Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2003-10

Głosowanie zbliża się ku końcowi...

Jeszcze tylko 2 dni można głosować na najlepsze dzieło w Osadzie!

Dnia 30 października 2003, 0:00, Guinea

Kluczy nadal niet...

Ku inforamcji wszystkim czekającym na konto: mechanizm do przyznawania kluczy nie działa i nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będzie. Cierpliwości.

Dnia 26 października 2003, 0:00, Guinea

Wozy z rymami

Karawana była długaśna. Wozy, kryte żaglowym płótnem, utworzyły przed bramą Osady kolumnę niczym wielka stonoga, która postanowiła zamienić nogi na koła. Strażnik długo przyglądał się spisanemu na pergaminie listowi przewozowemu. Pod światło sprawdził znaki wodne i jeszcze raz przyjrzał się pieczęciom. Dawno nie odprawiał tak bogatego ładunku. Wreszcie, po upływie czasu, jaki w jego mniemaniu miał pokazać kto tu tak naprawdę rządzi, kiwnął ręką i forteczna krata podniosła się ze zgrzytem. Wozy wjechały do Osady...

A nich rymy złożone przez poetę Aiwelosse. Jest ich tak wiele, że trzeba było wynająć specjalną karawanę do ich dostarczenia. No i są i możecie się nimi cieszyć. Jednego także jestem pewien - wywołają, oj wywołają sporo zamieszania...

Dnia 26 października 2003, 0:00, Kanclerz Grenadier

Vivat Mirabell!!!

Z przyjemnością obwieszczam, że do grona Bajarzy dołączyła dziś, z fantastyczną średnią, Mirabell. Jej najnowsze opowiadanie dzięki wysokiej średniej ocen mogło być przeniesione do Misternych Rękopisów, a z godnie z zasadami - trzy opowiadania i odpowiednia średnia kwalifikują autorkę do grona Bajarzy. Serdeczne gratulacje.

Dnia 14 października 2003, 0:00, Kanclerz Grenadier

Sny Bogów...

Krzepiąca wieść dla miłośników WoGa!
Imperialne forum poszerzyło swoją ofertę o nowe forum o nazwie <a href="http://heroes.net.pl/forum/viewforum.php?f=83">Sny Bogów</a>.
Mam nadzieję, że będzie się cieszyło co najmniej taką popularnością jak zamknięty właśnie <a href="http://osada.heroes.net.pl/stolik.php?id=8">Stolik WoG</a>.

Opiekun i moderator wogowych dysput - Avatar - z pewnością zadba o jak najprecyzyjniejsze porady, informacje i ciekawy klimat.

Powodzenia!

Dnia 12 października 2003, 0:00, Hetman jOjO

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach