Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8731

OOoo ktoś tu się robi bardziej czepialski literek niż ja :) jestem pod wrażeniem... A ja na razie dałam wam w miarę spokój i nie czepiam się już tak wszystkich literówek, bo teraz większą uwagę zwracam na h3, szczególnie, że co poniektórym nie podobało się moje zwracanie uwagi, że pisze nie ortograficznie... [a ja jestem wredna i nadal to będę robić póki się nie nauczy pisać poprawnie ]:->] Ale nie mówię, że w ogóle nie patrzę na to jak piszecie - co to to nie... Nagash nadal jest pod ścisłym nadzorem ;)

[b:706ff1605c]Ghost: A ja uważam, że grożenie wywaleniem posta za nieortograficzne pisanie, i wywalanie ich jest skrajnym debilizmem. Czy jest sens wywalać bardzo inteligentny, poruszający ważną kwestię post tylko dlatego, że ma orty?[/b:706ff1605c]

[color=red:706ff1605c]Tak Ghost nazwij jeszcze raz moje działania debilizmem to Ty polecisz... - Nami[/color:706ff1605c]

[color=black:706ff1605c]Ghost, jeśli ktoś napisze taki rewelacyjny post, to z chcęcią go sprawdzi w jakimś edytorze tekstu, tudzież programie pocztowym i poprawi orty... Ale jeśli komuś nie zależy... Aha i przepraszam że edytuje tego posta, bo jeśli mnie pamięć nie myli to była kiedyś prośba, żeby nie edytować postów moderatora grupy... - Jander[/color:706ff1605c]

[b:706ff1605c]Ghost: Nami, ciekaw jestem, czemu mi się to skojarzyło z głowami ofiar nabijanych na pale przed wejściem do wioski kanibali jako ostrzeżenie? :P[/b:706ff1605c]

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8732

[size=18:58241c47b7]Uwaga![/size:58241c47b7]

Osoby, które nie poprawiły swoich kart postaci mają czas do środy do 23 grudnia... później coś wymyślę co zrobić z ich kartami albo postaciami, jeżeli nie zastosują się do nowych zasad. Btw to forum jest dobrowolne...

Jander

Jander

4.03.2007
Post ID: 8733

Chciałem wszystkich serdecznie przywitać...

[color=red:c9aa521f4b]Witamy, witamy :D Ciekawe, któż mógł Cię przyjąć ;) - Nami [/color:c9aa521f4b]

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8734

a któż to jest ten Jander że ma moda na naszym forum??

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8735

1) Jest zaufanym moim znajomym a wręcz przyjacielem
2) Zna się na fRPG
3) Ma doświaczenie w zwykłych RPG'ach
4) Umie pisać (ma wyobraźnię, styl i pisze ortograficznie!)
5) Poza tym, będzie osobą która mi pomaga tzw. prawa ręka ;) do tego ma moje pełne zaufanie w działaniach, czego większość osób nie ma.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8736

[quote:7309b63522="Irvin"]Od dnia dzisiejszego wszyscy MG otrzymują uprawnienia moderatorów. Jednakże prosiłbym o używanie ich TYLKO w swoich balladach! Obóz najemników i reszta pozostaje bez zmian.[/quote:7309b63522]

Ghost czy tu pisze nie wyraźnie czy Ty nie umiesz czytać? Ja mogę edytować czyjeś posty i dopisywać w obozie co chce. Ty nie...

Jander

Jander

4.03.2007
Post ID: 8737

Eru, a to forum to nie tak do końca tylko wasze jest... Krótko mówiąc, ja tu tylko sprzątam :) Albo lepiej, staram się na wszystko patrzeć obiektywnie...

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8738

[quote:c76dd33802="Nami"]Ja mogę edytować czyjeś posty i dopisywać w obozie co chce. Ty nie...[/quote:c76dd33802]

A to hamskie jest :|. No, ale dobrze, niech będzie. Tylko nie protestować, jak pojawią się bezsensowne posty.

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8739

Trubadurowie dostali mody na forum aby mogli kontrolować swoje balladya nie po to żeby dopisywać swoje widzimisie i skojarzenia w czyiś postach. Wyjątki to Shar i Jander. Ale oni też nie powinni dopisywać swoich uwag w postach innych osób.

DevilOkO

DevilOkO

4.03.2007
Post ID: 8740

Może moje zdanie tu nie będzie miało większego znaczenia, bo nie jestem modem i o to nie zabiegam ale

[quote:e7142577e2]Trubadurowie dostali mody na forum aby mogli kontrolować swoje balladya nie po to żeby dopisywać swoje widzimisie i skojarzenia w czyiś postach. Wyjątki to Shar i Jander. Ale oni też nie powinni dopisywać swoich uwag w postach innych osób.[/quote:e7142577e2]

Wiem, że to jest Imperium i są rządy autorytarne. Tylko dlaczego mają być równi i równiejsi. Z góry zaznaczam, że nie mam nic do Sher i Jendera. Tylko dlaczego oni mają mieć większe prawa od pozostałych modów. Chyba jest ich trójka aktywnych: DK, Ghost i Den i są w frpg nie od dziś. Nikt się na nich nie skarżył. To albo Nami jest ponad wszytkimi tutaj albo wszyscy modzi mają takie same prawa. I tu nie ma, że kogoś bardziej lubisz lub masz większe zaufanie. Tak samo może powiedzieć każdy.

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8741

Mi tam wszystko jedno kto tu będzie rządzić .......... wiem jedno na pewno ja się do władzy nie pcham i nie będe ........... Między innymi przez moją ort. którą staram sie poprawiać.... :wink:

Chociaz z drugiej strony zgadzam się też z Yaprtan ...... ale ja tu zasad nie ustalam i wiem że nie będe ale może dać też szanse innym ...

( którzy z ort. nie mają problemów ... )

Jander

Jander

4.03.2007
Post ID: 8742

Devil, nie o to chodzi. fRPG miało mieć oddzielny system zrobiony... A mianowicie, miała być grupa osób które to nadzorują i mają pełne możliwości ingerencji we wszystko, następnie grupa trubadurów, która ma mozliwości edycji swoich ballad i postów w nich zawartych, oraz grupa graczy, która ma mozliwości edycji tylko swoich własnych postów. fRPG na forum miało być tylko przejściowo, do beta testów... Dlatego powstały 2 grupy: frpgowcy i fRPG moderatorzy (do tych pierwszych zalicza się wszystkich którzy biorą udział w projekcie, a do drugich, w jednym worku, trubadurów i modów, a to z tego powodu, zeby nie komplikować zbytnio tego wszystkiego i robić 10 niepotrzebnych kategori moderowania...). Mam nadzieje że to trochę wyjaśnia.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8743

ja uważam że prawa moda, PEŁNEGO mod powinna mieć osoba:
- prowadząca aktualnie fRPG (kiedyś Irvin, teraz Nami(żeby nie było chaosu na forum, ale tworzenie nowych zasad itp. powinno być po dyskusj))
- współ tworzyciele fRPG: Ingham (w sumie to tylko on, chyba że był ktoś kto od początku tworzył fRPG),

reszta tylko modowanie w swoich balldach, krótko mówiąc jestem przeciw żeby Jander i Sharwyn mieli większe uprawnienia niż DK, Ghost, czy Deanderth. (tak w ogle to dlaczego oni(Jander i Shar) są modami? przecież było ustalone że tylko MG + prowadzący ma moda...)

[quote:116b7a2d54]Eru, a to forum to nie tak do końca tylko wasze jest... Krótko mówiąc, ja tu tylko sprzątam Albo lepiej, staram się na wszystko patrzeć obiektywnie...[/quote:116b7a2d54]

tego nie rozumiem... tak na marginesie: to czyje jest to forum jak nie nasze? tylko osoby z pozwoleniem mogą na nim pisać, więc mamy (wszyscy z grupy fRPG) prawo uważać je za nasze forum; i o co chodzi z tym sprzątaniem... no chyba ze poprawiasz moje błędy ortograficzne :)

*
dodane po poście Jandera: w tej chwili jakoś się nie zanosi żebyśmy mieli własne miejśce w IJB, więc moim zadniem to już nie powinno być beta-forum, miejsce testów, tylko własciwe miejsce fRPG. Jeżeli bedziemy mieli nowe, to sie przeniesiemy.
Poza tym pierwsza ballada DK była balladą testową. Każda następna jest już balladą normalną.(przynajmniej moim skromnym zdaniem)
Zresztą pare rzeczy już się zmieniło, więc to już nie jest tylko "prowizorka"

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8744

Po pierwsze Jadner i Shar nie mają wyższych uprawnień niż Trubadurzy, oni są mi do pomocy potrzebni, ponieważ nie zawsze widzę ją ze strony Trubadurów.
Po drugie jeśli byś nie zauważył Ingham tylko czasami sobie przypomni o fRPG i coś napisze, a najczęściej jak już to zrobi to jest to krytyka.
Po trzecie gdybym ja miała tylko uprawnienia moda to bym nie dała rady, ponieważ internet nie jest moim priorytetem i nie siedzę 24/dobę, żeby ciągle sprawdzać co wypisaliście na forum, a do tego mam moda jeszcze na kilku innych.
Po czwarte swoje miejsce otrzymamy - fRPG nie jest najważniejsze w Imperium i inne sprawy i fora są przed nami do uporządkowania. Ale wiedz, że na pewno dostaniemy swój zakątek kiedy cały bałagan się już jakoś ustatkuje - a nawet nie wyobrażasz sobie ile to jest godzin pracy.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8745

[quote:7bb068fbf1="Nami"]Po pierwsze Jadner i Shar nie mają wyższych uprawnień niż Trubadurzy, oni są mi do pomocy potrzebni, ponieważ nie zawsze widzę ją ze strony Trubadurów.
Po trzecie gdybym ja miała tylko uprawnienia moda to bym nie dała rady, ponieważ internet nie jest moim priorytetem i nie siedzę 24/dobę, żeby ciągle sprawdzać co wypisaliście na forum, a do tego mam moda jeszcze na kilku innych[/quote:7bb068fbf1]

jeśli tak to nie mam nic przeciwko

[quote:7bb068fbf1]Po drugie jeśli byś nie zauważył Ingham tylko czasami sobie przypomni o fRPG i coś napisze, a najczęściej jak już to zrobi to jest to krytyka.[/quote:7bb068fbf1]

krytyka też jest potrzebana - żeby poprawiać błędy!

[quote:7bb068fbf1]Po czwarte swoje miejsce otrzymamy - fRPG nie jest najważniejsze w Imperium i inne sprawy i fora są przed nami do uporządkowania. Ale wiedz, że na pewno dostaniemy swój zakątek kiedy cały bałagan się już jakoś ustatkuje - a nawet nie wyobrażasz sobie ile to jest godzin pracy.[/quote:7bb068fbf1]

I ja tak samo uważam, napisałem że w momencie jesli dostaniemy swoje miejsce (na co się nie zanosi :() to sie przeniesiemy, a na razie to musimy tu na forum wszystko ustawić, tak abyśmy nie musieli dostawać swego miejsca i żebyśmy mogli działać

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8746

[quote:4c68068d92="Eru"]
krytyka też jest potrzebana - żeby poprawiać błędy![/quote:4c68068d92]

Czy ja mówię, że nie jest?
Jeżeli jest dobrze powiedziana i nikogo nie uraża to jest w porządku - ale z ust Ingiego nie widziałam, żeby padła krytyka konstruktywna...

[quote:4c68068d92](na co się nie zanosi :()[/quote:4c68068d92]

Zanosi się, ponieważ miejsce mamy już obiecane od dawna, ale nasze forum nie jest priorytetem przed nami jest np. Osada - którą trzeba do porządku doprowadzić czy Sfinks...

[quote:4c68068d92] a na razie to musimy tu na forum wszystko ustawić, tak abyśmy nie musieli dostawać swego miejsca i żebyśmy mogli działać[/quote:4c68068d92]

Tu nie chodzi o dostanie więcej miejsca - chodzi o to, że fRPG nie miało mieć takiego kształtu forumowego i pisania postów. Zupełnie inaczej miało wyglądać przy pierwszym planie. Ja już będę rozmawiać za jakiś czas z Hetmanem - tylko niech się reszta rzeczy bo instalce ustabilizuje. Według mnie forum jest w miarę ustawione... Masz jakieś propozycje?

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8747

[quote:2ab248157d]Masz jakieś propozycje?[/quote:2ab248157d]

tak - pousuwać tematy w których nic się nie pisze (o magii; wcześniejszy temat o wspólnej balladzie)
i odkleić niektóre tematy (biblioteka magii, uniwersytet rzemieślników, o Antagarichu) - po prostu jest troche bałaganu,
mam takie zdanie że powinno być jak najmniej tematów, (jeżeli się jakiś zamyka, lub z niego nie korzystta - do kosza(oprócz ukończonych ballad, które są naszym archiwum!))

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8748

Nie będę wyrzucać żadnych tematów i moderatorzy też niech się nie ważą tego robić! To też jest nasze archiwum, co najwyżej można pozamykać te w których nic się nie pisze.

Wywale tylko ten pierwszy o wspólnej Balladzie.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8749

no i jest bardzo ładnie :)

[color=red:8bf5551315][size=8:8bf5551315]Cieszę się bardzo :P - Nami[/color:8bf5551315][/size:8bf5551315]

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8750

Nagash, namieszałeś jak cholera swoim postem.

Raz, że Hektor to wszystko przywołał, stosując za przykrywkę plantację vita.
Dwa, że teraz nie wiadomo kto jest wrogiem - nieumarli, król czy Hektor.