Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8759

Oczywiście, że nie muszę wszystkiego wiedzieć. Ale wydaje mi się, że Irv tworząc fRPG chciał zrobić coś dobrego, do czego będzie się wracać. Chciał zapisać się w pamięci Imperium, zrobić coś dla niego. Chciał, żeby się dobrze bawić. I wątpię, żeby chciał tutaj kłótnie...

Uważam, że z Irvinem dogadywałem się bardzo dobrze. Myślałem, że z Tobą też. Niestety, jak widać człowiek jest istotą omylną.

Toteż wycofuję się z życia fRPG. Będę prowadził balladę, będę stosował się do przepisów. Ale nic więcej.

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8760

To że nie mogę Ci powiedzieć wszystkiego nie zależy ode mnie. To jest wola jednej osoby. Jeżeli on Ci powie to ok, ja w to nie będę ingerować. Nie masz co się wycofywać ponieważ to nie o to chodzi, żeby uciekać jak coś nie pasuje. Ale zrobisz jak uważasz.

Nagash to nie jest wojna o władzę tylko wymiana zdań a to jest różnica.

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8761

Jasne, to rozumiem. I nie wnikam. Ale od jakiegoś czasu stałaś się opryskliwa w stosunku do tych, którzy się sprzeciwiają. Nie można spokojnie wytłumaczyć?

A co do uciekania: nie ma sensu, żebym się wypowiadał w kwestiach dotyczących funkcjonowania forum - przecież nie znam się na fRPG. Jestem tu tylko od początku i mam największy staż trubadurski. Tak, racja, w zwykłe RPG nie grałem. Ale to nie jest zwykłe RPG. A zresztą, mniejsza o to. Nie mogę się porównywać do innych, bo ich kompetencji nie znam.

No, to tyle narazie.

Pozdrawiam,
DruidKot

Jander

Jander

4.03.2007
Post ID: 8762

Strukturę fRPG przedstawiłem, tak to miało być w Osadzie i tak ma być na forum!! Poprostu nie było potrzeby tego tutaj komplikować, ale teraz widać że jednak trzeba się nad tym zastanowić i zrobić jeszcze jedną grupę... Była prośba Irva, ale z tego co widze trubadurzy się do niej nie zastosowali... Przejrzyjcie "wieści i nowinki", bodajze 3ci post od góry...

Co do walki o władzę, to chyba tylko z jednej strony... Rozmawiałem z Nami i ona jest gotowa zrzec się moderatorstwa... A niektórzy nie chcą się pogodzić z utratą części uprawnień, których zresztą jako Trubadurowie nie powinni mieć (poprostu teknicznie nie było możliwości tego inaczej zrobić...).

DK tu o staż w erpegach nie chodzi... Poprostu odrobina dobrej woli i podporządkowanie się regulaminowi ustalonemu na początku... Więcej nikt nie wymaga.

Co do moich kompetencji, to zapraszam na gg, bo tu sie wypowiadał nie będę. Numer 1043014. I będę wdzięczny jeśli się ze mną skontaktujecie (DK i Ghost). Zazwyczaj siedze na ukrytym, ale zaggadajcie... Wogóle jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać w kwesti moderowania, uprawnień, albo jakiejś innej to niech się tam kieruje...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8763

ja mam propozycję: żeby było sprawiedliwie, to trubadurzy mogą edytować posty w swoich balladach, Nami(lub ten kto będzie przewodniczącym) może edytować posty w innych watkach(ale tylko zmiany w ortografii lub jakieś inne) ALE bez żadnego dopisywania w postach. A Jander niech poprowadzi balladę to może wszyscy się do niego "przekonamy" (mnie przynajmniej się on nie podoba)

*
Do Nagasha: jeśli tu będzie anarchia to za wiele sobie nie pograsz w fRPG

Do Ghosta: jeżeli możesz to jak już będzie ustalony cały plan "ataku" to żebyś go spisał w jednym poście, chyba ze masz inny zamiar i chcesz żebyśmy cos pozmieniali w czasie "ataku"

[size=9:945d5371c7][color=red:945d5371c7] Zacznij wreszcie pisać poprawnie albo wklejaj do worda swoje posty, rozumiem, że się śpieszyłeś etc. ale ile można poprawiać Twoje posty? mimo tego, że Cię już wielokrotnie upominałam i prosiłam. - Nami [/color:945d5371c7][/size:945d5371c7]

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8764

Jeżeli uważacie, że moje "rządy" nie są dobre to mogę odejść, i tak co chwile krytykujecie moje postępowania i plany. Ale wiedzcie, że nigdy nie będzie tak, że wszystkim wszystko będzie pasowało - bo tak się po prostu nie da. Uważam, że jako "demokracja" długo nie pociągniecie... Już i tak się co chwilę do mnie o coś bulwersujecie (ja to tak odbieram, moja subiektywna ocena), a zawsze można to inaczej powiedzieć. Ja mam charakter jaki mam - jestem wybuchową osobą, łatwo mnie zdenerwować no i mam zapędy despotyczne. Ale to nie znaczy, że nie umiem się dogadać. To wy zachowujecie się jak wielkie dzieci, ponieważ albo wam coś ciągle nie pasuje, albo nie robicie tego o co proszę i nie czytacie podstawowych zasad jakie mają panować na forum, a później wynikają z tego takie sytuacje - prawda pozwalałam na to, ale uważam, że dopisywanie zgryźliwych uwag czy swoich skojarzeń w postach innych jest nie za bardzo miłe. Tak, sama na to pozwalałam, bo uważałam że do pewnego stopnia może to funkcjonować. Ale wychodzę z założenia, że co za dużo to nie zdrowo i tak też było tym razem, że w pewnym momencie miara się przebrała i moja cierpliwość i tolerancja się skończyła.

PS. Jeżeli macie jakieś uwagi co do mnie, na temat tego jak postępuje etc. to możecie zawsze zagadać do mnie na jabbera/gg czy maila wysłać. A nie pisać na forum a później Nagash mówi, że "jest walka o władzę"

Zastanówcie się do czwartku wieczora. Jeżeli nie otrzymam żadnej odpowiedzi z waszej strony to będę rozmawiała z Hetmanem i poproszę o zabranie mi moderatora obydwóch grup (jak również usunięcie jako członka tych grup) i będzie się sami do woli rządzić.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8765

Mnie Jander na GG to, co miał wyjaśnić, wyjaśnił.

Ja cię nie mam zamiaru zrzucać ze stołka, Nami. Wspomniałem o tych nieszczęsnych dopiskach (za które przepraszam) i roli Jandera w tym wszystkim. Otrzymałem odpowiedź na swoje pytania i to mi wystarczy, nie mam zamiaru na nikogo głosować, by został szefem tej grupy - choć żal by mi było, gdybyś została wyrzucona z posady. I przykro mi, jeśli jakimś moim zachowaniem cię zmusiłem do tej decyzji, Nami (choć nie byłem jedynym, który mógł to zrobić).

[color=red:70c1f1141f][size=9:70c1f1141f] Nie nie byłeś jedynym - Nami [/color:70c1f1141f][/size:70c1f1141f]

EDIT: Czy moje przeprosiny zostały przyjęte?

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8766

Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą :)

Mnie też Jander wtłumaczył co i jak, więc mam nadzieje, że Nami zostanie tam gdzie jest obecnie (tzn. na moderatorstwie fRPG)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8767

Ghost: tak przeprosiny przyjęte.

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, ale poważnie się zastanawiam czy warto zostawać w fRPG.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8768

Nami, nie warto...

Ja mam tylko jedno pytanie... Czy mogę korzystać z funkcji moderatorskich do poprawiania błędów ortograficznych w innych tematach?

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8769

Iii, znowu namieszałem... Pomyśleć jeszcze, że poszło o głupie dopiski.

Nami - nie mam żadnych zastrzeżeń do Twoich rządów. Żadnych. Po prostu nie pojąłem sensu istnienia struktury fRPG. Dalej nie pojmuję, ale o uprawnienia kłócić się już nie będę.

I proszę - zostań.

Przepraszam i pozdrawiam,
DruidKot

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8770

Nami nie odchodź ..... jeżeli teraz jest chaos to pomyśl co będzie jak ciebie nie będzie .... bez obrazy dla innych ale za bardzo nie widzę kogoś kto by mógł zająć twoje miejsce...

Pozdrawiam Nagash

AA i Ghost jak chcesz to mi możesz poprawiać błędy ....... troche roboty będziesz miał ... hehe

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8771

Panuje tutaj dyktatura. I niech tak pozostanie, bo rządy silnej ręki są gwarancją porządku. Jeśli macie zamiar przejść na jakąś demokracje, to mówie wam: zapanuje tutaj chaos jakiego jeszcze nie było, każdy będzie skakał każdemu do gardła, a władza zapewnie będzie podzielona między kilkoma osobami, więc zanim to wszystko się ustabilizuje minie trochę czasu. Jestem przeciwko odejściu Nami, ponieważ jest w tym forum doświadczona i potrafi się połapać w tym wszystkim. Odejście kogoś tak obeznanego w sprawach moderatorskich będzie wielką stratą, a na dodatek stracimy osobę z naszych ballad, tych trwających jak i tych przyszłych.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8772

Ja tylko dodam, że jak ty odejdziesz, Nami, nie będzie żadnej cholernej demokracji nawet, tylko jedna wielka anarchia... Będziemy sobie prowadzić ballady, ale chyba sami ze sobą, każdy sobie założy własną i będzie siedział cicho... Taka będzie przyszłość, jak ty odejdziesz, nie będziemy nawet się słuchać bo nie będzie nikogo, kto nami zapanuje...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8773

Ghost: wiem, że nie warto. Tak możesz używać uprawnień do poprawiania błędów również poza Balladą.

Drag: Jakbyś nie widział wcześniej to oni i tak mi kilkakrotnie skakali do gardła za moje niektóre decyzje.

Zostaję, ale tylko ze względu na rozmowę z jedną osobą a jest nią Irvin i to jemu powinniście dziękować. Bo w sumie ja swoją decyzję podjęłam już we wtorek wieczorem i była ona zupełnie inna od tej która teraz zapadła.

Edit po przeczytaniu posta Ghosta: no to tak by było... bo widziałam kilkakrotnie (lub wielokrotnie), że nie pasuje wam co ja robię a tak moglibyście robić co chcecie bez nadzoru, zapewne forum by padło ale to już nie byłaby moja sprawa.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8774

No to dziękujemy Irvinowi :)

Mnie już nie będzie do świąt więc:

Wesołych świąt wszystkim oraz życzę sobie i wam abyśmy się spotkali tutaj(lub lepiej: na własnym miejscu w IJB) w powiększonym gronie za rok lub jeśli nie w powiększonym to przynajmniej tym samym

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8775

W "Zasadach" jest nowy post. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnia i że będzie przestrzegany.

Zatem życzę wszystkim wesołych i radosnych świat, udanego sylwestra jakkolwiek będzie on spędzany i szczęśliwego nowego roku :)

Irvin

Irvin

4.03.2007
Post ID: 8776

A ja siem cieszę że wszystko udało się wyjaśnić, z drobną tylko pomocą ;)

Święta są więc dzisiaj krzyczał nie będę... Za to chcę wam wszystkim życzyć dużo:
- zdrowia
- szczęścia
- pomyślności
- weny twórczej
- spokoju
- śniegu
- kb/s ;)
- pomysłów
- chęci
- itd ;)
(kolejność wybrać ;) )

Aha i żebyście nabrali szacunku i zaufania do niektórych ludzi (bez urazy), bo oni się naprawdę starają, ale tak jak każdy z nas, są tylko ludźmi... A Nami zrobiła tutaj więcej niż ja i Ingi razem wzięci... Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to zapraszam na gg (numer kilka postów wyżej ;) )

[size=18:02d41e2745][b:02d41e2745]WESOŁYCH ŚWIĄT[/b:02d41e2745][/size:02d41e2745]

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8777

[size=16:460c625cd3]OGŁASZAM NABÓR DO NOWEJ BALLADY[/size:460c625cd3]

Rekrutacja będzie trwać do dnia 9 stycznia. Ballada ma ruszyć 10 stycznia. Tytuł ballady nosi nazwę: "Pirackie Widmo". Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o balladzie już teraz, gg lub priv vita. Czas promocji ograniczony :D

Aktualni chętni:
- Nami
- Ghost
- Nagash
- Sharwyn
- DruidKot
- Eru
- Thurvandel
- Denadareth
- Destero

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8778

Ja się zgłaszam a co :P

Denadareth proszony jest o ruszenie swojej ballady... w innym wypadku zosatnie zawieszona.