Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Archiwum z miesiąca 2006-09

Pierwszy debiut po reaktywacji

Tłum stłoczył się dookoła młodego Drzewa Nowin. Kiedy ktoś zaczął głośno czytać ogłoszenie, inni nie mogli w nie uwierzyć. Dawno już nie było tak dobrych nowin...

Z radością oznajmiam wszystkim, że mamy pierwszy po remoncie Osady debiut! Od dzisiaj w Nieśmiałych Debiutach możemy przeczytać Opowieść o Prawdziwym Bohaterze, autorstwa Aryene.

Chciałbym także poinformować o nowym, 28 już, rozdziale Przygód Eksperymentującego Czarodzieja, autorstwa Ururama Tururama.

Dnia 26 września 2006, 19:19, Crazy

Chochik Osadowy

Jak może niektórzy zauważyli, ostatnio działy się z komentarzami w Osadzie dziwne rzeczy. Był to dzieło naszego chochlika, który postanowił sobie z nas zażartować. Błąd został odnaleziony i poprawiony (a sam chochlik - ukarany).

Równocześnie chciałbym poinformować wszystkich pisarzy, że od niedawna można edytować swoje dzieła i dodawać do nich nowe rozdziały.

Dnia 23 września 2006, 16:37, Crazy

Wiosna Osady

Wiele już dni minęło, odkąd ostatnio wzeszło słońce nad Osadą. Dawno minęły czasy, kiedy z radością czytaliśmy dzieła naszych Jaskiniowych Minstreli. Niewielu z nas pamięta radosne dyskusje w Gorących Dysputach. Z Ogniska pozostały tylko popioły. Cała Osada wyludniła się.

Jakiś czas temu część z Was z pewnością zauważyła, że zgliszcza wioski zostały ogrodzone magicznym płotem, zza którego dniem i nocą dobywały się dźwięki pił i młotów. Tylko nielicznym dane było spojrzeć przez dziurę w płocie i zobaczyć, co tam naprawdę dzieje się za magiczną barierą.

Dzisiaj nastał czas zburzenia płotu. Z radością informuję Was, że Osada "Pazur Behemota" wraca do życia jako pełnoprawny serwis literacki Jaskini. Na dzień dzisiejszy można czytać, oceniać i komentować opowiadania w Misternych Rękopisach, czytać wieści wywieszane na Drzewie Nowin oraz dyskutować miłej atmosferze przy Ognisku. W ciągu tygodnia gotowe będą Gorące Dysputy.

Chciałbym podziękować całej załodze Osady: Darkenie, która narysowała nową mapę Osady, Aerilien, która niestrudzenie działała jako grafik w Osadzie, a także Sandro, nowemu Grododzierżcy.

Zastrzegam, że nowa Osada jest jeszcze w stanie budowy, więc wszystkie zauważone usterki proszę zgłaszać do mnie na pocztę.

Dnia 10 września 2006, 19:00, Crazy

Archiwum nowin

Ogłoszenia Grododzierżcy

Co nowego w Starożytnej Bibliotece?

Nowości w Mistycznych Obrazach