Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8625

Jeżeli ja sie pomyliłem to sory ale mi sie zdaje ze wszyscy są razem a zaraz ktoś jest gdzieś tam a potem znowu tu więc nie wiem . Więc jeszcze raz przepraszam (za ewentualną pomyłkę) .

Pozdrawiam Nagash :wink: :arrow:

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8626

To weźcie nie piszcie [proszę] na razie w Balladzie Dena... niech on napisze przynajmniej jakie są składy, w jakiej sytuacji jesteśmy i gdzie jesteśmy. A nie, że zakręcicie opowieść tak, że będzie bez sensu, że nie da się z nią już nic zrobić bo Den podzielił nas inaczej a wy i tak zrobiliście swoim Bogiem i ja nie wiem w ogóle o co w niej już chodzi :/ .

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8627

Ja przeczytałem ballade Dena od kawałka przed którym zostaliście przeteleportwani i wyczytałem że jesteście narazie wszyscy w jednej grupie ale poczekam na decyzje Dena on rostrzygnie.....

Pozdrawiam Nagash

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8628

Trutututu... Trutututututututututu!

[size=18:f131a101b0]OGŁASZAM NABÓR DO MOJEJ BALLADY![/size:f131a101b0]

Mogę czekać dowolnie długo na zgłoszenia, podejrzewam, że tak z pięć, sześć osób się zgłosi i rozpoczynam balladę.

Lista osób chętnych:
- Nami
- Denadareth
- Islington
- Dragontham
- Eru

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8629

Ja się zgłaszam do Ballady :)

Denadareth

Denadareth

4.03.2007
Post ID: 8630

Nagash zaczął komplikować pisząc, że Dragonthan jest z Nami i reszta.
Posty skasowane. Grupa I: Nami, Isc i Islington wędruję po górach Pazura a Grupa II: Cobalt,Grumbellgast, Alavander, Deviloko i Dragonthan są po walce niedaleko domku.

ZGŁASZAM SIĘ DO BALLADY Ghosta

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 8631

Nagash, tam jest jasno napisane, że tylko ja, Nami i Isc zostaliśmy przeteleportowani. Do momentu kiedy Nagash napisał, że Dragon i Nami są w tym samym miejscu wszystko jest dobrze i nie widzę żadnych niejasności. Myślę, że trudniej jest wszystko załapać jak się balladę czyta jednym tchem a nie w miarę regularnie.

Ghost, chciałbym się zgłosić do twej ballady.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8632

Den dziękuje za wyjaśnienie, właśnie o to mi chodziło.

[quote:bb3bc9bc68]Myślę, że trudniej jest wszystko załapać jak się balladę czyta jednym tchem a nie w miarę regularnie. [/quote:bb3bc9bc68]

Jednym tchem jest właśnie łatwiej. Ale jak się nie czyta z tydzień to już trudniej jest załapać o co chodzi, szczególnie, że jakieś cuda popisaliście. Jeden napisał i reszta dalej już to ciągnie ehhh... No ale nie ważne, nie róbcie tego więcej bo wprowadzacie zamęt.

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 8633

[quote:e9d2406a26="Nami"]
Jednym tchem jest właśnie łatwiej. [/quote:e9d2406a26]

Nie dla mnie,kiedy czytam jednym tchem to wtedy wszystko zaczyna się mieszać ;-)
No, ale wszystko naprawione przez Dena i już można o tym zapomnieć.
No to trzy, czte- RY!

Zapomniałem

Denadareth

Denadareth

4.03.2007
Post ID: 8634

Niestety ostatnio rzadko bywam na kompie więc nie mogłem zawczasu poporawiać... mój błąd :/

Mam nadzieję, że teraz pójdzie gładko.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Denadareth

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8635

Zgłaszam się do ballady Ghost`a

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8636

[quote:3803c9e680="Denadareth"]Niestety ostatnio rzadko bywam na kompie więc nie mogłem zawczasu poporawiać... mój błąd :/[/quote:3803c9e680]

Den nic się nie stało :P Na prawdę ;) Co poniektórzy zaczeli tworzyć własną historię no i mieliśmy zamęt :] Ale już go nie ma i jest dobrze :) I mam nadzieję, że się już on nie powtórzy...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8637

Ghost: ja ! chcę :)

do Nami:
[quote:6339e65475]Przepraszam, moja pomyłka - nie zauważyłam tego. Zaraz dodam jeszcze jeden poziom do umiejętności.

[/quote:6339e65475]

nie rozumiem... :(

w ostatnim swoim poście w balladzie Dena napisałaś natomiast przez dwa o (natoomiast) :P

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8638

Cóż...

Nabór skończony! :)

Balladę uważam za rozpoczętą, temat przyklejam, i więcej graczy nie przyjmują, co najwyżej jedną osobę lub dwie na POCZĄTKU ballady. Czemu nie w trakcie? Podczas czytania się przekonacie...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8639

[quote:e484fb859e]Do tych cech gracze sami dobierają sobie umiejętności, opisane skalą:
- Podstawowy (1)
- Średni (2)
- Zaawansowany (3)
- Mistrzowski (4)
- Arcymistrzowski (5)
(...)
Ilość wszystkich umiejętności, jakie gracz może przypisać każdej cesze jest określona następująco:
"poziom cechy : 2 i zaokrąglane w górę", np. Ingham ma niezłą (5) Magię, wiec ma 5 : 2 = 2,5 i zaokrąglone w górę - 3 umiejętności.
(...)
Ilość wszystkich punktów specjalizacji w umiejętnościach danej cechy nie może przekraczać połowy wartości tej cechy zaokrąglanej w górę, np. Ingham ma 2 Kondycji. Musi więc mieć jedną umiejętność, dajmy na to "szybki bieg", którego maksymalna wartość może być 1 ( 2 [cecha]: 2 = 1 ). [/quote:e484fb859e]

czyli wróciliśmy do starego systemu...
ale w jaki sposób można uzyskać arcymistrzowski poziom umiejętności? Skoro przecież nawet przy poziomie cechy 7 można miec umi tylko na poziomie mistrzowskim...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8640

Do niczego nie wróciliśmy jeszcze. Myślę, że w najbliższym czasie zasady się zmienią. A na jakie lub na co to się jeszcze okaże.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8641

Czyli jest to co ustaliliście po dyskusjiz DK?(cecha/2 w zaokrągleniu w góre = liczba pozimów umi jakie mam w danej cesze)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8642

Tak, a jeżeli cokolwiek znów będę zmieniać raczej najpierw powiem co chce zrobić, poczekam aż coś powiecie na ten temat i dopiero wprowadzę w życie.

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8643

Ja też chcę się zgłosić do ballady, o ile nie jest za późno, dzisiaj mój pierwszy dzień.

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8644

Ghost przekręciłeś moją ksywe. Ma być Dragonthan a nie Dragontham. Grrrr...