Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Nicki"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Nicki
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MiB

MiB

25.10.2004
Post ID: 11708

Sulia Mnie zabije... Ilness tym bardziej :P

[color=olive:88f096f2d1]W życiu. Diabła co po polach biegał, butelki z wodą nosił i pokój sprzątał? - Sul
PS. Post uznany :) [/color:88f096f2d1]

[offtopic]
Rabican - wiesz, jak Ja miałbym rezerwować wszystkie imiona, pod krótymi grałem w jakikolwiek RPG, a do tego mieliby się moi znajomi dołożyć, to musiałbyś szukać imienia wśród mitów ludów afryki środkowej :P

Ten topic owszem, mówi o nickach, ale jak to zostało napisane:

marred na początku tego topiq

Skad sie wziely wasze osadowe imiona?

Twój osadowy nick to Rabican i na tym powinna się zakończyć Twoja wypowiedź tutaj (ew. na komentowaniu postów innych) - reszta postów IMO powinna odejść do krainy wiecznych łowów.

A co do krat i tej gry, której nazwy rozszyfrować nie umie -> TU JEST MIEJSCE NA DYSPUTE O NIEJ
[/offtopic]

Zdravim

MiB

Rabican

Rabican

27.10.2004
Post ID: 11709

Ja sobie nic nie rezerwuję, jeno podaję, pod jakimi imionami można mnie spotkać gdziekolwiek. Zdaję sobie sprawę, że ludzi o takim nicku jak ja może być mnóstwo, jednak lubię być rozpoznawany (każdy w końcu może wysłać do mnie mail i spytać, czy to ja). A Azure D. był jeszcze niezajęty, więc...

A teraz ZAMYKAM TEN OFFTOPIC. Jeśli nawet ktoś coś do mnie (tutaj) napisze, to NIE ODPOWIEM. Jeśli ktoś chce się mnie spytać o Magic: the Gathering, to proszę mnie szukać w odpowiednim temacie lub wysyłać maila...

Islington

Mistrz Islington

2.11.2004
Post ID: 11710

Mój nick wziął się z tego, żę kiedyś grałem taką postacią w RPGa, a nazwę Islington gdzieś już wcześniej słyszałem, jednak nie umiem sobie przypomnieć gdzie? Wybranie takiego nicka to podróż sentymentalna do czasów, kiedy grałem mistrzem zauroczeń w ad&d.

Denadareth

Denadareth

2.11.2004
Post ID: 11711

Miszczu... Islington to przecież ten anioł z "Nigdziebądzia" pana Gaimana... czy ja Ci własne imię przypominać muszę :P

Pozdrawiam
Denadareth

Islington

Mistrz Islington

2.11.2004
Post ID: 11712

Ha! wiedziałem, żę skądś to znam! Dzięki ;-)

Gil

Gil

4.11.2004
Post ID: 11713

Chadzacie czasem po czatach? Mi na jednym właśnie ten nick wpadł do glowy :D

Lory

Lory

5.11.2004
Post ID: 11714

Widzę, że większość ma nicki nieprzypadkowe, hi niestety ja nie miałam takiego wyboru. Pewnego pięknego dnia założyłam sobie konto na pewnym portalu, uradowana grałam z ludźmi w 1000 8) , na drugi jednakże dzień ..... :evil: ooo a gdzie mój nick się wybrał, co się stało ech i tak przez długi czas klnąc nad klawiaturą wpisywałam próbując zalogować się na swoje konto i nic ...w nerwach wpisałam byle co i tak już zostało - Lory :D

Fristron

Fristron

5.11.2004
Post ID: 11715

Mi jakoś tak podczas rejestracji wszedł do głowy Fristron, bo normalnie w necie mam inną, niezbyt pasującą do klimatu xywe :wink:

Sanctum

Sanctum

8.11.2004
Post ID: 11716

Mój nick wbrew pozorom nie ma nic związanego ze świętością! Gdziekolwiek nie wejdę tylko "hej Święty"! Moglibyście przestać!

Fristron

Fristron

8.11.2004
Post ID: 11717

Ależ w Imperium nikt na Ciebie Święty nie powiedział :wink: Sprawdziłem :)

Sanctum

Sanctum

17.11.2004
Post ID: 11718

Fristron z Avlee

Ależ w Imperium nikt na Ciebie Święty nie powiedział (...)

Przepraszam ale chodzi przede wszystkim o ognisko. Przepraszam jeszcze na chwilkę ale czy sprawdzałeś także jakieś przeróbki słowa Święty?

Mahabeo

Mahabeo

17.11.2004
Post ID: 11719

Sanctum

Mój nick wbrew pozorom nie ma nic związanego ze świętością!

To chyba oczywista sprawa - końcówka "um" jest przecież końcówką rodzaju nijakiego. Żeby mówić na Ciebie Święty musiałoby być "sanctus". Jeżeli już to jesteś "Święte"... :lol:

Sanctum

Sanctum

17.11.2004
Post ID: 11720

To chyba oczywista sprawa - końcówka "um" jest przecież końcówką rodzaju nijakiego. Żeby mówić na Ciebie Święty musiałoby być "sanctus". Jeżeli już to jesteś "Święte"...

Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę. Wiem oczywiście że aby tak na mnie mówiono powinienem się nazywać Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

17.11.2004
Post ID: 11721

Sanctum

Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!

Ja tam sądze, że Sanctus ładniej :P

A co do tej łaciny to nie wątp bo możesz się na tym jeszcze poślizgnąć ;) Jaskinia jest nieobliczalna - może inaczej - ludzie, którzy w niej są :)

Sanctum

Sanctum

17.11.2004
Post ID: 11722

Nami

(...) ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!

Ja tam sądze, że Sanctus ładniej :P

A co do tej łaciny to nie wątp bo możesz się na tym jeszcze poślizgnąć ;) Jaskinia jest nieobliczalna - może inaczej - ludzie, którzy w niej są :)

A ja powiem tak mieszkańcy są może nieobliczalni ale Sanctum mi się bardziej podoba!

Mahabeo

Mahabeo

17.11.2004
Post ID: 11723


Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę. Wiem oczywiście że aby tak na mnie mówiono powinienem się nazywać Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!

Nie nazywałbym tego aż takim szczegółem... :wink: I wcale się nie czepiam, tylko po prostu stwierdziłem, że dziwne jest to, że wszyscy, jak sam napisałeś, zwracają się do Ciebie "Święty". A to, że twój nick (nawet mimo tego, iz zaklinasz, że nic nie ma wspólnego ze świetością) brzmi jakoś tak ...bezosobowo :wink: to już inna rzecz :)

MiB

MiB

17.11.2004
Post ID: 11724

Sanctum

Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę.

Ja łaciny nie znam, ale znam fajny sajt, może tysh słyszałeś?? Adres to http://www.google.pl

A tak pozatym, to ws3maj swe nerwy na wodzy - może Ty tego nie dostrzegłeś, ale w kilq Twoich wypowiedziach można dostrzec złość (tak, używania emotikon również trzeba się naumieć i nie jest to taka łatwa sztuka - fkońcu to "emotikonki", czyli emotki emocji, a co za tym idzie wyrażają emocje, chyba wiesz do czego zmierzam ;) )

Zdravim

MiB

[color=olive:9427cb7274] Nie ropoczynać kłótni o "świętość" nicka bo posty będą znikały - Sul
PS. To tylko tak profilaktycznie w Twym poście, MiB :)[/color:9427cb7274]

o Mahadevo broń! Ja tu do niczyjego niq nic nie mam (rozpartując to zdanie w kontekście logiki matematycznej, to chyba mam, ale... ;) ). Ja tu kcem tylko greenhornowi uwagę zwrócić na to co pisze :) - MiB

Smith

Smith

17.11.2004
Post ID: 11725

Mój nick ma cztery lata (jak ten czas leci :) ) a powstał z mojego szkolnego nicka Kowal.

[ciekawostka] Mam jeszcze jeden szkolny nick nadany mi z powodu mojej choroby lokomocyjnej (zgadnijcie jaki :D )

Davoth

Davoth

21.11.2004
Post ID: 11726

Smith

Mój nick ma cztery lata (jak ten czas leci :) ) a powstał z mojego szkolnego nicka Kowal.

[ciekawostka] Mam jeszcze jeden szkolny nick nadany mi z powodu mojej choroby lokomocyjnej (zgadnijcie jaki :D )

Czyżby chodziło ci o Aviomarin :D . A co do nicku to jakoś nie widzę związku Kowala ze Smithem :?: To była jakaś gra skojarzeń ... no wiesz wychodzisz od babuni a kończysz na bombie atomowe :D

MiB

MiB

22.11.2004
Post ID: 11727

Devoth - nie odrobiłeś pracy domowej - Smith to z angielskiego Kowal ;)

Zdravim

MiB