Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2015-09

Drugi etap Konqrsu

W budynku Kroniki Imperialnej - tymczasowo okupowanym przez Zarząd Konqrsu Zajawkowego - światło paliło się jeszcze długo po tym, jak reszta Thomeheb dawno zapadła w sen. To Tabris i Silveres dzielnie przekopywali się przez kolejne nadesłane arkusze pełne propozycji zajawek. Ten pierwszy z nosem w indeksie już istniejących, natomiast drugi palcem ubabranym we fioletowej farbie oznaczał niezgodne z regulaminem.
- O. Ta jest naprawdę dobra - przerwał ciszę elf - Sam bym zagłosował. Słuchaj tego...
Kot nigdy nie dowiedział się na którą zajawkę chciał zagłosować Silveres, gdyż pierwsze promienie wschodzącego słońca wpadające przez okno przypomniały im, że już czas...

Drugi etap II Konqrsu Zajawkowego właśnie wystartował. Tym razem Jaskiniowcy będą wybierać spośród swoich własnych propozycji te, które na stałe zimą znajdą się przy Ognisku. Konqrs trwa do 01.10.2015, godz. 23:59.

Dnia 20 września 2015, 12:08, Silveres

Szczerbata Szczęka minionych wakacji

Silveres miał nadzieję, że Tabris w czasie jego nieobecności należycie opiekował się Szczerbatą Szczęką. Dobrze pamiętał, że nie znosi ona wizyt u dentysty, owiec, jabłek, ludzi, stawonogów, małp, kotów, ognia, dywanów, okien, drzew, krzewów, książek i... właściwie wszystkiego. Za to bardzo ceni sobie krówki ciągutki i swoje złośliwości.
- Wróciłe... - elf urwał i stanął jak wryty. Ujrzał Szczękę zamkniętą w słoiku, zakneblowaną jabłkiem, i Tabrisa podjadającego jej ulubione słodycze.
- Powiedziała, że jestem gruby - kot wzruszył tylko ramionami.

Start kolejnej - tym razem letniej - edycji konkursu piękności satyrycznego Jaskini Behemota.

Dnia 1 września 2015, 13:19, Silveres

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach