Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8626

To weźcie nie piszcie [proszę] na razie w Balladzie Dena... niech on napisze przynajmniej jakie są składy, w jakiej sytuacji jesteśmy i gdzie jesteśmy. A nie, że zakręcicie opowieść tak, że będzie bez sensu, że nie da się z nią już nic zrobić bo Den podzielił nas inaczej a wy i tak zrobiliście swoim Bogiem i ja nie wiem w ogóle o co w niej już chodzi :/ .

Nagash

Nagash

4.03.2007
Post ID: 8627

Ja przeczytałem ballade Dena od kawałka przed którym zostaliście przeteleportwani i wyczytałem że jesteście narazie wszyscy w jednej grupie ale poczekam na decyzje Dena on rostrzygnie.....

Pozdrawiam Nagash

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8628

Trutututu... Trutututututututututu!

[size=18:f131a101b0]OGŁASZAM NABÓR DO MOJEJ BALLADY![/size:f131a101b0]

Mogę czekać dowolnie długo na zgłoszenia, podejrzewam, że tak z pięć, sześć osób się zgłosi i rozpoczynam balladę.

Lista osób chętnych:
- Nami
- Denadareth
- Islington
- Dragontham
- Eru

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8629

Ja się zgłaszam do Ballady :)

Denadareth

Denadareth

4.03.2007
Post ID: 8630

Nagash zaczął komplikować pisząc, że Dragonthan jest z Nami i reszta.
Posty skasowane. Grupa I: Nami, Isc i Islington wędruję po górach Pazura a Grupa II: Cobalt,Grumbellgast, Alavander, Deviloko i Dragonthan są po walce niedaleko domku.

ZGŁASZAM SIĘ DO BALLADY Ghosta

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 8631

Nagash, tam jest jasno napisane, że tylko ja, Nami i Isc zostaliśmy przeteleportowani. Do momentu kiedy Nagash napisał, że Dragon i Nami są w tym samym miejscu wszystko jest dobrze i nie widzę żadnych niejasności. Myślę, że trudniej jest wszystko załapać jak się balladę czyta jednym tchem a nie w miarę regularnie.

Ghost, chciałbym się zgłosić do twej ballady.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8632

Den dziękuje za wyjaśnienie, właśnie o to mi chodziło.

[quote:bb3bc9bc68]Myślę, że trudniej jest wszystko załapać jak się balladę czyta jednym tchem a nie w miarę regularnie. [/quote:bb3bc9bc68]

Jednym tchem jest właśnie łatwiej. Ale jak się nie czyta z tydzień to już trudniej jest załapać o co chodzi, szczególnie, że jakieś cuda popisaliście. Jeden napisał i reszta dalej już to ciągnie ehhh... No ale nie ważne, nie róbcie tego więcej bo wprowadzacie zamęt.

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 8633

[quote:e9d2406a26="Nami"]
Jednym tchem jest właśnie łatwiej. [/quote:e9d2406a26]

Nie dla mnie,kiedy czytam jednym tchem to wtedy wszystko zaczyna się mieszać ;-)
No, ale wszystko naprawione przez Dena i już można o tym zapomnieć.
No to trzy, czte- RY!

Zapomniałem

Denadareth

Denadareth

4.03.2007
Post ID: 8634

Niestety ostatnio rzadko bywam na kompie więc nie mogłem zawczasu poporawiać... mój błąd :/

Mam nadzieję, że teraz pójdzie gładko.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Denadareth

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8635

Zgłaszam się do ballady Ghost`a

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8636

[quote:3803c9e680="Denadareth"]Niestety ostatnio rzadko bywam na kompie więc nie mogłem zawczasu poporawiać... mój błąd :/[/quote:3803c9e680]

Den nic się nie stało :P Na prawdę ;) Co poniektórzy zaczeli tworzyć własną historię no i mieliśmy zamęt :] Ale już go nie ma i jest dobrze :) I mam nadzieję, że się już on nie powtórzy...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8637

Ghost: ja ! chcę :)

do Nami:
[quote:6339e65475]Przepraszam, moja pomyłka - nie zauważyłam tego. Zaraz dodam jeszcze jeden poziom do umiejętności.

[/quote:6339e65475]

nie rozumiem... :(

w ostatnim swoim poście w balladzie Dena napisałaś natomiast przez dwa o (natoomiast) :P

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8638

Cóż...

Nabór skończony! :)

Balladę uważam za rozpoczętą, temat przyklejam, i więcej graczy nie przyjmują, co najwyżej jedną osobę lub dwie na POCZĄTKU ballady. Czemu nie w trakcie? Podczas czytania się przekonacie...

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8639

[quote:e484fb859e]Do tych cech gracze sami dobierają sobie umiejętności, opisane skalą:
- Podstawowy (1)
- Średni (2)
- Zaawansowany (3)
- Mistrzowski (4)
- Arcymistrzowski (5)
(...)
Ilość wszystkich umiejętności, jakie gracz może przypisać każdej cesze jest określona następująco:
"poziom cechy : 2 i zaokrąglane w górę", np. Ingham ma niezłą (5) Magię, wiec ma 5 : 2 = 2,5 i zaokrąglone w górę - 3 umiejętności.
(...)
Ilość wszystkich punktów specjalizacji w umiejętnościach danej cechy nie może przekraczać połowy wartości tej cechy zaokrąglanej w górę, np. Ingham ma 2 Kondycji. Musi więc mieć jedną umiejętność, dajmy na to "szybki bieg", którego maksymalna wartość może być 1 ( 2 [cecha]: 2 = 1 ). [/quote:e484fb859e]

czyli wróciliśmy do starego systemu...
ale w jaki sposób można uzyskać arcymistrzowski poziom umiejętności? Skoro przecież nawet przy poziomie cechy 7 można miec umi tylko na poziomie mistrzowskim...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8640

Do niczego nie wróciliśmy jeszcze. Myślę, że w najbliższym czasie zasady się zmienią. A na jakie lub na co to się jeszcze okaże.

Eru

Eru

4.03.2007
Post ID: 8641

Czyli jest to co ustaliliście po dyskusjiz DK?(cecha/2 w zaokrągleniu w góre = liczba pozimów umi jakie mam w danej cesze)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8642

Tak, a jeżeli cokolwiek znów będę zmieniać raczej najpierw powiem co chce zrobić, poczekam aż coś powiecie na ten temat i dopiero wprowadzę w życie.

Sharra

Sharra

4.03.2007
Post ID: 8643

Ja też chcę się zgłosić do ballady, o ile nie jest za późno, dzisiaj mój pierwszy dzień.

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8644

Ghost przekręciłeś moją ksywe. Ma być Dragonthan a nie Dragontham. Grrrr...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8645

Hmm zastanawiam się nad propozycją Ghosta na temat tego zarysu tylko kart postaci, głównych cech. Wydaje mi się, że to byłby łatwiejszy sposób na karty postaci, ale nie chcę wprowadzać czegoś o co znów się będziecie bulwesrować. Ale nie będzie też tak, że każdy będzie wielkim herosem, czy bogiem. Na to trzeba będzie zapracować.