Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8779

Zgłaszam się, oczywiście, że się zgłaszam, jak zwykle. ;)

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8780

Ja też sie zgłaszam

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8781

Ja chcę! Ja chcę!

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8782

OGŁOSZENIE PLX!

Od TEGO momentu korzystam z NOWEJ POSTACI, która obowiązuje od ballady Dragonthana oraz w Pierwszym Prawie Otchłani.

Proszę, by NIKT, N-I-K-T nie próbował uśmiercić starej postaci w pozostałych balladach!

Po szczegóły odsyłam do Galerii Bohaterów oraz Szkoły Gladiatorów, jeśli ktoś chce zapoznać się z umiejętnością postaci.

KONIEC PLX!

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8783

Do tego Ghost ma nową postać ponieważ bardzo dobrze umotywował jej zmianę. [size=16:b109c74276]NIKT bez rozmowy wcześniej ma nie tworzyć nowych postaci[/size:b109c74276]. Bo będę po prostu wywalać z Galerii.

Do tego [color=red:b109c74276]Żaden moderator ma nie zamykać tematów bez mojej zgody[/color:b109c74276]

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8784

OGŁOSZENIE PLX!

Na polecenie Wielkiej Mistrzyni Gildii wyrzuciłem karty postaci tych graczy:

- MiB
- Crazy
- Enialis
- Delein

Have a nice day.

KONIEC PLX!

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8785

Jeśli już mowa o zamykaniu... Czemu Szkoła Gladiatorów została zamknięta?

I... jeśli pozwolicie, chętnie też przyłączyłbym się do ballady Dragonthana :).

A co do Gołsta... Już tyle razy zmieniał imidż, że nie zmieni to raczej zbyt wiele... poza tym nowa postać jest, hm. Równie interesująca jak poprzednie :).

Pozdrawiam,
DruidKot

[size=14:c4c482003a]Zedytowane:[/size:c4c482003a]

Jeszcze jedno: moja ballada miała zostać skończona w okolicy Świąt. Zważając na powstanie nowej - było by to na miejscu. Najpierw jednak wolę zapytać Was o zdanie, i Wielką Mistrzynię Gildii o to, czy w razie potrzeby ballada mogłaby toczyć się dalej.

Czekam na odpowiedzi :).

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8786

[quote:0704069e8d]Czemu Szkoła Gladiatorów została zamknięta?[/quote:0704069e8d]

Ponieważ nikt w niej nie pisał ;) jak zajdzie potrzeba każdy mod może ją otworzyć, umożliwiając napisanie postu osobie, która nie posiada uprawnień a później znów go zamknąć :)

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8787

DK, zmieniłem imidż raptem raz w fRPG. :P A Osada to inna sprawa.

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8788

DK, prowadź dalej! Jest bardzo ciekawie i sam nie dawno robiłeś nowy nabór. Może jakiś dynamiczny zwrot akcji?

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8789

Tak Twoja DK może toczyć się dalej. W tym momencie jestem skłonna bardziej zawiesić Balladę Dena niż Twoją, w której się coś przynajmniej dzieje. Niech się skończy naturalnie - chyba, że się bedzie "syntetycznie" i na siłę przeciągać... Ale zabraniam robić znów armagedon :P.

Mnie się tam Ballada jak najbardziej podoba :)

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8790

Sharw: Mam nadzieję, że teraz będzie dynamicznie :>>.

Gołst: I w fRPG były nieznaczne zmiany :> ...

Nami: Jasne, rozumiem :). Mimo wszystko wydaje mi się, że lepiej byłoby go otworzyć, bo to temat, który się nie skończy, a pisze się w nim, gdy zajdzie potrzeba. Zamknięcie go to tylko utrudnienie i spowodowanie spadku motywacji do wymyślania nowych umiejętności.

Pozdrawiam,
DruidKot

[size=14:6eabe72578]Zedytowane:[/size:6eabe72578]

Dziękuję :).

A co do armagedonu... Robiąc go już miałem zaplanowany początek Bram, i wszystko było ze sobą powiązane... Swoją drogą, można przeczytać końcówkę Kryształu i początek Umysłu - powinny do siebie pasować :).

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8791

Ok, reaktywuję balladę Dena swoim postem, w którym wprowadzam w życie operację pod kryptonimem Nowa Postać. :P

Co do Bram Umysłu... KONTYNUUJ! K-O-N-T-Y-N-U-U-J! Ballada jest świetna...

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8792

[quote:89a59054ed="DruidKot"]Sharw: Mam nadzieję, że teraz będzie dynamicznie :>>.[/quote:89a59054ed]

Mam tylko nadzieję, że Nami nie będzie nic miała do tego, że "bez konsultacji wprowadziłam nowy wątek do nie swojej ballady."

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8793

Jak mogłaś zauważyć każda osoba może dopisać do Ballady co chce (o ile jest to w ramach dobrego wychowania i nie obraża nikogo) i w dowolnym momencie zmienić bieg wydarzeń - tak samo jak Ty to uczyniłaś. Ja w Balladach jak już to poprawiam orty i czasami styl, a jeżeli biorę w niej udział to dopisuje swoje kawałki opowieści kiedy mam chwilę wolnego.

[size=4:f04d3e4c40]A moderatora i tak nie dostaniesz z powrotem, ponieważ uważam, że na niego nie zasługujesz. [/size:f04d3e4c40]

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8794

Staram się być na bieżąco..., ale mogłem coś przeoczyć... Czemu zostały usunięte te charaktery Czy dlatego, że nie grają

- MiB
- Crazy
- Enialis
- Delein

A może nie brały udziału w żadnej balladzie?? Chce po prostu wiedzieć...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8795

Od dawna nic nie napisali na forum, nie biorą udziału w żadnej Balladzie - nie dali po prostu znaku życia, że chcą jeszcze tutaj coś robić, a były przeprowadzone porządki świąteczne.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8796

Rabbit, nie wiem, czy zauważyłeś, ale MiB i Crazy się udzielali w Smoczym Krysztale przez jakieś dwie niecałe strony, a potem słuch po nich zaginął.
A Delein i Enialis napisali parę zapchajdziur w Drodze Odkupienia i tyle. Ponadto Enialis zgłosił się do Niebiańskich Ostrzy i nic tam nie napisał.

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

4.03.2007
Post ID: 8797

Teraz jush trochę za późno, ale MiB'a i Crazy'ego dałbym na przykład do:

"Polegli w bojach..."

albo jakiś taki temat, a nie od razu usuwać..., ale co mi tam... :P.

Irvin

Irvin

4.03.2007
Post ID: 8798

[quote:34e171f0ef]Mam tylko nadzieję, że Nami nie będzie nic miała do tego, że "bez konsultacji wprowadziłam nowy wątek do nie swojej ballady."[/quote:34e171f0ef]

Shar, nie odwracaj kota ogonem... Wiesz za co straciłaś moda, więc nie mów teraz że Ci nic nie wolno i o wszystko musisz pytać.

Każdemu wolno robić wszystko na co pozwala regulamin (w ramach rozsądku oczywiście, bo tak naprawdę to on się dalej kształtuje). Każdy może pisać posty, ale również tutaj należy się dwa razy zastanowić czy coś nie zburzy równowagi gry (co się całe szczęście udaje zazwyczaj opanować). Fakt, nie prowadziłem jeszcze ballady (wypada sprawdzić jak mi pójdzie ;) ), ale coś się powoli w tej mojej małej kudłatej głowie zaczyna układać (nie normalnieje bynajmniej ;) ).

Aha nie wiem czy wam wspominałem, ale zrobiłem się strasznie wredny ]:->