Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8750

Nagash, namieszałeś jak cholera swoim postem.

Raz, że Hektor to wszystko przywołał, stosując za przykrywkę plantację vita.
Dwa, że teraz nie wiadomo kto jest wrogiem - nieumarli, król czy Hektor.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8751

To chyba już taki standard, że Nagash zawsze namiesza :/ [b:3be4d5ba0d] Nie piszczcie na razie w Balladzie[/b:3be4d5ba0d] niech DK zrobi w niej porządek... Ja tam łapek nie będę pchać :P

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8752

No to co robić? Wywalić post Nagasha? Czy może DK coś w nim zmodyfikuje? Ja narazie nic nie wpisuję do Bram Umysłu, bo potem wyjdzie z tego to samo co w Smoczym Krysztale. :P

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8753

No najlepiej żeby nikt z biorących udział w tej Balladzie na razie nie pisał, niech DK dopisze/zmodyfikuje co trzeba... A Ty lepiej dopisz coś do swojej opowieści :P

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8754

Nie będę się kłócił, nie będę się kłócił, nie będę się...

Och, wybacz, Jander, ale nawet jeśli przeczytał byś całe to podforum, a Nami wprowadziłaby Cię dość głęboko to i tak wątpię, żebyś wiedział o sensie fRPG tyle, żebyś mógł wygłaszać takie teorie - moim zdaniem, nie trafne. FRPG nie miało być feudalną otchłanią biurokracji. Chyba, że o czymś nie wiem.

A może jesteś reinkarnacją Irvina?

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8755

Tak o czymś nie wiesz i raczej się o tym nie dowiesz... Ponieważ nie musisz o wszystkim wiedzieć... A on wie na pewno o wiele wiele wiele więcej od Ciebie na temat fRPG... I tutaj nie masz co dyskutować. Zresztą nie wiesz co Irvin miał na myśli tworząc fRPG - ja natomiast wiem...

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8756

Mogę użyć jakże uroczego słowa "czyli"? Czyli CO miał na myśli? Bo w tej chwili powiedziałeś mniej więcej "Ja mam wiaderko, a ty nie!"...

[quote:e63d65918f]A on wie na pewno o wiele wiele wiele więcej od Ciebie na temat fRPG...[/quote:e63d65918f]

Zapytam znowu, co wie więcej? Niech się wypowie, ja pozostanę niewiernym Tomaszem który nie uwierzy, póki nie zobaczy.

A ja wrócę do kwestii moderatorstwa... Mam uprawnienia, więc z nich korzystam. Dopisuję się, by nie pisać nowych postów. Jeśli mi nie wolno korzystać z praw moderatorskich, to po jaką cholerę je mam? Żeby edytować balladę tylko?

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8757

[quote:03c2830a54="Ghost"] Bo w tej chwili powiedziałeś[/quote:03c2830a54]

Jak już to "powiedziałaś"

[quote:03c2830a54]Zapytam znowu, co wie więcej? Niech się wypowie, ja pozostanę niewiernym Tomaszem który nie uwierzy, póki nie zobaczy.[/quote:03c2830a54]

No to niech się sam wypowie, a ja za niego nie będę wyrażać opini...

[quote:03c2830a54]A ja wrócę do kwestii moderatorstwa... Mam uprawnienia, więc z nich korzystam. Dopisuję się, by nie pisać nowych postów. Jeśli mi nie wolno korzystać z praw moderatorskich, to po jaką cholerę je mam? Żeby edytować balladę tylko?[/quote:03c2830a54]

Moderatorstwo zostało przyznane Trubadurom po to aby mogli pilnować swoich Ballad i w ramach tego porawiać błędy w treści, stylu etc.
Równie dobrze możesz nie mieć moda w ogóle jak Ci nie pasuje, że masz nie edytować postów innych i nie robić w nich swoich dopisków.

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8758

Czyżby zaczęła się walka o władzę ??
Ja się tam lepiej nie mieszam żeby nie ucierpieć... hehehe

Dla mnie może rządzić kto chce byle by nie panowała "anarchia" tak to nazwę

[color=red:64c92d430b][size=9:64c92d430b]rządzić pisze się przez "rz" nie "ż" ile razy można prosić... - Nami [/color:64c92d430b][/size:64c92d430b]

[b:64c92d430b]Ghost: "władzę" i "nazwę" się pisze.[/b:64c92d430b]

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8759

Oczywiście, że nie muszę wszystkiego wiedzieć. Ale wydaje mi się, że Irv tworząc fRPG chciał zrobić coś dobrego, do czego będzie się wracać. Chciał zapisać się w pamięci Imperium, zrobić coś dla niego. Chciał, żeby się dobrze bawić. I wątpię, żeby chciał tutaj kłótnie...

Uważam, że z Irvinem dogadywałem się bardzo dobrze. Myślałem, że z Tobą też. Niestety, jak widać człowiek jest istotą omylną.

Toteż wycofuję się z życia fRPG. Będę prowadził balladę, będę stosował się do przepisów. Ale nic więcej.

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8760

To że nie mogę Ci powiedzieć wszystkiego nie zależy ode mnie. To jest wola jednej osoby. Jeżeli on Ci powie to ok, ja w to nie będę ingerować. Nie masz co się wycofywać ponieważ to nie o to chodzi, żeby uciekać jak coś nie pasuje. Ale zrobisz jak uważasz.

Nagash to nie jest wojna o władzę tylko wymiana zdań a to jest różnica.

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8761

Jasne, to rozumiem. I nie wnikam. Ale od jakiegoś czasu stałaś się opryskliwa w stosunku do tych, którzy się sprzeciwiają. Nie można spokojnie wytłumaczyć?

A co do uciekania: nie ma sensu, żebym się wypowiadał w kwestiach dotyczących funkcjonowania forum - przecież nie znam się na fRPG. Jestem tu tylko od początku i mam największy staż trubadurski. Tak, racja, w zwykłe RPG nie grałem. Ale to nie jest zwykłe RPG. A zresztą, mniejsza o to. Nie mogę się porównywać do innych, bo ich kompetencji nie znam.

No, to tyle narazie.

Pozdrawiam,
DruidKot

Jander

Jander

4.03.2007
Post ID: 8762

Strukturę fRPG przedstawiłem, tak to miało być w Osadzie i tak ma być na forum!! Poprostu nie było potrzeby tego tutaj komplikować, ale teraz widać że jednak trzeba się nad tym zastanowić i zrobić jeszcze jedną grupę... Była prośba Irva, ale z tego co widze trubadurzy się do niej nie zastosowali... Przejrzyjcie "wieści i nowinki", bodajze 3ci post od góry...

Co do walki o władzę, to chyba tylko z jednej strony... Rozmawiałem z Nami i ona jest gotowa zrzec się moderatorstwa... A niektórzy nie chcą się pogodzić z utratą części uprawnień, których zresztą jako Trubadurowie nie powinni mieć (poprostu teknicznie nie było możliwości tego inaczej zrobić...).

DK tu o staż w erpegach nie chodzi... Poprostu odrobina dobrej woli i podporządkowanie się regulaminowi ustalonemu na początku... Więcej nikt nie wymaga.

Co do moich kompetencji, to zapraszam na gg, bo tu sie wypowiadał nie będę. Numer 1043014. I będę wdzięczny jeśli się ze mną skontaktujecie (DK i Ghost). Zazwyczaj siedze na ukrytym, ale zaggadajcie... Wogóle jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać w kwesti moderowania, uprawnień, albo jakiejś innej to niech się tam kieruje...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8763

ja mam propozycję: żeby było sprawiedliwie, to trubadurzy mogą edytować posty w swoich balladach, Nami(lub ten kto będzie przewodniczącym) może edytować posty w innych watkach(ale tylko zmiany w ortografii lub jakieś inne) ALE bez żadnego dopisywania w postach. A Jander niech poprowadzi balladę to może wszyscy się do niego "przekonamy" (mnie przynajmniej się on nie podoba)

*
Do Nagasha: jeśli tu będzie anarchia to za wiele sobie nie pograsz w fRPG

Do Ghosta: jeżeli możesz to jak już będzie ustalony cały plan "ataku" to żebyś go spisał w jednym poście, chyba ze masz inny zamiar i chcesz żebyśmy cos pozmieniali w czasie "ataku"

[size=9:945d5371c7][color=red:945d5371c7] Zacznij wreszcie pisać poprawnie albo wklejaj do worda swoje posty, rozumiem, że się śpieszyłeś etc. ale ile można poprawiać Twoje posty? mimo tego, że Cię już wielokrotnie upominałam i prosiłam. - Nami [/color:945d5371c7][/size:945d5371c7]

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8764

Jeżeli uważacie, że moje "rządy" nie są dobre to mogę odejść, i tak co chwile krytykujecie moje postępowania i plany. Ale wiedzcie, że nigdy nie będzie tak, że wszystkim wszystko będzie pasowało - bo tak się po prostu nie da. Uważam, że jako "demokracja" długo nie pociągniecie... Już i tak się co chwilę do mnie o coś bulwersujecie (ja to tak odbieram, moja subiektywna ocena), a zawsze można to inaczej powiedzieć. Ja mam charakter jaki mam - jestem wybuchową osobą, łatwo mnie zdenerwować no i mam zapędy despotyczne. Ale to nie znaczy, że nie umiem się dogadać. To wy zachowujecie się jak wielkie dzieci, ponieważ albo wam coś ciągle nie pasuje, albo nie robicie tego o co proszę i nie czytacie podstawowych zasad jakie mają panować na forum, a później wynikają z tego takie sytuacje - prawda pozwalałam na to, ale uważam, że dopisywanie zgryźliwych uwag czy swoich skojarzeń w postach innych jest nie za bardzo miłe. Tak, sama na to pozwalałam, bo uważałam że do pewnego stopnia może to funkcjonować. Ale wychodzę z założenia, że co za dużo to nie zdrowo i tak też było tym razem, że w pewnym momencie miara się przebrała i moja cierpliwość i tolerancja się skończyła.

PS. Jeżeli macie jakieś uwagi co do mnie, na temat tego jak postępuje etc. to możecie zawsze zagadać do mnie na jabbera/gg czy maila wysłać. A nie pisać na forum a później Nagash mówi, że "jest walka o władzę"

Zastanówcie się do czwartku wieczora. Jeżeli nie otrzymam żadnej odpowiedzi z waszej strony to będę rozmawiała z Hetmanem i poproszę o zabranie mi moderatora obydwóch grup (jak również usunięcie jako członka tych grup) i będzie się sami do woli rządzić.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8765

Mnie Jander na GG to, co miał wyjaśnić, wyjaśnił.

Ja cię nie mam zamiaru zrzucać ze stołka, Nami. Wspomniałem o tych nieszczęsnych dopiskach (za które przepraszam) i roli Jandera w tym wszystkim. Otrzymałem odpowiedź na swoje pytania i to mi wystarczy, nie mam zamiaru na nikogo głosować, by został szefem tej grupy - choć żal by mi było, gdybyś została wyrzucona z posady. I przykro mi, jeśli jakimś moim zachowaniem cię zmusiłem do tej decyzji, Nami (choć nie byłem jedynym, który mógł to zrobić).

[color=red:70c1f1141f][size=9:70c1f1141f] Nie nie byłeś jedynym - Nami [/color:70c1f1141f][/size:70c1f1141f]

EDIT: Czy moje przeprosiny zostały przyjęte?

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8766

Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą :)

Mnie też Jander wtłumaczył co i jak, więc mam nadzieje, że Nami zostanie tam gdzie jest obecnie (tzn. na moderatorstwie fRPG)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8767

Ghost: tak przeprosiny przyjęte.

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, ale poważnie się zastanawiam czy warto zostawać w fRPG.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8768

Nami, nie warto...

Ja mam tylko jedno pytanie... Czy mogę korzystać z funkcji moderatorskich do poprawiania błędów ortograficznych w innych tematach?

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8769

Iii, znowu namieszałem... Pomyśleć jeszcze, że poszło o głupie dopiski.

Nami - nie mam żadnych zastrzeżeń do Twoich rządów. Żadnych. Po prostu nie pojąłem sensu istnienia struktury fRPG. Dalej nie pojmuję, ale o uprawnienia kłócić się już nie będę.

I proszę - zostań.

Przepraszam i pozdrawiam,
DruidKot