Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2007-10

Nowe opowiadania w Osadzie

Dziś, do naszej Biblioteki trafiły aż dwa nowe manuskrypty. Pierwszy opowiada historię pewnego niezbyt rozgarniętego rycerza, trochę prześladowanego przez pecha, ale posiadającego ciekawą osobowość. Ów śmiałek przemierza lasy w poszukiwaniu pewnego rzadkiego(?) ziela. O tym, co mu się przydarzyło w pewnej wiosce możecie przeczytać w opowiadaniu...

Dnia 5 października 2007, 19:20, Strażnik słów Moandor

Zapraszam do Stolika Historycznego

Jak wiecie od jakiegoś czasu w Gorących Dysputach stoi Stolik Historyczny. Opiekuje się nim dostojny [[ Kanclerz Grenadier]], który za dawnych czasów badał tajemnice historii.

Zapraszam w imieniu Jego i swoim do dyskusji. Losy ludzkości kryją tak wiele interesujących wydarzeń, czasem wzniosłych, często okrutnych, warto o nich rozmawiać, poznać je dokładniej.
Rozwinął się temat o wybitnych jednostkach, wielkich wodzach (niekoniecznie wybitnych), ludziach od których zależały losy świata, narodów. Rozpoczynamy także dysputę na temat uzbrojenia.
Mam jednak szczerą nadzieję, że tematów historycznych interesujących Osadników jest o wiele więcej i pojawianie się kolejnych będzie tylko kwestią czasu. Wszelkie propozycje kierujcie do [[ Kanclerza Grenadiera]] przy jego stoliku.

Dnia 1 października 2007, 22:28, Strażnik słów Moandor

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach