Gorące Dysputy

Pędzel i grafit - sztuki wizualne - "FotoBitwa"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Pędzel i grafit - sztuki wizualne > FotoBitwa
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

28.10.2008
Post ID: 35763

Nie, jeszcze nie. Liście są jeszcze na drzewach, wyściełają ścieżki, można złapać to ulotne piękno jesieni (która w końcu trwa od 22 września do 21 grudnia - nie jesteśmy nawet w połowie). Warto wybrać się na spacer po lesie. :) I jak napisałem wyżej, pierwszy śnieg jak najbardziej może być tematem.
A zimowa fotobitwa będzie pewnie wtedy, gdy nastąpi... zima. ;]

Dinah

Dinah

30.10.2008
Post ID: 35809

Właśnie, *strzepując z łusek kropelki deszczu i odlepiając przyklejone do nich liście*
udowodnijmy, że jesień jest piękna.

Szczególnie gdy tak pada i pada, i pada... potrzebuję dowodów, że jesień to nie tylko mżawki i ulewy, siąpawice, pluchy, chlapy i kapuśniaczki.

Do Galerii to ta błotnista ścieżka w prawo. *wskazując* Uwaga, ślisko :)

Grenadier

Kanclerz Grenadier

30.10.2008
Post ID: 35811

Ciężko będzie z udowadnianiem. Piękne słonko dziś i byłem w lesie. Bryndza... Brązowa zresztą.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

30.10.2008
Post ID: 35813

Zazdroszczę. Ja nawet na cmentarze nie pojadę przez tę kostkę. Uzyskujesz wielką przewagę i mod... szansę na sukces. ;)

Dagon

Dagon

3.11.2008
Post ID: 36006

Czy jest miejsce, w którym mogę obejrzeć wszystkie do tej pory zgłoszone prace? Chciałbym zobaczyć czy jest sens wysyłać moje kulawe arcydzieło fotografii :)

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

3.11.2008
Post ID: 36013

Naturalnie, będzie w tym temacie. Właśnie je dekoruję. :)

Oto lista dotychczas złożonych prac w kolejności chronologicznej:
- Żółty - Sevorn
- Jesienny staw - Grenadier
- Zmierzch kolorów - Tullusion
- Krzaki - Dinah

Grenadier

Kanclerz Grenadier

12.11.2008
Post ID: 36453

Proponuję rozszerzyć na jesienno-zimową FB. Jakoś tłumów chętnych nie widać na razie, czemu się specjalnie nie dziwie, a rozszerzenie da czas wszystkim na przygotowanie ciekawych prac.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

12.11.2008
Post ID: 36457

O zimowej myślałem jako o osobnej (myślałem? Okazuje się, że pomieszałem szyki właściwym organizatorom tym swoim wybrykiem jesiennym :]...) konkurencji, ale z braku prac chyba będzie trzeba je faktycznie połączyć...

Umówmy się zatem, że jeżeli do 16 listopada, do upłynięcia terminu nadsyłania prac, będzie ich mniej niż 3, to realizujemy Twoją koncepcję. :)

Robal

Robal

23.11.2008
Post ID: 37151

A więc jak? FB jest rozszerzone na jesienno-zimowe? Do kiedy można zgłaszać prace?

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

23.11.2008
Post ID: 37189

Fotobitwa zostaje gruntownie zreorganizowana. Jej temat brzmi teraz "Kolory jesieni i zimy". Czego dotyczy - łatwo się domyśleć.

Zmieniają się również zasady uczestnictwa. Konkurs potrwa do 31 grudnia, a każdy z chętnych do zdobycia laurów może wysłać dwie prace - jedną, która dotyczy jesieni i drugą, której tematyką jest zima. Osoby, które już wzięły udział (Sevorn i Gren) mogą także podmienić fotografie, jeżeli obecne nie spełniają już ich oczekiwań.

Stosowna informacja o reformie FB pojawi się niedługo na stronie głównej wraz z aktualizacją listy prac. Temat do głosowania pojawi się na początku nowego roku.

Hiro

Hiro

24.02.2009
Post ID: 41404

Świetny pomysł, będę głosował na (naj)ładniejsze prace...
Sam nie będę pstrykał zdjęć, bo wychodzą mi nie specjalnie :P

Dragonthan

Dragonthan

2.03.2009
Post ID: 41662

Można jeszcze dodać pracę do fotobitwy jesienno-zimowej?

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

2.03.2009
Post ID: 41667

Można. Któregoś dnia zbiorę się w sobie i zamknę zapisy, jednocześnie ogłaszając głosowanie... Ale na razie dozwolone jest wszystko...

Dinah

Dinah

3.03.2009
Post ID: 41671

Oby ten dzień szybko nastąpił. Może Ogrodnik pożyczy Tobie swoje słynne Grabie lub Tabris swoją, nie mniej słynną Siekierę Kilku Tajemnic? Wszystko, byś tylko się pozbierał :)

Czas zakończyć jesienne i zimowe sprawy i przygotować się na spotkanie wiosny :)

Grenadier

Kanclerz Grenadier

3.03.2009
Post ID: 41672

A może by najpierw uporządkować sprawy galerii jako takiej?

Dinah

Dinah

3.03.2009
Post ID: 41675

Moim zdaniem- jedno nie wyklucza drugiego.

Czekanie biernie na zmiany nie jest dobrym pomysłem, tak myślę.
Powinniśmy dalej działać, by Mistyczne żyły :)

Ten konkurs powinien się już dawno zakończyć, więc czas na podsumowanie.
To nic, że zdjęć było tak mało. Kolejnym razem będzie lepiej, jestem pewna.
Tym bardziej, że ostatnio jakość zdjęć w Mistycznych zdecydowanie się poprawiła i Autorów wielu przybyło.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

3.03.2009
Post ID: 41677

Co do jakości zdjęć to zdania mamy różne. Dla mnie ilość zastąpiła jakość i zostało "jakoś". Ja wiem, że każdy ma chęć, przynajmniej w swoim mniemaniu stara się zrobić jak najlepiej. Ale czy Mistyczna Galeria jest miejscem na publikowanie wszystkiego, co się chce? Cóż, podejrzewam, że niestety na reformę poczekamy baaaaardzo długo, albo niedoczekany się wcale.

A co do bitwy. Racja.

Dinah

Dinah

3.03.2009
Post ID: 41678

Doczekamy się, doczekamy, aż tak wiekowi nie jesteśmy Gren :)

Według moich skromnych informacji, podstawą problemu są kłopoty z serwerem.
Wiem, że En nad tym pracuje. Jak znam Arcymaga, to na pewno będzie pracował nad problemem tak długo, aż go rozwiąże. Cierpliwości więc.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

3.03.2009
Post ID: 41681

Smoki są długowieczne, ale tyś wszak młodziutką smoczycą :)

Problem jest raczej systemowy niż hardwarowy. Zasady Mistycznych nie pasują do obecnych tryndów Osadowych. Ale racja, poczekajmy. Na tyle rzeczy w Osadzie czekamy, że jedna wiency... ;)

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

3.03.2009
Post ID: 41714

Tyś Gren fotobitwy nie wsparł, więc nielotna... Mistycznym przydałaby się przybudówka nazwana "troszkę mniej mistyczne, nawet całkiem plebejskie" - i tam wrzucić zdjęcia i ostatnie obrazki...

Otworzyłem listę do głosowań. Dinah bądź Ae, spróbujcie nadzorować trochę przebieg głosowania, ja mogę przez pewien czas być nieobecny albo niepoczytalny, źle się czuję.