Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2015-03

JEDNO CIĘCIE, JEDNO ŹDŹBŁO. - Ognisko Literackie poświęcone twórczości Terry'ego Pratchetta

Jasnoszmaragdowa torpeda zwinnie wymijała kolejnych Osadników, których napotykała na swej drodze. Był to dość osobliwy widok, gdyż nie każdego dnia widzi się kota, który dokądś się śpieszy. Tym bardziej w Osadzie, gdzie życie z reguły było statyczne i starannie uporządkowane.
Tymczasem Tabris odbił się od ziemi, by - wskoczywszy uprzednio na głowę osoby blokującej mu przejście - przeskoczyć dalej, wykręcając w powietrzu zręczny piruet. Ukryta za krzakami rusałka nieśmiało podniosła do góry tabliczkę z wymalowaną cyfrą "10".
- Terry Pratchett - rzucił tylko do Osadników zgromadzonych przy Ognisku, zupełnie jakby miało to wyjaśniać całe zamieszanie. Po błysku, który można było dostrzec w ich oczach, dało się poznać, że rzeczywiście wyjaśniało...

Dnia 14 marca 2015, 16:42, Silveres

Najświeższe propozycje od osadowych artystów

Mistyczne Obrazy wzbogaciły się od początku 2015 roku o kilkanaście dzieł, zarówno grafik jak i fotografii, które cicho domagają się Waszej uwagi i czułości. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, chciałbym polecić uwadze Jaskiniowców:

Dnia 6 marca 2015, 19:47, Opiekun Osady Tullusion

Edycja zimowa Szczerbatej Szczęki

Bezzębny Imperator siedział zamyślony na swym tronie, otoczony jedynie przez najwierniejsze sługi - wszystkie inne stworzenia już dawno temu zostały pozbawione życia z Jego rozkazu. Najstraszniejsze i najpotężniejsze istoty całego świata każdego dnia ściągały przed Jego oblicze, by oddać mu pokłon i przysięgnąć wierność. Wszechobecna śmierć i groza...
- Tu jesteś! - Silveres przy pomocy magii rozświetlił kanciapkę, w której chowała się Szczerbata Szczęka. - Nie mamy czasu na twoje knucia i zabawy, znowu jesteś potrzebna.
- *bliżej nieokreślony dźwięk ciamkania*
- Dobrze, dobrze. Później podbijesz świat, zgoda?

Dnia 1 marca 2015, 10:09, Silveres

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach