Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8937

Taaaak, tyle, że Rabbit w Kawernie bodajże powiedział, że fRPG jest fajne, ale nie ma na nie czasu. Ma ktoś z nim kontakt? :)

[size=9:a3f9bc84ed]Tak, jeden dodatkowy temat przyklejony to na moim 800x600 dość dużo. Poważnie :).[/size:a3f9bc84ed]

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8938

Na Arene ma czas na fRPG już nie... Ja bym odkleiła i zamknęła tą balladę ale to już teraz decyzja Ghosta... Ja nie mam nic do nich...

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8939

[quote:525ecb5ace="DruidKot"]Taaaak, tyle, że Rabbit w Kawernie bodajże powiedział, że fRPG jest fajne, ale nie ma na nie czasu. Ma ktoś z nim kontakt? :)[/quote:525ecb5ace]

Taaaak, tylko że nie dawno, parę stron temu deklarował, że się tym zajmie. :P

[quote:525ecb5ace]Tak, jeden dodatkowy temat przyklejony to na moim 800x600 dość dużo. Poważnie :).[/quote:525ecb5ace]

Ar ju siur? :P
Ja też mam monitor 15", też używam 800x600 i mi jakoś nie przeszkadza jeden topic więcej. :P

[b:525ecb5ace]"Niebiańskie Ostrza" odklejam, blokuję i zawieszam, póki nie dostanę odpowiedzi od Mr. Rabbita.[/b:525ecb5ace]

BTW, czy Lobo ma zamiar dalej siedzieć w fRPG? Zgłosił się do "Niebiańskich Ostrzy" i słuch po nim zaginął w fRPG...

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8940

Zauważ, że go nie ma już w grupie. Na swoją prośbę zresztą...

Co Isl będziesz się mścił w nowej Balladzie za moje zachowanie w obozie?

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8941

Racja, mea culpa. Zobaczyłem na jego kartę tylko i już musiałem głupotę napisać. ;) Tak więc karta leci.

Aha, na wszelki wypadek - nie chcę tu żadnych kłótni... Jasne?

Islington

Mistrz Islington

4.03.2007
Post ID: 8942

Spokojnie Nami, kontynuuje wątek wprowadzony przez Sharwyn.
Poza tym dlaczego miałbym się mścić? Jest dobrze.

[b:adfd3889e7]Ghost: Bez "wyluzuj", "spoko ziom", "wrzuć se na luz". Jasne?[/b:adfd3889e7]

Jasne ;)

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8943

Zapraszam do Bestiariusza, gdzie znajduje się opis Kościanych Smoków. Proszę szczególnie osoby uczestniczące w balladzie "Bramy Umysłu" o zapoznanie się z tym opisem, ponieważ to tam pojawiły się owe bestie. Opis różni się trochę od tego, który znacie z Heroesa.

* * *

Islington - proszę bez slangu.

Pozdrawiam,
DruidKot

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8944

Meine Gott, ale żeś nas załatwił, DeKa. ;)

Tylko że ubarw to w coś ciekawszego - bo jak na razie nie wiemy, czy się drużyna zwyczajnie przestraszyła, czy jest pod wpływem jakiegoś uroku. To pierwsze - naciągane. To drugie - bardziej prawdopodobne. :P

[quote:1a7241905e="Eru"](...) Sharwyn wyczarowywała pocisk w zwody (...)[/quote:1a7241905e]

Pocisk wzwodu dostał, do cholery? Domyślam się, że chodzi o wodę - więc poprawiam. Ale sprawdzaj, Eru, swoje posty przed kliknięciem na "wyślij"...

[b:1a7241905e]UWAGA![/b:1a7241905e]
Te osoby, które nie będą miały zrobionych kart postaci według nowego systemu, mogą się obudzić bez kart. Jasne? Nowy system nie jest po to, by był - każdy jest zmuszony posiadać odpowiednio skonfigurowaną kartę!

DevilOkO

DevilOkO

4.03.2007
Post ID: 8945

DeKa chyba trochę źle policzyłeś

Wzór na to przestraszenie jest 4+3*ilość smoków, a smoków było 2 czyli wychodzi 10. To skąd się wzięło 7??

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8946

Chodziło mi o ilość dodatkowych smoków, czyli 4 + 3 * każdy dodatkowy smok

Czyli siedem :).

A opis poprawię, jeśli nalegasz :P.

Pozdrawiam,
DruidKot

Thurvandel

Thurvandel

4.03.2007
Post ID: 8947

Mam takie nieodparte wrażenie, że Pirackie Widmo coś przystanęło, ale może to tylko wrażenie ;)

Dragonthan

Dragonthan

4.03.2007
Post ID: 8948

Skoro twierdzisz, że przystaneła moja ballada, to czemu jej nie rozruszasz? :D (to sie nazywa reklama)

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8949

Thur:
No to może tą balladkę rozruszasz? Gadać "podsuńcie temat" każdy potrafi. Trubadur ma wchodzić do gry w ważnych momentach fabuły. Pełni rolę konferansjera - podsuwa różne rzeczy, abyście wy mieli pomysły na następne posty, ale nie jest głównym motorem ballady. Capishi?

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8950

Hm, mi się wydaje, czy Gołst trochę za bardzo przejął się swoją misją?... ;>

BTW, ja mogę powiedzieć, że Bramy stanęły. Bo ostatni post jest mój :).

Pozdrawiam,
DruidKot

Thurvandel

Thurvandel

4.03.2007
Post ID: 8951

Oj tak sobie mruknąłem... Przecież nikomu nie prawię, by podsuwał temat. Mnie tam ta ballada się podoba i szkoda po prostu żeby padła.

[quote:eb878bfff4="DruidKot"]BTW, ja mogę powiedzieć, że Bramy stanęły. Bo ostatni post jest mój :). [/quote:eb878bfff4]

Teraz już też mogę sobie ponarzekać :D.

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8952

[quote:2045542e5b="DruidKot"]Hm, mi się wydaje, czy Gołst trochę za bardzo przejął się swoją misją?... ;>[/quote:2045542e5b]

Wydaje ci się. Po prostu mam - jak zwykle - zły dzień. Faza zdarza się góra dwa razy na miesiąc. ;)

Poza tym, nie lubię pomrukiwania w stylu "coś mi się wydaje że tu się nic nie dzieje" - to brzmi jak sugestia, byśmy coś napisali, bo autorowi się nie chce.

[quote:2045542e5b="Thurvandel"]Mnie tam ta ballada się podoba i szkoda po prostu żeby padła.[/quote:2045542e5b]

Nie padnie, nie padnie, póki ja tu rządzę.

Burgundzka Krew stoi, bo jest nowa.
Ryzykowna Gra stoi, bo ja nie chcę się chamsko wpychać w bieg wydarzeń, czekam na reakcję uczestników.
Bramy Umysłu stoją, bo widać nikt pomysłu nie ma.
Niebiańskie Ostrza stoją, bo Rabbitowi się nie chce tutaj zajrzeć i powiedzieć, czy się tą balladą zajmuje, czy nie.
Pierwsze Prawo Otchłani stoi, bo nie wiadomo, co Den zamierza zrobić.

:P

Ghost

Ghost

4.03.2007
Post ID: 8953

Odczułem wrażenie, że przez niektórych Anthony jest traktowany niezwykle ironicznie - wypowiedzi ma krótkie i raczej głupie. Do tego zawsze ktoś go "zamyka" pseudo-inteligentną wypowiedzią... Ekhem? Nie bierzcie sobie tego aż tak bardzo do serca - jestem przewrażliwiony na tym punkcie. ;)

Aha, i ponawiam apel o odznaczanie funkcji "Dodaj opis" w balladach. Paru userów to zignorowało.

Ponawiam również apel o poprawianie tych cholernych kart postaci - dotyczy to Iscandela, Denadaretha i Islingtona. Jak ten apel zostanie zignorowany - karty zwyczajnie wywalę i nie będę się pytał nikogo o zdanie.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8954

Co do podpisów. Ja mam od 14 lutego ferie :D to się nimi pobawię, to znaczy zedytuje posty we wszystkich balladach i powywalam dopiski,żeby ładnie to wyglądało :) No co, nudzić mi się będzie - a jakoś trzeba o szkole zapomnieć chociaż te 2 tygodnie :)

[b:560fc14021]Ghost: Ja bym się tym zajął już teraz - tylko robota żmudna, urlop mi się skończył i czasu nie mam za bardzo na takie coś... Ale coś tam poprawię, głównie w swojej balladzie, bo tam tego niedużo jest.[/b:560fc14021]

DruidKot

DruidKot

4.03.2007
Post ID: 8955

Eru, żadne "jakieś tam zaklęcie, zmniejszające skutki strachu". Trzymajcie się klimatu i zasad. Jeśli chodzi o zaklęcia, poszukajcie w Bibliotece. Ja proponuję połączenie Ochrony Przed Urokami i Ochrony Przed Strachem. Ale lepiej sprawdź w karcie, czy możesz rzucić to zaklęcie.

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

4.03.2007
Post ID: 8956

[quote:9b4df32d6f][b:9b4df32d6f]Ghost: Ja bym się tym zajął już teraz - tylko robota żmudna, urlop mi się skończył i czasu nie mam za bardzo na takie coś... Ale coś tam poprawię, głównie w swojej balladzie, bo tam tego niedużo jest.[/b:9b4df32d6f][/quote:9b4df32d6f]

No ja się tym pobawić mogę ;) mnie to tam nie przeszkadza. Wszystko (prawie) dobre, żeby zapomnieć o brzydkiej szkole...