Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2010-04

Jeszcze świeższe Najświeższe Nowiny

Ponad doba minęła już, od kiedy w środku Osady stanęło wysokie ogrodzenie zasłaniając mieszkańcom widok na centralny punkt krainy - drzewo nowin. Zaciekawienie Osadników było niemałe - całą noc i cały dzień zza palisady dochodziły dźwięki piłowania, mieszania farby i przybijania nowych gwoździ. Kiedy ogrodzenie zostało w końcu zdemontowane oczom zgromadzonego tłumu okazało się wypielęgnowane drzewo z nowymi, pięknymi tablicami na ogłoszenia.

Dnia 25 kwietnia 2010, 2:11, Crazy

Echonośna Rozgłośnia, czyli Beerhemot FM ponownie w eterze

Tak, Wasze oczy Was nie mylą. Już w najbliższą sobotę, 24 kwietnia b. r. redaktorzy Beerhemota FM postanowili raz jeszcze uraczyć Was swoimi jakże seksownymi głosami. Audycja rozpocznie się w okolicach godziny 21:00 - tak przynajmniej wyglądają plany na dzień dzisiejszy. Wszystkich stałych, zmiennych, czasowych i wiecznych słuchaczy zapraszam w tym czasie przy ognisko lub do tego wątku - podamy w nim szczegółowe instrukcje odbierania naszego podcastu.

Dnia 24 kwietnia 2010, 7:54, Opiekun Osady Tullusion

Poszukiwany opiekun stolika filmowego

Poszukujemy osoby, która lubi kino, interesuje się filmem, ma czas i chciałyby wspomóc Infero zostając współopiekunem Ruchomych Obrazów, jednego ze stolików w Gorących Dysputach, poświęconemu dyskusjom o kinematografii.

Swoje (uzasadnione) kandydatury proszę zamieszczać w odpowiednim temacie.

Dnia 17 kwietnia 2010, 21:30, Strażnik słów Moandor

Powiadomienia o nowych pracach w Galerii

Mimo późnej pory przed budynkiem Mistycznych Obrazów zebrało się kilka osób z łopatami, młotkami oraz taczką pełną desek. W kilka chwil przy jednej ze ścian powstała niewielka, półotwarta przybudówka. Obok wejścia ustawiono zaś tablicę, przypominającą tę, która znajduje się przed budynkiem Heroldii Imperialnej i służy mieszkańcom Jaskini Behemota do przypinania zleceń dla gońców - acz nieco mniejszą. Zaraz też w przybudówce zakwaterował się goniec - uwiązał konia do furtki, rozpalił niewielkie ognisko, przysiadł na taborecie (jednonogim, aby mu nie przyszło do głowy na warcie zasypiać) i zabrał się za późną kolację, nie oczekując najwyraźniej rychłych zleceń...

Dnia 17 kwietnia 2010, 0:13, Arcymag Enleth

Zmiany w Gorących Dysputach

Ostatnimi dniami w Gorących Dysputach, osadowym forum wymiany myśli wprowadzonych zostało kilka zmian. Głównie w celu odświeżenia niektórych stolików i uczynienia ich bardziej atrakcyjnymi dla Osadników.

O szczegółach w dalszej części tekstu...

Dnia 9 kwietnia 2010, 13:55, Strażnik słów Moandor

Ogniska Literackie - reaktywacja

W niedalekiej przyszłości postaramy się przywrócić tradycję Ognisk Literackich - pogawędek przy Ognisku poświęconych literaturze.

Tematy spotkań nie zostały ustalone, a ponieważ zależy nam na tym, aby temat zainteresowały większą rzeszę użytkowników decyzję pozostawiamy Wam. Wszelkie propozycje tematów na spotkania literackie możecie składać w tym wątku w Gorących Dysputach

Dnia 6 kwietnia 2010, 19:56, Strażnik słów Moandor

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach