Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2004-11

A czy ty wsparłeś już nas?

Ziarnko do ziarnka - chociaż tym razem było tu duże ziarno - kolejnym, który odpowiedział na nasz apel o wsparcie w walce z przeciwnoąściami technicznymi był Hysterian.

DZIĘKUJEMY

Jesteśmy coraz bliżej zebrania kwoty, która pozwoli nam na zliwkidowanie problemów ze znikaniem z netu naszego Wortalu. Do poniedziałku, gdy rozpocznie się remont serwera, na którym jesteśmy, więcej szczegółów co i dlaczego znajdziecie na Forum w dziale <a href="http://imperium.heroes.net.pl/viewforum.php?f=128">Serwer</a>

Dnia 20 listopada 2004, 0:00, Kanclerz Grenadier

Rozwijamy serwis!

Mamy wielką szansę "ruszyć kopyta", poprawić działanie serwisu, na długo zapomnieć o denerwujących "przerwach technicznych" i "białych ekranach" - jak? Wszystko jest opisane na forum, w dziale <a href="http://imperium.heroes.net.pl/viewforum.php?f=128">Serwer</a> A krótko mówiąc - potrzebne jest wsparcie finansowe, bo w tej chwili możemy to uczynić za kwotę SIEDEM razy mniejszą od planowanej na zakup całego serwera.

Do listy niezawodnych Jaskiniowców dołączył właśnie Mr. Rabbit - jego wpłata dosłownie przed chwilą wylądowała na udostępnionym w tym celu koncie w banku.

DZI&#196;&#732;KUJEMY

Dnia 19 listopada 2004, 0:00, Kanclerz Grenadier

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach