Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8966

Mimo, że już nie jestem WMG nie życze sobie dopisywania w moich postach czegokolwiek i niech tak zostanie.

Co do Ballady Rabitta: ja i tak już w niej pisać nie będę, bo wycofuję się z życia społeczności w Imperium na jakiś czas. I nie jestem pewna czy Isl to dobry wybór na trubadura....

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 9070

[quote:c677b62661]Zacznijcie coś robić a nie tylko gadać, to wtedy nie powiem, że wasze działania są żałosne. Gadanie a nic nie robienie to wielki minus całego Imperium.[/quote:c677b62661]
Taką sytuacje już gdzieś widziałem... chyba to sie nazywa Sejm :wink:

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 9021

Co tak stoicie z Balladami ;>? Jakieś wymarcie klasowe fRPGowców czy co :>?

Nie, ja nie będę ich pchać do przodu - bo jak już mówiłam nie gram i grać na razie nie będę.
Pomagam w kilku sprawach porządkowych i bawię się w HL... i wystarczy, ale fRPG wygląda teraz jakby obumierało.

Po zmianie władz miało być tak samo, a nawet lepiej a wprowadzacie to w odsawkę, że za jakiś czas będzie moża poprostu już całe forum zamknąć i przenieść do archiwum bo nikt nie będzie miał na nic chęci, czasu czy pomysłu.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 9022

A ja trzy posty do ballad klecę w Wordowym zaciszu, coby nie na szybko.

Też mnie zastój ciekawi. Dostałem dwa podania z prośbami o przyłączenie do fRPG - może by się nieco świeżej krwi przydało?

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 9023

No może by coś gdzieniegdzie wrzucili ciekawego... może by ruszyli to i owo... Zresztą jestem chętny do przyjęcia takich do ballady, ot tak na zapas mówie :wink:

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 9024

Świeża krew potrzebna, tylko żeby była odpowiednia - bo nie chcemy kolejnych osób, które wprowadzałyby tylko zamieszanie a tak poza tym nic innego by nie wnosiły. No i oczywiście muszą wiedzieć mniej więcej o co chodzi w fRPG i z czym to się je. A nie gdy przychodzi co do czego będą pytać "ale o co chodzi?" - Litości...

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 9025

No i świeża krew jest! ;)

Do naszego grona dołączył Sevorn - wydaje się, po dotychczasowych postach, że wniesie coś do fRPG. Na początek siebie. ;)

Życzę mu trwałej i owocnej współpracy. :)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 9026

Witam w naszym gronie :D Mam nadzieję, że będziesz grał tak samo dobrze jak się z Tobą rozmawia. Powodzenia i mimo, że znikam za jakiś czas to i tak będę bacznie obserwować poczynania fRPG w tym Twoje (nie to nie jest groźba :P)

Sevorn

Sevorn

4.03.2007
Post ID: 9027

Ekhm :) jako "świeża krew" postaram się co nieco wnieść w fRPG.. mam nadzieję, że nikomu wstydu nie przyniosę, szczególnie sobie i Nami, która wcale mi nie groziła :P... już niedługo postaram się coś skrobnąć, tylko pierwej muszę porozumieć się z prowadzącymi co do mojego udziału... To kto mnie Przygarnie? ;)

Zdraviam

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 9028

haha Sevorn, fajnie, że jesteś. Nie powtarzaj tylko numerów z moich sesji i będzie dobrze ;-)

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 9029

[quote:cfacead152]To kto mnie Przygarnie? ;) [/quote:cfacead152]
Moge cie wkręcić do mojej ballady :D . Tylko jeszcze nie wiem jako kto...

Fristron

Fristron

4.03.2007
Post ID: 9030

Mnie wkręć! Mnie! :D
Chętnie się przyłączę... jako... eee? Jako człowiek uwięziony w lochach w celi obok Sharwyn? :)

Sevorn

Sevorn

4.03.2007
Post ID: 9031

[quote:46a7c860d2]Moge cie wkręcić do mojej ballady . Tylko jeszcze nie wiem jako kto...[/quote:46a7c860d2]

Hyh :) widzę, że pierwsza oferta już jest...ktoś da więcej :P ... nie no tak serio to skontaktuję się z Tobą przez gada :) ...

PS Isli...jakich numerów? Ja nic nie pamiętam hehe :) (nie zdradzaj mnie...:P)
PS2 nie pytajcie co ja robie o 1:41 na forum ;)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 9032

No dobra "nowe nabytki" [ :P ] to się wkręcajcie do Ballad, tylko proszę mi tu ładnie pisać i ruszyć te opowieści... Bo jakiś zastój się w nich zrobił (co wcale dobrze nie wróży..)

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 9033

A teraz ogłoszenie duszpasterskie.

Nie pozwalam, absolutnie nie pozwalam na dołączanie się do Ryzykownej Gry. Czemu? Bo nie. Ryzykowna Gra prawdopodobnie zostanie "odstawiona" na jakiś czas i zawieszona, a odblokuję kiedy spadnie ilość ballad - bo teraz się kończą Bramy Umysłu, jesteśmy w trakcie Pirackiego Widma i Burgundzkiej Krwi, a po konsultacji z Islingtonem ruszą ponownie Niebiańskie Ostrza.

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 9034

Sevorn, karta postaci i jesteś przyjęty...
Fristron... wkręce cie jak tylko pare postów się pojawi w balladzie... bo to dziwnie będzie wyglądać, cały czas ino ja tam ostatnio nakręcam klimat :P

Sevorn

Sevorn

4.03.2007
Post ID: 9035

Jako, że jestem dzisiaj dosyć zajęty (za chwilkę wychodzę i będę dopiero jutro) dlatego karta znajdzie się, ale z dniem jutrzejszym. Wtedy się dogadamy co, jak, dzie, kiedy, po co, dlaczego etc. :)
Zdraviam :)

Denadareth

Denadareth

4.03.2007
Post ID: 9036

Sev widzę Cię u mnie...

Pozdrawiam
Denadareth

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 9037

[quote:06bfd44fa0="Denadareth"]Sev widzę Cię u mnie... [/quote:06bfd44fa0]

I tak zwane wkręć się sam w Balladę ;) :P

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 9038

Ja również mogę wziąć jeszcze jedną postać, ALE musi ona uzgodnić ze mną wstęp, a także inne restrykcje "Burgundzkiej Krwi".