Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8671

[quote:6a056eb405]Każdy gracz posiada 7 cech.

Siła
Refleks
Wytrzymałość
Charyzma
Inteligencja
Siła Woli
Percepcja
[/quote:6a056eb405]

a pod którą z tych (wg nowych zasad) ??

[b:6a056eb405]Ghost: Pod Refleks i Percepcję.[/b:6a056eb405]

no i proponuję zmienić podział umi do cech w szkole rzemiosła, bo będa sie pojawiać problemy

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8672

Niedopatrzenie, poprawię to pod wieczór, bo teraz już nie mam na to czasu. Podobnie jak Szkołę Rzemiosła przerobię. Eru nie zmieniaj jeszcze karty postaci. Poczekaj, aż przynajmniej kilka osób przeczyta nowe zasady i powie co o nich myślą.

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8673

Według mojego skromnego zdania może być...

Okaże się podczas gry...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8674

mam niemiłe wrażnie, że ballada Ghost tak jakby ... staneła... moze to ja coś żle napisałem ... :(

[b:ebba8d39db]Ghost: Łee tam, stanęła. Po prostu myślałem, że ktoś z grupy sam coś napisze! ;)[/b:ebba8d39db]

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8675

Hm...

Te umiejętności mają być do każdej cechy osobno, czy jedne do wszystkich?

Byłbym wdzięczny, za odpowiedź... :>

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8676

Do wszystkich cech. Nazwy cech zgadzają się z nazwami zastosowanymi w Uniwersytecie Rzemiosła. Zmiany zaszły w zasach więc proszę o przeczytanie.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8677

Nami: zrobiłem spis zaklęć (które wg mnie mogłby sie znaleść w fRPG), w jaki sposób mam ci go dostarczyć (waży 54 kb) ?

i czy juz można zmieniać karte postaci (tzn. na razie nic nie będzie zmieniane) ...

***
1 umi poz.4
3 umi poz.3
5 umi poz.2
2 umi poz.1

coś to tak dziwnie wygląda.... :wink:

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8678

Nie kasuj Irvina zasad. Tylko dopisz tak jak Ghost, DK i ja dodatkowo te nowe.

A jak byś ustawił te umiejętności :>? Dla mnie one w miarę wyglądają ponieważ nie możesz mieć wszystkiego na dobrym poziomie i bardzo dobrym bo to nie bardzo możliwe :P Jeśli masz pomysł to napisz o tym na forum.

A czary na służbowego ;) maila nami@heroes.net

DevilOkO

DevilOkO

4.03.2007
Post ID: 8679

Zasady mogą być ale jedno pytanie.
Mam do rozdysponowania chyba 7 pkt na cechy, jeśli wszytkie dodam do jednej z cech, to ilość i poziomy umiejętności wyglądają u mnie tak samo jak jest podane czy się zmieniają :?:

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8680

8 punktów masz na poziomy cech. Poziomy umiejętności przez to się nie zmieniają. Jakie umiejętności gdzie wstawisz zależy tylko od Ciebie.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8681

Tylko pamiętaj, że trubadur będzie brał pod uwagę twoje cechy. Nie licz na to, że rozwalisz paznokciem stalowe drzwi z siłą na 1...

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8682

Mam pytanie: Jak w nowym systemie będzie się podnosić "poziom"? I jak będzie się go podnosić to jak to wpłynie na umiejętności? Czy jak podniose sobie poziom z "w miarę" na "dobry" to niby jak mam to zrobić i co jest do tego potrzebne?
Po dłuższych przemyśleniach ja jestem za starymi zasadami, bo np. te wszystkie cechy jakie miała moja postać --> połowa z nich przepadnie... to się tyczy nie mnie, lecz "elitę", bo po tych kilkunastu balladach jakie już były, to stracicie wasze nabyte umiejętności... I jeszcze jedno: Zdolności postaci spadną i to drastycznie...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8683

Hmmm to nie jest jeszcze ustalone :P A co do osób które brały udział w poprzednich Balladach to na pewno coś się zmieni w ich kartach, może wartości cech, albo tak jak Ghost mówił jakieś specjalne umiejętności będą jako profity :P Nad tym trzeba się jeszcze zastanowić i przedyskutować.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8684

proponował bym dyskutowac troche szybciej :)
mam pomyśla: tak jak było (czyli dodanie 1 pkt do cechy (takiej, jaką już wybrał trubadur) + poprawienie umiejetności w stosowaniu danej umi (dotyczącej podwyzszonej cechy)(masło maślane :D ) lub dodanie nowej umi na poziomie marnym)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8685

Dodanie jedengo punktu i dodanie umiejętności na poziomie marnym... albo co drugą Balladę podniesienie jednej umiejętności z marnej na w miarę,a we wcześniej dodanie jednej marnej umiejętności...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8686

Nami - dostałaś tego mejla czy nie? bo mam takie niemiłe wrażenie że nie ...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8687

I Twoje niemiłe wrażenie jest jak najbardziej uzasadnione ponieważ nie mam nic na skrzynce.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8688

poszło...ale czy doszło?

***
ballady stoją ... czyżby to wina nowych zasad... ??

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8689

[quote:907f9b2a71="Eru"]poszło...ale czy doszło?[/quote:907f9b2a71]

Eeee no nie mam nic na skrzynce :/

[quote:907f9b2a71]ballady stoją ... czyżby to wina nowych zasad... ??[/quote:907f9b2a71]

Wątpie, żeby zasady miały coś z tym wspólnego, według mnie to brak czasu albo brak pomysłu...

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8690

Ja tam bym coś napisał w balladzie Denadaretha ale czekam na grupe : Dragonthana , Alvandera , ghosta..... ..... żeby zdecydowali czy ruszą do tej jaskini czy nie bo nie chce decydować za grupę skoro ja i tak ja tam jestem "drugoplanową postacią' więc czekam z niecierpliwością na to żeby sami zdecydowali ponieważ mój wybór może sie im nie spodobać....