Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2009-03

Koniec wieńczy dzieło

Zakończył się Wielki Ogniskowy Konqrs Zajawkowy! Pod auspicjami CI najpierw zaczął się pierwszy etap Konqrsu, w którym swe propozycje zajawek mogli wysyłać mieszkańcy Jaskini. Po trzech tygodniach zaczął się II etap, w którym przez tydzień można było głosować na propozycje. Ostatecznie udało się wybrać 38 propozycji, które dołączą do 37 wcześniejszych. W ten sposób 75 zajawek będzie bawiło Ogniskowiczów, a wszystko to Q Chwale Jaskini!

Dnia 29 marca 2009, 12:36, Tabris

Teraz wszystko się rozstrzygnie...

W pierwszej części Konqrsu Zajawkowego mieszkańcy Jaskini mogli proponować nowe zajawki. Teraz, w drugim etapie możesz zdecydować, które z nich zasługują na uwiecznienie, które będą bawić pogadywujących przy Ognisku. Zatem w stosownym temacie zagłosuj na 15 najlepszych Twym zdaniem propozycji, pamiętaj jednak o przestrzeganiu regulaminu...

Dnia 25 marca 2009, 18:18, Tabris

Narysuj mi...

(...)Pierwszego wieczoru zasnąłem na piasku, o tysiąc mil od terenów zamieszkałych. Byłem bardziej osamotniony, niż rozbitek na tratwie pośrodku oceanu. Toteż proszę sobie wyobrazić moje zdziwienie, gdy o świcie obudził mnie czyjś głosik. Posłyszałem:
- Proszę cię, narysuj mi Osadnika.
- Co takiego?(...)

Dnia 22 marca 2009, 23:27, Darkena

Wyniki drugiej edycji FotoBitwy

Jesienno - zimowa FotoBitwa doczekała się rozstrzygnięcia. Zwycięzcą fotograficznych zapasów został Dragonthan, którego praca pt: "Półmrok" przypadła najbardziej do gustu głosującym. Laury za drugie miejsce zawisną na skroni smoczycy Dinah, autorki zdjęcia "Krzaki".

Gratulacje, wiwat!

Punktacja w rozwinięciu.

Dnia 21 marca 2009, 10:09, Opiekun Osady Tullusion

Czy śmierci ze śmiercią do twarzy?

Herold klął pod nosem i zdzierał z wielkiej, dębowej tablicy świstki pergaminu.
- Ogłoszenia drobne, o w morde... Gdzie jest Straż Osadowa, gdzie te darmozjady, co potrafią tylko zdzierać mandaty za źle zaparkowanego konia...

Dnia 17 marca 2009, 12:11, Kanclerz Grenadier

Konqrs zajawkawy trwa!

Już ponad tydzień trwa jedyny w swoim rodzaju konqrs zajawkowy!
Jeśli:
-chcesz mieć swój nieprzemijający wkład w rozwój Ogniska
-jesteś osobą kreatywną
-masz poczucie humoru
-bywasz przy Ognisku

Wymyśl maksymalnia 15 zajawek i umieść je wśród propozycji. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu Regulaminu!

Dnia 9 marca 2009, 21:11, Tabris

Ognisko Literackie w piątek

Dnia 13 marca, tradycyjnie o godzinie 20.00 odbędzie się kolejne Ognisko Literackie. Nie zważając na ciążące nad piątkami trzynastego fatum, zajmiemy się pogawędką na temat gatunków literackich - które upodobaliśmy sobie najbardziej i dlaczego.

Dnia 9 marca 2009, 12:57, Opiekun Osady Tullusion

Jaskiniowcu, oddaj głos w słusznej sprawie

Jesienno - zimowa FotoBitwa wkracza w decydującą fazę. Zakulisowe rozgrywki, alianse i sojusze zawierane w cieniu czarnoleskiej lipy, tu i ówdzie słyszalne westchnienia niekłamanego podziwu... To wszystko i wiele więcej staje się udziałem głosowania na najlepszą pracę w tej edycji konkursu.

Dnia 5 marca 2009, 22:12, Opiekun Osady Tullusion

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach