Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2019-09

Dwoisty konkurs Osadniczy

Wszem i wobec, ogłaszamy rok obchodów siedemnastu lat odkąd została zawieszona pierwsza wieść na Drzewie Nowin, który ma na celu udekorowanie Osady, by uczcić zwyczajową w naszych kręgach pełnoletniość. Dwoistość konkursu polega na wyróżnieniu dwóch Osadniczych lokacji jakimi są Misterne Rękopisy oraz Mistyczne Obrazy.
Aby wziąć udział w konkursie zastanówcie się nad własnymi odczuciami dotyczącymi części literacko-graficznych Osady. Mogą to być skojarzenia bądź wspomnienia związane z interakcją z twórczością Osadników. Następnie wybierzcie sposób ich zaprezentowania. Dla przykładu, może to być: wiersz taki jak haiku lub opowiadanie - odpowiednio do zamieszczenia w budynku Misternych Rękopisów; albo fotografia, malunek lub zdjęcie rękodzieła w postaci rzeźby - dla galerii w Mistycznych Obrazów.

Prace, które chcecie, aby brały udział w zabawie oznaczcie dopisując w nawiasie na końcu ich tytułów sformułowanie "Konkurs Osadniczy". Ilość zgłoszeń jednego Jaskiniowca jest dowolna - niech wyobraźnia Was poniesie. Na zamieszczanie prac macie kwartał - zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 13. grudnia.
Spośród zgłoszonych prac wyłonimy te, które swą magią uświetniły Osadę, a ich autorów uhonorujemy książkami polskich autorów fantastycznych. Ogłoszenie nagrodzonych wyłonimy w trakcie Wigilii Jaskiniowej, która będzie miała miejsce w czasie krótko poprzedzającym tegoroczną Gwiazdkę. Do dzieła!

Dnia 13 września 2019, 21:44, Architectus

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach