :( było już tak fajnie :); poza tym niedostaliśmy plusów do statsów :( ; a tak właściwe to kiedy zostało powiedziane ze ballady maja być krótkie i ma byc tylko jedna?
jak jest tylko jedna ballada, to mamy ograniczoną ilość graczy, a więc pozostali się nudzą.... ilość ballad powinna być adekwatna do liczby urzytkowników(czyli teraz ok 2-3)

a tak właściwie: wróciłeś, a czy zostajesz na dłużej?

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8467

Historia o Krzystale chyba przestała istnieć w momencie kiedy przestał istnieć Kryształ. Moim zdaniem poniosły Cię nerwy z tym końcem i jeśli mogę zasugerować to dwie ostatnie linijki wykasuj. Poza tym OK.

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8468

Och, nie, nerwy na pewno nigdzie mnie nie poniosły... Ten płaszcz miał swoją zaplanowaną wartość, miał po co istnieć...

No ale teraz na to zapóźno.

Chcieliście końca - koniec jest.

Nie otworzę ponownie tematu, chyba, że chcecie napisać tam opinie, uwagi, zażalenia etc :)

Pozdrawiam,
DruidKot

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8469

kto chciał końca :?: :?: :?:

[size=9:296f733c4d][color=cyan:296f733c4d]Ingi... Ja wiem, że on nie brał udziału w Balladzie, ale brał udział przy tworzeniu fRPG, jest poniekąd zastępcą Irvina i zna się na tym najlepiej. Jest pewnego rodzaju wyrocznią :). A jak jeszcze Królik się z nim zgodził, Ghost nie wyraził sprzeciwu... No, jakoś wyszło. - DK[/color:296f733c4d][/size:296f733c4d]

[color=red:296f733c4d]Mimo że nie jestem już w imperium, coś napisze. Jeśli chodzi o ścisłość to prędzej ja jestem zastępcą Ingiego... Oki teraz i'm out. BTW, jakby co to nie szukajcie mnie bo i tak nie znajdziecie :P nie zmieniłem tylko telefonu i adresu zamieszkania :)[/color:296f733c4d]

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8470

ja stanałem przed faktem dokonanym: w ciągu kilku godzin rozegrał się dramat naszej ballady(od 15 przyp. red.) a mnie nie było wtedy w necie więc nie mogłem wyrazić sprzeciwu........choć fakt, że było za dużo graczy, a z tym płaszczem.......choć jeśli DK by tm odpowiednio pokierował to mogło być fajnie

aha: kciałem przedstawić propoozycje: dodatki do statsów powinny być dodawane na jakiś inszy kolor, razem z podpisem MG, który te punkty dodał i po kłopocie

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8471

"I na koniec dodać kolejny punkt inteligencji dla Nieudanego Maga Ghosta" - Dzięki. Właśnie ograniczyłeś mi możliwości w dwóch pozostałych balladach :P (A nieprawda, że do zręczności czy charyzmy, jeno do Kondycji fizycznej, bo muszę pływanie rozwinąć :P)

Mnie na liście tych, którzy współtworzyli balladę nie ma, heh :P

BTW, Eru, wiesz, że ten pomysł ze zmieceniem planety można rozwinąć, tworząc KOLEJNĄ balladę? Ale to ruch na przyszłość...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8472

taa, ciekawe w jaki sposób; chyb że masz odnięść się do MM (ucieczka w ścigaczu) lub coś ala przeniesenie między HoMMIII i HoMMIV (portale)

chyba że cuś zatrzymało meteoryt... ale i tak było fajnie

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8473

[quote:f812b99c8f]aha: kciałem przedstawić propoozycje: dodatki do statsów powinny być dodawane na jakiś inszy kolor, razem z podpisem MG, który te punkty dodał i po kłopocie[/quote:f812b99c8f]

Tak, z tym się zgadzam, ale zgodę powinni wyrazić też inni Trubadurzy... :> A punkty doda Nami [przynajmniej taką mam nadzieję :P], w końcu ona tu rządzi, a ja decyzji sam podejmować nie chcę :).

[quote:f812b99c8f]Mnie na liście tych, którzy współtworzyli balladę nie ma, heh :P [/quote:f812b99c8f]

Straszne! Okrutne! Makabryczne! Cóż za błąd... Już dodaję, przepraszam :)

[quote:f812b99c8f]taa, ciekawe w jaki sposób; chyb że masz odnięść się do MM (ucieczka w ścigaczu) lub coś ala przeniesenie między HoMMIII i HoMMIV (portale)

chyba że cuś zatrzymało meteoryt... ale i tak było fajnie[/quote:f812b99c8f]

Aaa... to już pozostaw mojej chorej wyobraźni... ;))) Już mam pomysł, ino pozwolenia na prowadzenie kolejnej ballady brak. Niech te, które już są się zakończą [a przynajmniej jedna], to wtedy może, może... ;)

Więc już rezerwuje sobie miejsce :P

[quote:f812b99c8f]nie zmieniłem tylko telefonu i adresu zamieszkania [/quote:f812b99c8f]

I bloga nie zmieniłeś, jeśli się nie mylę... ;> A maila? :> No, ale nieważne... I tak kiedyś wrócisz... Wszyscy wracają... Wrócą... MUSZĄ WRÓCIĆ! ;(

Narazie tyle.
Pozdrawiam

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8474

Nami: dlaczego w twojej balladzie nic od przeszło miesiąca sie nie dzieje?
i dlaczego nie masz swojej postaci w galerii bohaterów?

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8475

W Balladzie nic się nie dzieje, bo nie :)
[color=aqua:530c4289d7][size=9:530c4289d7]ojOjOj... leniwa coś pani szef... ;>>>[/color:530c4289d7][/size:530c4289d7]

[color=red:530c4289d7] Prosze nie edytować moich postów! Reguły są takie jakie były jak Irvin rządził. Proszę używać modów tylko do swojej Ballady![size=9:530c4289d7]

A wcale leniwa nie jestem - mam dużo prac dodatkowych do zrobienia do szkoły... co wcale mi nie jest na rękę :/[/color:530c4289d7][/size:530c4289d7]

Postaci nie ma jeszcze w galerii bo nie przepisałam jej z kartki :P musze to zrobić dziś wieczorem :P

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8476

coś jest nie tak z twoja postacią, Nami

po pierwsze: na umiejetoności przeznaczyłaś tylko 23 pkt, przewidziane są natomiast 25 pkt

po drugie: nie możesz posiadać żadnej umiejętnoćci na mistrzowskim od razu na począstku gry( nie ma takiej reguły ale jest to teoretycznie i praktycznie niemozliuwe ponieważ: maksymalny poziom umiejetności może uność połowę cechy pod która podpada umijetność w zaokragleniu w górę ; a w wypadku przeznaczenie 6 pkt na cechę (czyli prezewidziane maksimum) mozesz mieć tylko trzeci poziom umi (6:2=3)

po trzecie: sprawdź dokładnie swoja postac bo mogę się jeszcze inne rzeczy nie zgadzać

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8477

[quote:ea5942ecb7="Eru"]coś jest nie tak z twoja postacią, Nami

po pierwsze: na umiejetoności przeznaczyłaś tylko 23 pkt, przewidziane są natomiast 25 pkt[/quote:ea5942ecb7]

pomyłka w obliczeniach :)

[quote:ea5942ecb7]po drugie: nie możesz posiadać żadnej umiejętnoćci na mistrzowskim od razu na począstku gry( nie ma takiej reguły ale jest to teoretycznie i praktycznie niemozliuwe ponieważ: maksymalny poziom umiejetności może uność połowę cechy pod która podpada umijetność w zaokragleniu w górę ; a w wypadku przeznaczenie 6 pkt na cechę (czyli prezewidziane maksimum) mozesz mieć tylko trzeci poziom umi (6:2=3)[/quote:ea5942ecb7]

No dobra :P
Instrukcja tworzenia postaci jest ciężko napisana :)

[quote:ea5942ecb7]po trzecie: sprawdź dokładnie swoja postac bo mogę się jeszcze inne rzeczy nie zgadzać[/quote:ea5942ecb7]

Diobra, diobra :P

p.s
kiedyś poprawię :)

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8478

A więc tak.
Ponieważ Enialis najprawdopodobniej wyjechał (nie odpowiada ani na GG ani na mail'e) za niego wchodzi do opowiadania "Niebiańskie Ostrza" Lobo, który dzisiaj dostanie jeszcze chyba konto :D.

Dodatkowo poszukuje już również kolejnego śmiałka, który ma ochotę do opowiadania przystąpić. Na razie będzie to kolejna jedna osoba, a kto? Kto pierwszy ten lepszy. Kto się pierwszy zgłosi w tym temacie, ten dostaje się do opowiadania :D.

Nami i Ghost. Jak tylko Lobo wejdzie, będę kontynuował Wasze historie :D. Musiałem poczekać na 3 osobę, żeby opowiadanie i gra miały sens :D. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie :D.

Zdraim @ll ekipe grających :D.
Mr. Rabbit