Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8766

Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą :)

Mnie też Jander wtłumaczył co i jak, więc mam nadzieje, że Nami zostanie tam gdzie jest obecnie (tzn. na moderatorstwie fRPG)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8767

Ghost: tak przeprosiny przyjęte.

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, ale poważnie się zastanawiam czy warto zostawać w fRPG.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8768

Nami, nie warto...

Ja mam tylko jedno pytanie... Czy mogę korzystać z funkcji moderatorskich do poprawiania błędów ortograficznych w innych tematach?

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8769

Iii, znowu namieszałem... Pomyśleć jeszcze, że poszło o głupie dopiski.

Nami - nie mam żadnych zastrzeżeń do Twoich rządów. Żadnych. Po prostu nie pojąłem sensu istnienia struktury fRPG. Dalej nie pojmuję, ale o uprawnienia kłócić się już nie będę.

I proszę - zostań.

Przepraszam i pozdrawiam,
DruidKot

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8770

Nami nie odchodź ..... jeżeli teraz jest chaos to pomyśl co będzie jak ciebie nie będzie .... bez obrazy dla innych ale za bardzo nie widzę kogoś kto by mógł zająć twoje miejsce...

Pozdrawiam Nagash

AA i Ghost jak chcesz to mi możesz poprawiać błędy ....... troche roboty będziesz miał ... hehe

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8771

Panuje tutaj dyktatura. I niech tak pozostanie, bo rządy silnej ręki są gwarancją porządku. Jeśli macie zamiar przejść na jakąś demokracje, to mówie wam: zapanuje tutaj chaos jakiego jeszcze nie było, każdy będzie skakał każdemu do gardła, a władza zapewnie będzie podzielona między kilkoma osobami, więc zanim to wszystko się ustabilizuje minie trochę czasu. Jestem przeciwko odejściu Nami, ponieważ jest w tym forum doświadczona i potrafi się połapać w tym wszystkim. Odejście kogoś tak obeznanego w sprawach moderatorskich będzie wielką stratą, a na dodatek stracimy osobę z naszych ballad, tych trwających jak i tych przyszłych.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8772

Ja tylko dodam, że jak ty odejdziesz, Nami, nie będzie żadnej cholernej demokracji nawet, tylko jedna wielka anarchia... Będziemy sobie prowadzić ballady, ale chyba sami ze sobą, każdy sobie założy własną i będzie siedział cicho... Taka będzie przyszłość, jak ty odejdziesz, nie będziemy nawet się słuchać bo nie będzie nikogo, kto nami zapanuje...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8773

Ghost: wiem, że nie warto. Tak możesz używać uprawnień do poprawiania błędów również poza Balladą.

Drag: Jakbyś nie widział wcześniej to oni i tak mi kilkakrotnie skakali do gardła za moje niektóre decyzje.

Zostaję, ale tylko ze względu na rozmowę z jedną osobą a jest nią Irvin i to jemu powinniście dziękować. Bo w sumie ja swoją decyzję podjęłam już we wtorek wieczorem i była ona zupełnie inna od tej która teraz zapadła.

Edit po przeczytaniu posta Ghosta: no to tak by było... bo widziałam kilkakrotnie (lub wielokrotnie), że nie pasuje wam co ja robię a tak moglibyście robić co chcecie bez nadzoru, zapewne forum by padło ale to już nie byłaby moja sprawa.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8774

No to dziękujemy Irvinowi :)

Mnie już nie będzie do świąt więc:

Wesołych świąt wszystkim oraz życzę sobie i wam abyśmy się spotkali tutaj(lub lepiej: na własnym miejscu w IJB) w powiększonym gronie za rok lub jeśli nie w powiększonym to przynajmniej tym samym

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8775

W "Zasadach" jest nowy post. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnia i że będzie przestrzegany.

Zatem życzę wszystkim wesołych i radosnych świat, udanego sylwestra jakkolwiek będzie on spędzany i szczęśliwego nowego roku :)

Irvin

Irvin

4.03.2007
Post ID: 8776

A ja siem cieszę że wszystko udało się wyjaśnić, z drobną tylko pomocą ;)

Święta są więc dzisiaj krzyczał nie będę... Za to chcę wam wszystkim życzyć dużo:
- zdrowia
- szczęścia
- pomyślności
- weny twórczej
- spokoju
- śniegu
- kb/s ;)
- pomysłów
- chęci
- itd ;)
(kolejność wybrać ;) )

Aha i żebyście nabrali szacunku i zaufania do niektórych ludzi (bez urazy), bo oni się naprawdę starają, ale tak jak każdy z nas, są tylko ludźmi... A Nami zrobiła tutaj więcej niż ja i Ingi razem wzięci... Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to zapraszam na gg (numer kilka postów wyżej ;) )

[size=18:02d41e2745][b:02d41e2745]WESOŁYCH ŚWIĄT[/b:02d41e2745][/size:02d41e2745]

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8777

[size=16:460c625cd3]OGŁASZAM NABÓR DO NOWEJ BALLADY[/size:460c625cd3]

Rekrutacja będzie trwać do dnia 9 stycznia. Ballada ma ruszyć 10 stycznia. Tytuł ballady nosi nazwę: "Pirackie Widmo". Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o balladzie już teraz, gg lub priv vita. Czas promocji ograniczony :D

Aktualni chętni:
- Nami
- Ghost
- Nagash
- Sharwyn
- DruidKot
- Eru
- Thurvandel
- Denadareth
- Destero

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8778

Ja się zgłaszam a co :P

Denadareth proszony jest o ruszenie swojej ballady... w innym wypadku zosatnie zawieszona.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8779

Zgłaszam się, oczywiście, że się zgłaszam, jak zwykle. ;)

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8780

Ja też sie zgłaszam

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8781

Ja chcę! Ja chcę!

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8782

OGŁOSZENIE PLX!

Od TEGO momentu korzystam z NOWEJ POSTACI, która obowiązuje od ballady Dragonthana oraz w Pierwszym Prawie Otchłani.

Proszę, by NIKT, N-I-K-T nie próbował uśmiercić starej postaci w pozostałych balladach!

Po szczegóły odsyłam do Galerii Bohaterów oraz Szkoły Gladiatorów, jeśli ktoś chce zapoznać się z umiejętnością postaci.

KONIEC PLX!

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8783

Do tego Ghost ma nową postać ponieważ bardzo dobrze umotywował jej zmianę. [size=16:b109c74276]NIKT bez rozmowy wcześniej ma nie tworzyć nowych postaci[/size:b109c74276]. Bo będę po prostu wywalać z Galerii.

Do tego [color=red:b109c74276]Żaden moderator ma nie zamykać tematów bez mojej zgody[/color:b109c74276]

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8784

OGŁOSZENIE PLX!

Na polecenie Wielkiej Mistrzyni Gildii wyrzuciłem karty postaci tych graczy:

- MiB
- Crazy
- Enialis
- Delein

Have a nice day.

KONIEC PLX!

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8785

Jeśli już mowa o zamykaniu... Czemu Szkoła Gladiatorów została zamknięta?

I... jeśli pozwolicie, chętnie też przyłączyłbym się do ballady Dragonthana :).

A co do Gołsta... Już tyle razy zmieniał imidż, że nie zmieni to raczej zbyt wiele... poza tym nowa postać jest, hm. Równie interesująca jak poprzednie :).

Pozdrawiam,
DruidKot

[size=14:c4c482003a]Zedytowane:[/size:c4c482003a]

Jeszcze jedno: moja ballada miała zostać skończona w okolicy Świąt. Zważając na powstanie nowej - było by to na miejscu. Najpierw jednak wolę zapytać Was o zdanie, i Wielką Mistrzynię Gildii o to, czy w razie potrzeby ballada mogłaby toczyć się dalej.

Czekam na odpowiedzi :).

Pozdrawiam,
DruidKot